Kocamla farklı milletlerdeniz. Deliler gibi severek evlendik ama simdi...

Ayrılmalı mı?

• Evet , düzelmez..

OY: 327 95,1%
  • Hayır, düzelir..

OY: 24 7,0%

• Ankete Katılan
    344
Demek ki ailesi de kendisi de 5 para etmezmiş. Ben yaklaşık 10 senelik evliyim. Onlarca insan tanıdım eşimin memleketinden. Bana da fazla rahat, hatta umursamaz gelirler. Herkesin içinde bulunduğu, muhattap olduğu çevre farklı tabi ama ingiliz asilzadesi de olsa, arap şeyhi de olsa size yapılanların bir özrü yok. Defedin gitsin bu pisliği

Teyzemde öyleydi tek çaresi kaçmaktı komşusu çok acıyor üzülüyordu ve havaalanına gizlice götürecekti dedemler 2 çocuğunu bırak gel dedi uçak biketide aldılar kaçacagı gün vazgeçti çünkü çocuklarını bırakamadı çocuklarım olmasaydı gelirdim dedi. Yıllardır hertürlü psikopatlığı çekiyor maalesef. Çocuk yapma kaç gel orada evcil hayvandan değersizsin en iyi ihtimalle kanser olur ölürsün üzüntüden öyle ömür geçmez. Hiç para veriyor mu? Nasıl nete giriyorsun

okurken icim acidi resmen bende cerkes kokenliyim hatta cerkesim bizim taraflarda hic boyle olmaz ablam cerkesle evli daha,bi gun oyle bise yasadigini gormedim tam rersi gezer etrafimdaki kizlar
cabalayacak bise yok ortada canim esinle son kez otur konus derim ben en iyisi yoksa bosanmak istiyorum de baska cozum yolu yok gibi duruyo susup oturursan olan sana olur baskasina degil

Bi kitap okumuştum şamda bir Türk kızı PİRUZE o roman geldi aklıma

Asla çocuk yapmayın ve direk boşanıp ailenizin yanına dönün bu nedir yahu adam ruh hastası delinin teki afedersiniz ailesi de öyle yazık size kendinizi ettirmeyin artık sizin ueronoze ben daraldım kocanızı dövmek istedim o derece

daha önce paranoyak görmediğin için sorunu farklı milletlerden olmak sanıyorsun. kocan ciddi manada hasta ve sen bunu kabullenmekte zorluk yaşıyorsun anlıyorum.
peki çok anlayışlı, sevecen, sevdiğini hissettiren bir adamla olabilecekken ömrünü bu ruh hastasına harcayacak mısın gerçekten?
düzelme girişimi olsa belki savaşmaya değerdi ama sorun görmüyor ki düzelmek istesin.
ailenin yanına dön daha çok gençsin. atlatırsın.

Çocuk olmadan boşan hayatına bak.Bununla ömür geçmez.Çocuk olsa boşansan da sana vermez farklı yerlerde yaşarsınız.Daha kötü günler yaşarsın.Bir an evvel kurtul.

Ben okurken ruhum daraldi sen nasil katlaniyorsun?birde cocuk diyorsun bu adama cocuk verilirmi? allah askina yapma,kendine bunlari yapilmasina neden izin veriyorsun?gerek esin gerekse kayinvalidenin yaptiklarina goz yumarak kendine zarar veriyorsun bu adamla yapamazsin yapilabilecek karakterde degil bugun sabredersin ama bundan bes sene sonra kendini yasayan oluye cevirirsin haberin olsun...ailen arkanda,univ. okumussun belirli bir meslegin var ,cahil,caresiz bir kadin degilsinki neden cekiyorsun bu adami...bu adam seni sevmiyor,seven insan sevdiginin ustune titrer,incitmekten korkar sevdigini bastirmaya calismaz...belki kizicaksin ama insallah tez zamanda cektigin bu sikinti biter,benden sana abla nasihati sakin cocuk dusunme ,cocuk ssahibi olmak seni daha cikmaz sokaklara goturur...

Haklisiniz .. tesekkurler yorumunuz icin.

Estagfirullah.. kizmak ne kelime. Bunlarin hepsnin farkindayim. Cok sukur.. en kisa zamanda da ailemin yanina donus yapacagim.. tesekkurler yorumunuz icin..

Evet ona olan kizginligimi butun bi ulkeyi suclayarak almaya calisiyorum sanirim.. tesekkur ederim yorumunuz icin..

Okudum şaşırdım ve üzüldüm sizin için. Sadece şunu bilin isterim bu kültür farkı değil böyle bir kültür yok. Varsada insan olan yapmaz bunları. Kültür farkı dediğiniz şey aşılabilir uyumla anlaşmayla. Koskoca insanlarız, gelenek görenek dedigimiz seylerinde mantıkli geleni var saçma geleni. Kimse bize zorla yaptırmıyor. Sizi seviyorsa madem size uyun davransın diyeceğim ama sizin eşiniz hasta ve tedavi edilmeli.

Adam hasta ya..
Film için bile kavga ediyorsa diyecek bişey yok,
Ha hapiste yatmışsın ha bu adamla evli kalmışsın Aynı şey bildigin hapisane hayatı..

Fiziksel şiddet var,
Psikolojik şiddet var,
Dışarı çıkmaya kısıtlama var,
Senin namusuna dil uzatma dahi var.
Ve yıl 2017.
Bu şekilde yaşamak istiyorsan sen bilirsin. Ama lütfen bosanmazsan çocuk yapma. Öyle bir ortamda özellikle de bir kız çocuğunun buyumesi çok üzücü olur.

Kaynanan calisiyomus esinde calisiyodur onlar işe gidince atla taksiye dogru havaalanina. Bin gel turkiye ye. Daha yaşın 23 kendine bu eziyeti yapma ilerde cocuk olursa elin kolun baglanir. Daha cok küçüksun kocaman bi hayat var önünde hic bisey icin gec degil boyle ömür gecmez.

Konunun dışında basliga istinaden söylüyorum ayri milletten degiliz azerbeycan turktur. Dost ulke degil kardes ulkeyiz. Iki devlet tek millet:)

Önemli olan farklı ırktan olması değil ki insan olması. Eşiniz insan kategorisine girmiyor daha ne kadar çekeceksiniz dönün ailenizin yanına, tabi acı çekmekten zevk almıyorsanız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…