Kocamla farklı milletlerdeniz. Deliler gibi severek evlendik ama simdi...

Ayrılmalı mı?

• Evet , düzelmez..

OY: 327 95,1%
  • Hayır, düzelir..

OY: 24 7,0%

• Ankete Katılan
    344
Ooooofffffff daraldim sonuna kadar okuyamadim..

Dizi film senaryosu gibi.

Canina kastin mi var kardesim.

Ananiz babaniz sinir hastasi olun baskalarina köle olun diye mi dogurup buyutuyor sizi saniyorsunuz?

Bosan hemen hemen.

Esin seni sevmiyor sevse bile gelenek goreneklerine karsi gelemiyor.

Olmaz bu adamla olmazzz

Sakin hamile kalma sakiiinnn.

Booosaaaaaannnnn

belovedgirl le aynı kafa yapısına sahipsiniz.

boşanmayacaksınız belli ki, bari dert ortağı olursunuz Avrupalı iki kadın olarak.

Ne kara kaş ne kara gözmüş be dedim hani..
Bu arada tokat atmamak için kendini tutma bence.
O kendini tutmuyor nasılmış görsün.
Çok sinirlendim.

Olmaz olsun öyle aşk.
Çık ailenin yanına dön.
Her şeyi bırakıp senin dünyana gelsin de görelim onun aşkını.

Vize olayını anlamadım oranın vatandaşı değilseniz TC vatandaşınız o zaman hala. Bu durumda vizeyi ne yapacaksınız ki?

Vize olayını anlamadım oranın vatandaşı değilseniz TC vatandaşınız o zaman hala. Bu durumda vizeyi ne yapacaksınız ki?
ya da vizesiz olarak Türkiye'ye gelir, buradan Avrupa'ya geçer.

BOŞAN !

Allah aşkına niye bu dertleri çekiyorsun? Gerekirse kaçak olarak kaç git turkiyeye ailene bütün bunlardan bahset

BOŞAN! Başına bir iş gelmeden....tandigin avukat arkadaşın varsa beklemeden iletişime geç

bu ne böyle ya!!!
bu adam seni sevmiyor. nokta.
seviyor diye kendinizi kandırmayın..
seven insan anlayışlı olur, fedakarlık yapar.
hasta ruhlu bir insan, kaçın kendinizi kurtarın çocuk olmadan...

Ben de kafkas kökenliyim.Ve 15 sene Azerbaycan'da yaşadım.
Bunun kökenle bir ilgisi yok.
Ataerkil bir toplum olduğu doğru ama eşinizin ve ailesinin size yaşattıklarının hiç normal şeyler değil.
Eşiniz ruh hastası maalesef.
Umarım bir an önce kurtulursunuz.

Yazık üniversite bitirmissinciler bir bakabilir mi acaba, üniversite bitirmeyenlere bir takım nahos davranışlar şiddet vs hak da üniversite bitirenlere mi günah. Yazık bu kafalara. 2 bolum bitirdim yüksek lisans yaptım hiç böyle kibrim olmadı. Egitimlisin bare sen kendini bu durumda iken savun demek ayri aaaa bir de universite mezunusun bunun icin mi okudun vs.. demek ayri.
Herkes sevgi ve saygı ile insanca yaşamayı hak eder. Bunu anlamak icin okur yazar bile olmaya gerek yok.
Ilk mesajımda söylemiştim tekrar söylüyorum bu kızcağız evet sorun yasiyor ama pek sorun etmiyor alışmış ve vazgeçemediği şeyler var.

Evlenmeden once bana da hep oyle anlatildi kadinlar basimizin taci bilmem ne. Ama kadin bildigin kole. Esim azeri.
senin ailenden gozunun korktugu biri var mi? Lutfen o korkutsun sendeki manyaktan bende de var biZDE tvbile.yok ama hersey berbat oldu .. O tehtid etsin esini

Hemen vatanınıza dönün, bu gibi konular da sormanıza bile şaşırıyorum.
Akıl tutulması mı yaşanıyor, anlamıyorum.
Burada vakit harcıyacağınıza hemen dönüş yollarınızı ayarlayın ve başınıza bir şey gelmeden dönün.

Bu anlattıklarınızı okuyunca öyle üzüldüm ki devamını getiremedim bile.

Öncelikle bu asla ve asla normal değil. Evlenmeden önce eşinizin davranışları zaten anormalmiş, bunu bildiğiniz halde niye devam ettiniz? Askerdeyken dışarı çıkmamak ne demek, daha o zamandan köle gibi yaşamaya başlamışsınız.

Ayrıca neden aynı evde yaşamayı kabul ettiniz kaynanayla? Hangi kültürden olursa olsun mecbur kalmadıkça (hastalık vs), kaynanayla yaşamak sorun teşkil eder, ailenizi bu konuda dinleyebilirdiniz.

Azeriler hakkında çok bilgiye sahip değilim, ama eminim ki açık görüşlü olanları vardır, her millette olduğu gibi. Böyle bir erkekle yaşam sürdürmek kendi adıma konuşacak olursam "işkence"...

Sizin yerinizde olsam aileme dönerdim...

kaç kaç kaç. Allah aşkına kaç kurtar kendini o adamdan. bu ne yahu! sen de bir annenin evladısın. adam normal değil. anası ayrı deli kendi ayrı deli. böyle hayat mı geçer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…