Kocamın Evlilik yıldönümünü unutması çok kırdı beni😒

golldkahveemm

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
185
120
35
Kızlar evlilik yıldönümümüzün üzerinden 4 gün geçti hatırlamadı, farkında değil hala eşim geçmiş olmasının. Normalde özel gün takıntısı olan biri değilim Benim doğumgünümü unutsa bile o gün bana Özel gün unutabilir, atlamış olabilir derim unutmaz genelde yani ablam annem vs kutlar yine mutlu olurum.
Ama evlilik yıldönümü çiftlere özel o günün bir anlamı çiftler için önemi olmalı.
O gün için yemekler yaptım daha özenli giyindim işten gelip yemeğini yedi eline sağlık herşey çok güzel dedi normal bir gün gibi ben tıraş olmaya gideceğim dedi kesin bir sürpriz var diye heyecan yaptım..
Gecelik vs seçtim hatta eve geldi duş aldı çocukla biraz oynadı, Ben kızımı uyutmaya geçtim odasına yarım saat kadar sürdü uyuması zaten odaya geldim eşim de geçmiş yatağa uyumuş bile. Ya bir çiçek, bir toka yada iki tatlı sözle kutlasaydı yine gönlüm olacaktı üstelik geçen yıl da unutmuştu... İki yıldır unutuyor daha öncesinde çiçek yollardı yemek planı yapardı güzel sözler mesajlar iki yıldır neden böyle anlam veremiyorum.!
Geçen yıl özür diledi asla unutmam nasıl farkına varamadım diye hadi gönlümü aldı bu sene yine unuttu. Sizce 9 yıllık evlilikte artık bundan sonrası böyle mi ??
Ama benim de kişiliğim bu değil hem monotonluk istemiyorum hemde benim dememle olsun anlamı kalmaz. Gerçekten kalbim kırıldı. Nasıl davranırdınız siz olsaydınız

Hatırlamıyorsa hatırlat diğer türlü böylesini kabullenmek zorunda kalırsın

Yani ben olsam o güne özendiğimi belli ederdim baktım anlamadı yüzüne vururdum. Hicbişey almasa dahi insan eşinden bir guzel anlamlısöz duymak ister. Üstünden 4gün gecmiş hiç mi bişey demediniz.

Yani ben olsam o güne özendiğimi belli ederdim baktım anlamadı yüzüne vururdum. Hicbişey almasa dahi insan eşinden bir guzel anlamlısöz duymak ister. Üstünden 4gün gecmiş hiç mi bişey demediniz.
Henüz demedim oda neye kırgın olduğumu anlamaya çalışıyor. Sanırım farkına varmış toparlamak için çabalıyor. Dediğiniz gibi o gün için iki güzel söz bile mutlu edecek aslında.

Ben hatırlasın istiyorum mücadele ederek evlendik bizim için önemli olan günü oda ansin istiyorum ben hatırlarsam yinede onun unuttuğu şey sıradan birşey değil.
Değil ama erkekler böyle bizim gibi bu tarz konulara takılan tipler değil. Bir kez arıza çıkarsanız arkası gelmezdi zaten, tövbe unutmaz bir daha

Keşke öncesinde siz hatirlatsaydiniz. Ben tüm özel günleri öncesinde hatırlatır istediğim hediyeye kadar seçerim. Ne beklentiye girerim ne hayal kırıklığı yaşarim. Size de öneririm
Fikrinize saygım var fakat Öyle anlamı kalmıyor bana göre normalde asla unutmaz çünkü. 1 Şubat doğum günüm bana bileklik al canım böylesi yapmacık geliyor.

Eşim bu sene unutmuş evlilik yıldönümümüzü, farkettim, ben çiçek alıp ona hediye ettim, mahcup oldu ama benim için o kadar büyük bi sorun değildi :)

Normalde size jestler yapıyorsa, sizi mutlu ediyorsa o kadar takılmayın bence..

Hayat hengamesi içinde unutmuş olması olası takvimden haberi yoksa. Ya da sizin kadar önem vermiyordur. Yarında bizim evlilik yıldönümümüz dün akşam konuştuk. Vayy ve kadar olmuş ayy o kadar oldu mu yaa eşliğinde ilk seneler yaşadığımız sıkıntıları konuştuk yaptığımız hataları aptalliklari kaçırdığımiZ fırsatları. Sonra hadi yatalim diyip gittik uyuduk. Yarın da büyük ihtimalle öyle konusucaz ve yatıp uyucaz. İkimizde odunuz kabul bazen güzel aktiviteler yapıyoruz bazen böyle geçiriyoruz. 12 yıl olacak yarın. Hediyede parası olan alıyor. Ya da o aralar alıyorsak ayy yıldönümü hediyesi olsun hadi bu diyoruz.
Çok kirilmayin unutmuştur iş yoğunluğu vs tarihten haberi yoktur. Siz hatırlatın olsun, huzurunuzu bozmayın.

Erkenden kanmayın oyle
Seneye ki yıldonumunuzde mahcubıyetınde samımı mıymıs gormus olursunuz

Eşim özel gün doğum günü anneler günü babalar günü vs kutlamayı sevmez. Ama çook nadir içinden gelir hediye alır. Bu beni ilk başlarda üzerdi ama alıştım artık. Bizim herifler romantik olmayı bırak özel gün hatırlamaz. Eşinize bunu açıkça söyleyebilirsiniz belki gerçektende sadece unutmuştur.

Henüz demedim oda neye kırgın olduğumu anlamaya çalışıyor. Sanırım farkına varmış toparlamak için çabalıyor. Dediğiniz gibi o gün için iki güzel söz bile mutlu edecek aslında.
Belki eşiniz de sizi unuttu sanıyordur. Siz niye önce kutlamadınız? Yemekler yapmışsınız sofra donatmışsınız, siz de evlilik yıldönümümüz kutlu olsun diyebilirdiniz. Önce erkekler hatta sadece erkekler kutlayacak hediye alacak diye bir kanun yok. 4 gün geçmiş, madem kendinizi kötü hissediyorsunuz söyleyip konuşsanıza. Ya ortak karar alıp hiç kutlamayalım ya da karşılıklı unutmayalım takvime hatırlatma girelim deyin.

Yorum yapamayacağım çünkü ben hazırlığımı yaparım ama unutursa da kıyameti koparmaktan başka bir şey yapmam

Evlilik yıldönümü unutulur mu ya? Hayatta ki en büyük yenilik dönüm noktası. Unutmaz da oldu ki doğum günümü unutursa üzülmem sinirlenmem ama yıldönümü önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…