kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman eşinizi rencide de etmeden anlayacağı dilden konuşmanız gerekli.normalde bu tarz şeylerden çok tiksinmeme rağmen elime eldiven takıp koca adamın popo Loblarını ayırıp krem sürüyorum 😄 sonuçta eşime dışarda pis kokuyo denilmesindense bunu tercih ederim.ki öyle her yanı saracak bi koku da değil sadece çok yakın temasta alınacak bir kokuydu.eğer cidden temiz biri ise ya da duşta foşur foşur yıkandığı halde hala koku varsa kesinlikle cilt sorunu vardır.
(*kullanıcı adımı değiştirme talebi göndermiştim yeni değişmiş bu arada az önceki yazan kişiyim)
Özür dileyerek soruyorum, eşinizin kendi poposuna krem sürmesi daha kolay değil mi, niçin siz yapıyorsunuz bunu 😳 eli ayağı tutuyor diye tahmin ediyorum, gerçekten çok ilginç geldi, kendisinin istememesi gerekir aslında. Pek hoş bir şey değil çünkü.

Özür dileyerek soruyorum, eşinizin kendi poposuna krem sürmesi daha kolay değil mi, niçin siz yapıyorsunuz bunu 😳 eli ayağı tutuyor diye tahmin ediyorum, gerçekten çok ilginç geldi, kendisinin istememesi gerekir aslında. Pek hoş bir şey değil çünkü.
🤣 Neden hoş degıl
Sürülür ne var ki
Pipisini de yaglıyoruz yeri gelıyor🤣

merhaba kızlar
Kocamla 1 senedir evliyiz ve çok iyi bir mesleğe sahip (memur) ancak kişisel bakımlarını oldukça aksatıyor :KK43: Bir memur nasıl böyle olabilir bilmiyorum ama kendisinden çok yoğun arka taraf kokusu geliyor:110:
Uyarmaya çalışıyorum ama nasıl söylenir böyle bi şey bilmiyorum. Ben de kokulara aşırı hassas biriyim ve acaba çevredekiler de hissediyor mu diye içim içimi yiyor evden çıkmak bile istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?
Yediği şeylerle ilgili olabilir mi acaba?
Benim bir nişanlım olmuştu,koyun keçi eti çok yenilen bir bölgeden gelen biriydi,çok kötü kokuyordu,banyo da yapsa o koku vardı ama arka tarafında değil sadece, vücudundan komple geliyordu 🙂

Belki fantezidir, elleşme.

ne kremi kız ne sürüyormuş ayyy :KK70: konu sahibi de garip kocası da. ben kaçırdım yorumuuuu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X