kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gecen gun bende cok kilolu br tanidigimi evine birakiyordum arabadan inerken arkasindan oyle br koku geldiki inanılmaz cok degisik ve keskin bir koku cok igrendim.bir yol bulunup cozulmeli herkes farkinda bu durumn sanirim oonu guzelce uyarn

Öyle löp diye adama "kokuyorsun" denmez. Direk söyle diyen arkadaşlar biraz empati yapın. :KK43:
Empati yaptım, asıl böyle adama denir. Adamın kendi tercihiymiş, o kokuyu kendisi almıyor mu sanıyorsunuz? İlla ki farkındadır ama rahatsız olmuyordur. Sebebi bir hastalık falan olsa neyse. Taharetlenmeyip üstüne bir de 4-5 günde bir banyo yapan adama götün kokuyor denir, denmeli. Belki utanır da çeki düzen verir kendine. Kibarlık yapılacak son insan tipi.

kız kilolu olunca iyi temizlemiyormu 🤣
İyi temizlememekle alakalı değil tam olarak. Kilolu insanların derileri kat kat olduğu için dikkat edilmezse mantar vs oluşumu daha fazla oluyor, bu da ekstra koku yapar. Mesela büyük göğüslü kadınlarında meme altlarında vs koku oluşma ihtimali yüksek, banyodan sonra çok iyi kurulanması ve sık sık temizlenmesi gerek.

Bu nasıl konu yahu? Götü boyle kokan adama nasıl koca deyip onunla sevisiyorsunuz? Ben gotu kokan adama koca deyip eve almam yav. Bir diğer üye de götunun kokusu yastığa bile sırayet eden kocasına krem sürüyormus. Kırk yıl kocasız kalsam böyle adamlara bakmam. Kadın üstüne krem sürüyor. Enfeksiyon da pisliginden olmuştur zaten. Adamin gotu curumus pislikten enfeksiyon olmus haberi yok. Gündemden düşsün şu pis konu artikkk boggg
Kadın enfeksiyon demiyor! Egzama diyor! Egzamanın da pislikle alakası yok cahil değilseniz bilirsiniz muhtemelen. Başlık sahibinin eşi için aynı şey geçerli değil tabi o muhtemelen hijyensizlikten.

Kadın enfeksiyon demiyor! Egzama diyor! Egzamanın da pislikle alakası yok cahil değilseniz bilirsiniz muhtemelen. Başlık sahibinin eşi için aynı şey geçerli değil tabi o muhtemelen hijyensizlikten.
Bazı egzama çeşitleri, ozellikle ıslak olanlar hele de o bolgedeyse, temiz bakilmadiginda enfeksiyon kapar. Cahil olduğumu düşünmüyorum. Gotundeki enfeksiyonlu cilt hastalığından bi haber, boyle yasayan, bunun için bir şey yapmayan, curumus et gibi kokarken bunun farkında ve umrunda bile olmayan, etraftaki insanların burun direklerinin sizlanmasına neden olan bir adamı da savunmazsiniz ya. Eşi olmasa tedavi olup krem bile surunemeyecek. Eşi sürüyormus onu da. Evlenmiş barklanmis insanların gotundeki rahatsız edinici kokudan bi haber yasayip gitmelerini ben kabul edemiyorum kusura bakmayın. Kasiyorsunuz konuyu unutalim dedikçe.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X