kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yüzüne direk söylemek, kırmak istemiyorsanız çaktırmadan yönlendirebilirsiniz. Eve geldiğinde hemen duşa girmesi için teklifte bulunabilirsiniz. İç çamaşırlarını %100 pamuk, bambu vs gibi seçebilirsiniz hani en azından bi polyester gibi iyice terletmez. Belki sağlık sorunu vardır, onunla alakalıdır. Aklıma gelen en masum senaryo "Hayatım bir konu geliyor bana kötü, sen alıyor musun, sana da geldi mi?" gibi konuşmak. Belki kendi fark eder anlar. Çok hassas bir konu maalesef. Öyle löp diye adama "kokuyorsun" denmez. Direk söyle diyen arkadaşlar biraz empati yapın. :KK43: Yorumlar çok komik :KK70: ama üzücü maalesef. :KK43:

Siz eşi olarak dayanamıyorsanız başkaları hiç tahammül edemiyordur emin olun.
Herkes de kokuyu alıyordur elbette.

İş çevrende kötü kokan bir bey vardı, hep düşünürdüm eşi hiç mi rahatsız olup da uyarmıyor diye. Böyle oluyormuş demek ki. Bence uyarmalısınız.

Yüzüne direk söylemek, kırmak istemiyorsanız çaktırmadan yönlendirebilirsiniz. Eve geldiğinde hemen duşa girmesi için teklifte bulunabilirsiniz. İç çamaşırlarını %100 pamuk, bambu vs gibi seçebilirsiniz hani en azından bi polyester gibi iyice terletmez. Belki sağlık sorunu vardır, onunla alakalıdır. Aklıma gelen en masum senaryo "Hayatım bir konu geliyor bana kötü, sen alıyor musun, sana da geldi mi?" gibi konuşmak. Belki kendi fark eder anlar. Çok hassas bir konu maalesef. Öyle löp diye adama "kokuyorsun" denmez. Direk söyle diyen arkadaşlar biraz empati yapın. :KK43: Yorumlar çok komik :KK70: ama üzücü maalesef. :KK43:
Empati yapılacak bir durum yok. 4-5 gün yikanmayip çevresini rahatsız eden birine kimse empati yapmak zorunda değil. Koca koca adamlara anaokulu çocuğu gibi davranmak ya da düşünmek zorunda değiliz. Kişisel bakımına bu kadar özen gostermeyenler evde otursunlar bir zahmet.

O zaman eşinizi rencide de etmeden anlayacağı dilden konuşmanız gerekli.normalde bu tarz şeylerden çok tiksinmeme rağmen elime eldiven takıp koca adamın popo Loblarını ayırıp krem sürüyorum 😄 sonuçta eşime dışarda pis kokuyo denilmesindense bunu tercih ederim.ki öyle her yanı saracak bi koku da değil sadece çok yakın temasta alınacak bir kokuydu.eğer cidden temiz biri ise ya da duşta foşur foşur yıkandığı halde hala koku varsa kesinlikle cilt sorunu vardır.
(*kullanıcı adımı değiştirme talebi göndermiştim yeni değişmiş bu arada az önceki yazan kişiyim)
yok artık 😵‍💫

Empati yapılacak bir durum yok. 4-5 gün yikanmayip çevresini rahatsız eden birine kimse empati yapmak zorunda değil. Koca koca adamlara anaokulu çocuğu gibi davranmak ya da düşünmek zorunda değiliz. Kişisel bakımına bu kadar özen gostermeyenler evde otursunlar bir zahmet.
4-5 gün yıkanmıyormuymuş ben görmedim o kısmı.

Bu nasıl konu yahu? Götü boyle kokan adama nasıl koca deyip onunla sevisiyorsunuz? Ben gotu kokan adama koca deyip eve almam yav. Bir diğer üye de götunun kokusu yastığa bile sırayet eden kocasına krem sürüyormus. Kırk yıl kocasız kalsam böyle adamlara bakmam. Kadın üstüne krem sürüyor. Enfeksiyon da pisliginden olmuştur zaten. Adamin gotu curumus pislikten enfeksiyon olmus haberi yok. Gündemden düşsün şu pis konu artikkk boggg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X