kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ah hayatım ne kadar iyimser ve bilimsel bir açıyla bakıyorsun olaya 😍
Kıl dönmesi çok ağrı yapar durdurmaz 4 ay önce eşim oldu ordan biliyorum.
Ayy ne biliyim kızlar arkası yazınca ilk aklıma o geldi😂😂

Meğer adam yıkanmıyormuş 🫠

Konu sahibi de bir alem, kıçını başını yıkamıyorsa tabi ki kokar🤢

Hıı benim öyle bir anım var. İstanbul' da yaşadığım zamanlarda otobüsle gidiyordum. Kadının biri iğrenç derecede kokuyordu keskin ter kokusu. Kusucam o derece sonra kadına dedim ki kusura bakmayın ama koku sizden geliyor sanırım dedim. Bana bağırdı araba al o zaman kendine gerizekalı dedi. Çok üzülmüştüm. 🥲
İşte bu medeniyetsizliktir :KK70: ben araba almak zorunda değilim ama senin özgürlüğün insanların 5 duyu organını taciz ediyorsa sen kendine çeki düzen vereceksin. Bi haber vardı hatırlayan var mıdır bilmem. Kadının teki kocasını kişisel bakımlarını yapmıyor dişini fırçalamıyor diye boşadı. Mahkeme de kadına hak verdi

İşte bu medeniyetsizliktir :KK70: ben araba almak zorunda değilim ama senin özgürlüğün insanların 5 duyu organını taciz ediyorsa sen kendine çeki düzen vereceksin. Bi haber vardı hatırlayan var mıdır bilmem. Kadının teki kocasını kişisel bakımlarını yapmıyor dişini fırçalamıyor diye boşadı. Mahkeme de kadına hak verdi
Tükürüklerini saçarak kızdı bide.

Çünkü burda insanlar mutlaka sabah kalkıp duş alıyor. Hatta eşimin ailesiyle Noel için bi ev tutmuştuk kalabalık. İlk sabah iğrenip duş almadığım için bütün ailesinin ıy tiksinç diye alttan alta süzen bakışlarının üstüne yetmezmiş gibi eşimin kuzeninin kocası gelip sen tatillerde hiç mi duş almıyorsun yani diye abuk subuk sorularına maruz kalmıştım. Ama sen de kıçını yıkamıyorsun diye misilleme yapmadım keşke yapsaydım 😐

Aynen oyle, gunluk dus aliskanligi var ve benim gozlemledigim spor hayatlarina daha entegre oldugu icin adamin dus alasi yoksa bile kosudan sonra gelip aliyor mecburen 🙈

Çünkü burda insanlar mutlaka sabah kalkıp duş alıyor. Hatta eşimin ailesiyle Noel için bi ev tutmuştuk kalabalık. İlk sabah iğrenip duş almadığım için bütün ailesinin ıy tiksinç diye alttan alta süzen bakışlarının üstüne yetmezmiş gibi eşimin kuzeninin kocası gelip sen tatillerde hiç mi duş almıyorsun yani diye abuk subuk sorularına maruz kalmıştım. Ama sen de kıçını yıkamıyorsun diye misilleme yapmadım keşke yapsaydım 😐
Bizi temsil edemedin yani fransızlara rezil ettin öyle mi tuh sana

Kııııız tövbe de ahabahhaja. Eşimin koltuk altına da ağda yapıyorum çünkü rahatsız oluyor jilet ertesi gün çıktığı için. 🤣
Ahahahah yalvarıyorum benimkine yapalım diye kabul etmiyor 😄 şu an çok kıskandım sizi 😄😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X