Kocama bir şans daha vermelimiyim

Sanırım evet yalnız kalmaktan hiç korkmazdım artık korkuyorum hata yapmaktan korkuyorum sanırım haklısınız ben en iyisi bir an önce kendim için bişey yapmalıyım
eski eşinize dönmeyin lütfen. kendinize gelin, kendinizi toparlamak için uğraşın. çok normal şeyler yaşıyorsunuz. bu duyguları yaşamayan kadın mı var? ama bu duygular yüzünden kötü giden bir evlilik için bir şans daha vermeye gerek yok. kalkın silkelenin, bir psikiatriye gidin anlatın yaşadığınız durumu, birebir yaşamış biri olarak söylüyorum anksiyeteniz olabilir. evliliğinizde yaşadığınız stres yüzünden ortaya çıkabilir bu tarz şeyler

Bu hayatı hiç kolay kurmadım bana bunu tekrar yapmasına nasıl izin verdiğimi bilmiyorum hiç onun tanıdıklarıyla görüşmemeliydim bi hata yaptım ama yine toparlıycam anksiyetem oluştuğunu hiç düşünmedim ama evet olabilir bu korkuların sevebi yoğun gelecek kaygısı olabilir yardım alıcan herkese teşekkür ederim burda benim gibi mücadelesi olan insanlar görmek bana güç veriyor

şahanesiniz, onun çevresinde ki kimse ile görüşmeyin engelleyin hepsini. gerek yok ben ailesinden de kimse ile görüşmüyorum eski arkadaşlarıyla da mevcut onunla muhattap olan kimse ile görüşmüyorum. sadece bitane arkadaşım var ortaktı evliyken, ama onlar ailecek görüşmedikleri için ara sıra konuşuyorum. ama beni hiç etkilemeye çalışmadı hiçbir zaman. etkilemeye çalışsaydı kesinlikle görüşmezdim.

evet kendimle ilgili sorunlarımı kendim çözmeliyim zaten bu sorunlar sağlıksız bir evlilik yüzünden oluştu bende hepsini geride bırakmam lazım teşekkür ederim

Evet bende böyle yapaaydım şuan bu acıları tekrar yaşamıycaktım tekrar ayağa kalkıcam inşallah çok teşekkür ederim

Narsist bir kişilik gibi geldi bana ki dönüşünüz sonrasında ayrılık yine kaçınılmaz olacak gibi .bir sonra ki ayrılıksa bu kadar kolay olur mu bilemedim .sil baştan başlayın lütfen düşün ama o kaldırmasın

Kusura bakmayın ama saf olduğunuz doğru. Düzenli maaşı iş garantisi olan bir kadının ayağı iki bilezikle mi bağlayacak? Çatır çutur gitti onlar. Şimdi sizi ikna edince hem onları ödemeyecek hem de maaşlı hizmetçisine geri kavuşacak. Adamın hedefi var adam ne istediğini biliyor. Siz bi

Evet bende öyle düşündüğüm için zaten ayrılma kararı aldım ikinci kez bunları yaşasam sağlam çıkamam zaten bunun da farkındayım sadece çok üzgünüm sanki tekrar başa döndüm bunu paylaşmak istedim

Bazı şeyleri saf olduğum için yapmadım kardeşi kanser oldu ve çok seviyordum ona da dedim eğer kardeşin olmasaydı bu evlilik ilk yıldan biterdi çünkü tahammül edilebilir şeyler yapmıyordu zaten kardeşi öldükten sonra izledim hiç bir şekilde bir değişim yok herşey daha kötüye gidiyor ondan sonra gizlice tayin isteyip herşeyi kestirip atıp geldim ve bir düzen kurdum ne istediğimi biliyordum ama şuan bir çöküş yaşıyorum korkularım oluştu tek kalmaya bile korkuyorum hiç bir şeyi kontrol edemiyor gibi hissediyorum duygusal bir çöküşe girdim

Borcunuz olduğunu biliyor mu?

Yane sıkıştığımı biliyor miktar olarak bilmesede
söylemeyin ayrıca birşey yahu ne muhattap oluyorsunuz. adamı da engelleyin bir daha da muhattap olmayın. eski eşinizle muhattap olmanıza ne gerek var çocuğunuz da yok bir sebebiniz yok muhattap olmak için. çocuğunuz yok derken yanlış anlamayın lütfen birbirinizle muhattap olmanız için bir sebebiniz yok demek istiyorum.

Aklın varsa uzak dur...

ne kadar borcunuz var ki?
Şuan kiradayım ve 150 bine yakın bir borcum oldu bu süreçte ablamın bebeği ameliyat oldu herşey ğst üste gelmişti ablam kötüydü ben boşanamıyordum aile evine zaten gidemiyorum babam çok sorunlu dayımlar yakın ama sürekli bizi suçlarlar annemin bu evliliği bizim suçumuzmuş gibi doğduk suçlu olduk amcamlar desen amcam benimle konuşmaya geldi bana diyor ki ben karımla niye birlikteyim bi sor yalnız mı kalayım bana verdikleri akıl bunlar burda yakın bir arkadşım oldu oda kocasından boşanmış ama atlatamış herşey üstğme geliyor sanki boğuluyorum artık yıllarca hep uğraştım düzenli bir hayatım olsun babamı ölmüş kabul ettim girdiğim her işi başardım ama bir noktada yanlış bir evlilik yaptım yanlış bazı kararlar aldım biyerde kendime güvenim kırıldı düşğnüyorum nerde sanki o noktayı bulsam o düğümü çözsem bişeyler yoluna gircek

Kendiniz gibi bir adam lazım size böylesi değil..
Kendime çok kızıyorum olumsuz düşünmekten başka çarem yokmuş gibi hissetmekten kendimi alamıyorum babamda böyle bir adamdı herşeyi annem çekip çevirirdi ve annemde sürekli bana bunu söyleyip duruyor benim kaderimi yaşıyorsun diye beynimi yedi

Kuruyu görünce kuzu, yaşı görünce tilki olmuş.

Ya bi başınasınız,şu an geçindireceğiniz bi ev, panda gibi yatıp durma kalk yemek yap ütü yap diyen bi koca, karılık dersi veren kaynana, bacağınızdan çekiştiren bi çocuk yok, 150 bin nedir ödenir gider, ama o herife çok gelir işte, başınıza 50 yıl kakar onu kendi marifetlerini hiç demez. Ailenize de akıl danışmayın, amcanız bile resmen eşinizin tarafından vermiş aklı, ne demek karımla neden birlikteyim yalnız mı kalayım ahahahah, dese ki kadın başına ne kadar ortada gezeceksin onun bunun elinde oyuncak olursun o bile daha sizi düşünerek bir nasihat olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…