Kocama bir şans daha vermelimiyim

Ben başta boşandınız sanmıştım daha dava bile açılmamış
Net olun hemen davanızı açın ve bu adamı kendinizden uzaklaştırın
İnsanlar değişmez maalesef, bu yanılgıya düşmeyin, dönerseniz bir de günahsız çocuk eklenecek bu tabloya yapmayın
Görüşerek ümit veriyorsunuz, bakın 20 gün olmuş adam orada, bu işin sonu tatsız olur, net olun diyalog kurmayın, daha önce o kadar çirkinleşmiş bir adamı orada süründürerek tahrik etmeyin.

Geçip gidecek bir dönemdir belki belki tüm dünyada yapayalnız hissini deneyimlemeniz gerekiyor belki arkası bahar hani derler ya en dibe indinmi korkma daha dibi yok.Artik yavaş yavaş çıkacaksın ama tırmanmayı bırakma

Heh işte bize bu bilgiyi ver ki adamın kasası gitmiş diye üzüldüğünü sana söyleyelim çalışmak zor gelmiş yatası gelmiştir şansını deniyordur zaten boşandıktan sonra her şey mükemmel olacak artık özgürüm olayı yok hayat aynı hayat sadece bir kişi eksik

Asla pes eden bir yapım yok şuan bunu yaşıyorsam bir sebebi var diye düşünüyorum düştüm evet ama ne tetikledi nerde kendimi bıraktım onu çözmeye çalışıyorum sizle konuşurken kendime ayna tutuyorum teşekkür ederim

İnşallah iyi haberlerinizi alalım o kadar çok düşüp kalktimki o kadar çok sinandimki maddi manevi hepimiz öyle bir anda cozemiyoruz tevekkulu çabayı önemli olan o ipe sıkı sıkı tutunmak.Hep kararmış gecede yürüyecek değiliz elbette gün doğacak hemde bize ne güzellikler sunacak.Ne farkeder tek parcayiz degilmi EvelAllah her zorluk aşılır kimse inanmasın siz kendinize inanın.

Eşini gibi insanlr sizin gibi bağımlılığa meyilli kişileri seçerler genelde. Sizi yine ister tabii, siz
Çalışıyorsunız evi geçindiriyorsunuz üstelik ayrı evde oh ne rahat. Aile sizin gibi rahat ettiremeyecek onu, maalesef sevdiğinden değil.

Kesinlikle dön derim.parani sen yiyecegine kocan yesin boşa dönmüyor ya. Niye calissin yazik degilmi sen calis iste fazla mesaiyede kalirsan daha iyi hem alisverisine hemde kocanin eksiklerine amca yetmis olur. Cevrendkei iliskilerden neden korkuuorsun sendeki eril enerji kadinida erkegide korkutur baksana erkek gibi herseyi sirtlamissin masallah. Offf saka gibi konular ya. Altinlar nerde deseydin bari

peki geri döndünüz mü eşinize yada gerçekten değişmiş mi?

peki geri döndünüz mü eşinize yada gerçekten değişmiş mi?
Eşime geri dönmedim ben çok uzak bir şehirde yaşıyorum buraya gelmiş otelde kalıyor bi kaç kere görüştüm değişmiş gözüküyor ve üzgün ama ben burda bir düzen kurdum sıfırdan başladım bir daha onla onun ailesinin yanına gidemem ve ne kadar değişebilir bir insan 1 yılda belki de her yolu denedi olmuyor şimdide bu yolu deniyor bilmiyprum

150 bin nedir ya 400 bin e yakın borcum var bu kadar karaları bağlamadım. hepsi ödenir. yavaş yavaş ödersiniz ama asalak birini çekmekten borç ödemek daha iyidir.

Sakın sakın geri dönme. İstediğini yapıp söylesin aynı evin içine girdiğinizde yine deccal olur. Valla ben asla ve asla dönmem. Döneyim mi şans vereyim mi diyenlere şaşırıyorum.

Olabilir insanlar kolay kolay değişmezler. Psikolog, terapistler vs. İnsandaki kötü alışkanlıkları değiştirebilir kişi isterse ama karakter nasıl değişebilir ben böyle düşünüyorum. İnsan istemedikten sonra her şey fasa fiso. Sizi az buçuk anlayabiliyorum.

Boşanmaktan çok korkuyoruz toplum olarak gereksiz bi korku. Bir de alışmışsınız ne diye dönesiniz. Şahsen boşansam asla bir daha erkek almam hayatıma gibi geliyor

Boşanmaktan çok korkuyoruz toplum olarak gereksiz bi korku. Bir de alışmışsınız ne diye dönesiniz. Şahsen boşansam asla bir daha erkek almam hayatıma gibi geliyor
Boşanmaktan korkmadım o süreci atlattım aslında başka bi şehire geldim herkes konuştu ben bildiğimi yaptım asla özlemedim aramadım ama bu işi tam olarak bitirmediğim için tekrar karşıma çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…