Kocama bir şans daha vermelimiyim

eylulllll65

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
62
10
39
Daha önce bahsetmiştim körü bir sevgililik dönemi kötü bir evlilik sonumda destek alarak hayatımı değiştirerek bir karar verdim ve eşimi geride bıraktım. Çok uzak şehirlerde yaşıyoruz çalışan bir bayaım yeni bir şehire geldim ev tuttum yeni okul.gelirken ondan sadece evdeki 3 tane beyaz eşya ve takılarımı istedim evliliğimiz boyunca hiç takanamıştım.altınlar değil arkadaşlar yanlış anlaşılmasın sadece takılarım vardı bilezik kolye gibi ama bana sen git ben sana hakkın olanı vericem dedi bir kere 2bin gibi komik bir para yokladı takılarımı da yollamadı boşanmıycağını benden sonra çok üzüldüğünü çok boşanmak istiyorsam dava açmamı istedi avukat tuçak param yoktu yeni ev dizmiştim çok uzağa gelmiştim duygularım altüsttü hem göç etmiş hemde evimi bırakmıştım ailemi arayıp benimde hatalarım olduğunu söyledi.kavgalar ettik barışmak istedi yüzünü bile görmek istemiyordum beni aradı eşim çalışmıyordu bana psikolojik şiddet uyguluyordu ama aslında dönmemin sebebi ikimizde birbirimize daha temelden uygun değildik sonunda her yerden engelledim ve hazır olmayı bekledim derken bir yıl sonra çıka geldi bana hediyeler alıyor sevdiğini söylüyor affetmemi istiyor.bu bir yılın sonunda ben çok yıprandım çevremde yeni ilişkileri görünce korkuyorum ve paramı kontrollü harcayamadım gezmek istedim artık özgürdüm ama bu. Seferde kart borcum oldu şuan hem ilişkilerden korktuğun için hemde alışveriş kolik olduğım için kendime güvenim gitti bazen dönsem mi değiştim diyor işte diyorum sonra o evliliğin içinde nasıl hissettiğimi hatırlıyorum

Noooo

Eşinle sorunları ve yaşattığı yükü siz biliyorsunuz . Kimse değişmez sorunlar şekil değiştirir. Kendiniz için büyük adım atmışken geriye eskiye dönmek iyi gelecek mi
Bir yılda almadım bu kararı maddi fiziki manevi hiç bir ortak noktamız yoktu bu evliliğin içinde çürüyordum destek aldım öyle bıraktım ama şimdi kendime güvenimi kaybettim tam o zaman geldi kafam karışıyor çok mu kestirip atıyorum diye ama bi ev kurdum bir daha dönersem yine çok uzak bir yere evimi dağıtıp gidicem.ya olmazssa ben yine nasıl aynı şeyleri yaşıycam bilmiyorum her gün iş çıkışı bekliyor gelmiş otelde kalıyor benim için 20 gğndür burda pişmanım diyor

Başladığın yere geri dönmek ve bir ay sonra burda benim gibi boşanıyorum diye konu açmak istiyorsan dön. Ama unutma ne yaşadıysan daha kötüsünü daha beterini yaşayacaksın.
Benim ki daha da zor olucak yine herşeyi kurduğum evi bırakıp çok uzağa gidicem ve belki maddi manevi tekrar başlıcak gücüm bile olmıycak biliyorum ama sanki tek başıma da başaramadım çok dolu kafam

Herşeyi duydum ama çok alışveriş yapıyorum diye kocama şans vereyim mi diyeni duymadım. Konunun başı sonu yok, konu yok. Giriş gelişme ve sonuç , Hepsi alakasız !

ayrılmadan önce eşimle durumumuzu yazmıştım çok ızun diye yazmadım.ayrılmadan önce çok kararlıydım hayatımı güzelleştirmiştim spor yapıyordum sigarayı bıraktım hayaller kuruyordum.şimdi sigaraya başladım spora düzenli gidemiyorun paramı bile kontrol edemiyorum kendime güvenim gitti bunu ablatmak istedim

Maddi olarak bir denge ve düzen kuramadiginiz için sizin ağzının orta yerine eden adamı da sirf parası için affetmek istiyorsaniz ; buyrun edin.
Her maddi olarak dara düştüğünüzde de bir erkek arayacaksınız hiç bosanmayacaktiniz.
Yok alış veriş severim,vay gezmek istiyorum ama kartım patladı,yok bana hediyeler aldı.
Vayy ki vayy heyy ki heyy.

Şuan buraya çok sağlıklı yazamıyorum belki ama tamamen yanlış anladınız benim eşim zaten çalışmıyordu hep ben çalışıyordum ama ayrılmadan önce çok güçlü hissediyordum şuan dağılmış hissediyorum.para değil mesele sanki kontrolümü kaybettim

Benim ki daha da zor olucak yine herşeyi kurduğum evi bırakıp çok uzağa gidicem ve belki maddi manevi tekrar başlıcak gücüm bile olmıycak biliyorum ama sanki tek başıma da başaramadım çok dolu kafam
Başarmak için 1 yıl kısa süre ki zaten inişler çıkışlar olur maddi manevi duygusal olarak . Bu boşlukta güvenli liman arıyorsun eşinin pişman iyimser davranışları kafanı karıştırıyor. En iyisini sen bilirsin kendin için doğru olanı yapmalısın bir kez yaşıyoruz mutlu olmayı merkez yap bence

Teşwkkür ederim bir tek siz anlamışsınız tam dağıldığım an karşıma çıktı değiştim diyor üzgünüm diyor çok şey yaşadın diyor sanki beni anlıyor gibi konuluşuyor ve ben çok yorgunum çok yoruldum bunu anlatmaya çalıştım bunları yazarkense çok üzgün yazıyorum belki kendimi tam ifade edemiyorum

Bana diyorki beni tanı yeni beni gör diye geldim eğer istemezsen hakkını vericem.tercihin ne olursa olsun sana kötü davranmıcam

Arkadaşlar buraya çok kafam dolu yorgun bi şekilde yazıyorum para değil mesele kendimi kontrol edemeyip çöküşe geçmem kendime güvenim kalmadı.kendimi çok iyi ifade edemiyorum şuan sigaraya başlamam gelecek kaygım,mutlu bir ilişkiye inancım bitti.hayal bile kuramıyorum artık tam bu anda geldi ve bana değiltim birdaha hiç üzülmene izin vermicem diyor.pişmanım diyor seninle hayallerim var diyor

Esiniz nasil yeni biri olmus ki? Terapi mi aldi? Artik kendi evinde mi yasiyor?
Terapiye gittim kitaplar okkudum diyor.babasının dükkanına gidiyordu istediğinde çalışmıyordu işe girmiş ama yine çıkma durumu var.bizim oturduğumuz eve gidip kalamıyormuş çok üzgünmüş annesinin yanında kalıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…