Kocam

Çok yüz vermişsin

Kızzz kv dolduruyor olabilir mi? Böyle değildi böyle oldu diyince hep kv gelir aklıma
Bizim bir tanıdığın eşi annesinin yanında karisina yardım etmek için sofra kaldırmış , bunu gören kaynana da oğluna kızmış evde yapmazdın burda da yapmayacaksın diye bağırmış, bazı kayınvalideler kendilerine yapılmayan iyiliğin gelinine yapılmasına tahammül edemiyor, olabilir annesi de bir etken ...

Aynen öyle Mihrimah hanımcım, bende ne zaman annemlere gitsem geldiğimde eşimi bir garip görüyordum artık ya kendimle götürüyorum yada onun seyahatlerine denk getiriyorum gerçekten kv etken…

Aynen öyle Mihrimah hanımcım, bende ne zaman annemlere gitsem geldiğimde eşimi bir garip görüyordum artık ya kendimle götürüyorum yada onun seyahatlerine denk getiriyorum gerçekten kv etken…
Allah ıslah etsin böyle insanları, yazık günah vallahi ...

İki kişisiniz evde henuz çocuk yok dagitnmazsaniz dağılmaz ağır bir temizlik yapmanıza gerek de yok çok ihtiyaç duyma durumunda birini alırsınız temizlik için onun dışında günlük sil süpür en fazla yarım saatinizi alır. Yemek de öyle basit pratik şeyler hazırlayın. Eşinizin tutumu yanlış ancak birde bunun bebek doğduktan sonra olan kısmı başlayacak. Asıl yardıma o zaman ihtiyaç duyacaksınız. Eşiniz sürekli ailesinin yanına kaciyorsa şikayet dinlemek istemediği icindir . Bu durumu şimdi duzetmezseniz çocuk doğduğunda kördüğüm e döner.logusalik hormonlarin da tavan yaptığı bir dönem daha alıngan olabiliyoruz. Kpss konusunda da başarılar gerçekten evli ve çocuklu sınava hazırlanıp atananlari tebrik ediyorum çok fazla özveri gerektiriyor çünkü

Galiba yazdığımı tam okuyamamış bir kaç kişi . Bazı haftalar neredeyse dört gün evde duruyor diyorum . Demiyorumki yorgun argın gelsin bana yardım etsin iş dediği de gidip annesinin evinde oturup proje çizmek . Siz iyimisiniz ? Elbetteki bana yardım edecek bir erkeğin evlilikte tek görevi eve para getirmesi mi ?

kesinlikle kpss dışında olan işler için kendini yıpratma , temel hijyeni sağla yeter. Çok rahatsızsa yardımcı tutsun hamile eşine bir zahmet.

Valla sizin bu söylediğinizede eşiminde kusuruna bakıyorum tabikide evde art arta kaldığı zamanlarda bana yardım etmeli neyin şımarıklığı ? kalkıp şimdi burda en ince ayrıntılarıyla evi nasıl temizlediğimi mi anlatayım .bi hayatı ortaklaşa paylaşıyorsak bana yardım etmek durumunda .

çok haklı bir isyan , aşırı yorucu bir beden işi yapıyor olsa zaten siz de beklemezsiniz yardım. Yaptığı çok büyük ayıp. Üstelik hamilesiniz. Ayıp değil hatta kıymet vermemek çok üzgünüm.

Yahu ben anlayışsız bir kadın değilim insan kocasını tanımazmı yaptığı işi enerjisini bilmez mi ?gözünden tanırım adamı Çocuk gibi yedi yirmi dört insan telefonla oynar mı boş zamanında aslında beni rahatsız eden hadi bana yardım etmemeside değil . Konuşmaması ya bi şekilde bana destek olsun istiyorum . Ya ben yanımdayım her şekilde desin . Adam alıyor eline telefonu bazen işi gücü kitabı bırakıp sadece onu izliyorum haftanın çoğunluğunda evde çünkü . Hiç sıkılmıyor . Hiç konuşmuyor . Afedersiniz bi işi düşünce bi karnı acıkınca . Allah aşkına böyle evlilikmi olur . Para hariç bişey katsın istiyorum ortaya . Param zaten var . Bana moral olsun istiyorum . Duvarla yaşamak istemiyorum bu yani .

Yardım konusunda konu sahibi haklı eşi yardım etmeli evde eşine ama bu cümlelerinize katılıyorum.
Her şey sırayla olmalı, önce iş sonra eş baya bi sonra çocuk. Koca kaçar gibi evlenip üstüne hamile kalıp kpss diyenler bana da hiççç ama hiç inandırıcı gelmiyor. Düzgün çalışıyorlar gibi de gelmiyor, çalışacak olsa ilk hedef sınav olsa o araya çocuk sıkışmaz net.

Hahahah yahu böyle söylen bir kaç kadın daha var . Sırf şu iki üç kişiye inat önce sınavı kazanacağım sonra çocuğumu doğuracağım sonra da böyle giderse kocamı boşayacağım . Herkes rahat edecek

kpss yi hallet sonra da buna haddini bildir , sadece sevişmek ve evde temizlik- yemek işlerini yürütsün diye evleniyorlar bizlerle resmen. Normalde asla söyleyeceğim bir şey değil ama arkadaşım benzer bir süreçten geçti ve ev işlerinden dolayı yorulduğu için sevişmeyi reddediyordu. Eşi eve yardımcı almaya başladı sırf sevişebilsin diye hffhghff. Tabi ters de tepebilir , kadınlık görevini yapmamakla suçlayabilir. Bilemiyorum. Aklının bir kenarında kalsın

Kocayı boşamayın ya inşallah düzelirsiniz, ama inşallah sınavı kazanırsınız bebeğiniz de sağlıkla gelir gerçekten aklım almadığı için garip geliyor bana, yoksa kazanın tabii ki ayaklarınızın üzerinde durun inşallah

Hamile halimle halıyı bile bana yıkattırmaya kalktı :) durumumuzda şükürler olsun gayet iyi şuan . Eşimi çok severek evlendim galiba bu yüzden gözüm bazı şeyleri görmedi . Polyannacılık oynadım kendi kendime . İnşallah düzelir herşey . Bir söz vardır ya , ya bu deveyi güdecem ya da bu diyardan gidecem .

İnşallah hepimizin için en güzeli neyse o olsun .

Kesinlikle öyle sonra böyle dert yanmanın bi manası yok

Çocuksuz ve kpss calisilan evde neyin işi ya neden kafana takiyorsun ki ? Kpss surecimde 2-3 günde bir süpürge Vileda yapar bitirirdim. Tuvalet banyo günlük yikaniyordu o kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…