Kocam

Merhaba . Bir yıldan fazla bir süredir evliyim eşim aile işinde çalışıyor haftanın üç dört günü bazen evde oluyor ben de 3 aylık hamile ve kpss sınavına hazırlanan biriyim gün içinde hem kendimle hem evimle hem dersimle işgileniyorum yemek temizlik ders birde tabiki kişisel uğraşlar derken zaman nasıl geçiyor anlamıyorum bile . Eşim ilk başkarda bana ev işlerinde yardım ederdi fakat son zamanlarda benim yüküm arttıkça hepten koyverdi en sonunda dayanamayıp ya bana biraz evdeyken yardımcı olsan olmazmı dedim sitem ederek oda bana şaka yoluyla ben bu eve para getiriyorum benim görevim bu sende görevini yap dediği an başımdan kaynar sular dökülür gibi oldu şoka uğradım resmen . Hiç böyle bişey söyleyecek biri olmadığını düşünürdüm . Son zamanlarda davranışları iyice değişti eve gelir telefonu eline alır gram sohbet etmez sohbet açmaya çalışırım bişey demez ailesi hemen burda işe gidiyorum diyip ailesinin yanına eve gider oldu . Benim ailem ve arladaşlarımın hepsi şehir dışında evlendikten sonra doğup büyüdüğüm yerden ayrıldım . Burda eşimden başka kimse yok . Ailesi diyecekseniz annesi beni sağolsun herşeyden soğuttuğu için pek gidip gelmem . Niye böyle davranıyor olabilir . Ortada bir sorun olmasına rağmen asla çözmeye uğraşmıyor sadece dalga geçiyor işi şakaya vurup duruyor
Ah güzelim öyle biriyle evlenmişsinki bunlar iyi günlerin daha sana neler edecek bana söylemişlerdi dersin nerden biliyorsun diye sorarsan aynılarını yaşadım karşınızda narsist biri var hamilesiniz ve sizin gitme olasılığınız onun için 0ıra düşmüştür şimdi istediği kullanabilir sen bide doğumdan sonra gör çocuk olmadan önce pervane gibi etrafındaydı dimi sanki onun dünyası herşeyi siz gibiydi dimi daha neler gösterecek tek tavsiyem asla güvenip sizi yaralayabilecek şeyler söylemeyin asla sırrınızı paylaşmayın ve asla muhtaç olduğunuzu hissettirmeyin ve muhtaç olmayın

Evet 😂 temizlikle atanmamin baglantisi ne ? Kpss gibi 3 farklı sınava girip onca dersten sorumluyken günlük temizlik yapmam. Hele de kamuda tasarruf açıklamasından sonra ! Çocuksuz ev en fazla ne kadar kirlenir ki ? Robot süpürge bile yeter sana. Haftada bir de normal süpürge açarsın.

Evet 😂 temizlikle atanmamin baglantisi ne ? Kpss gibi 3 farklı sınava girip onca dersten sorumluyken günlük temizlik yapmam. Hele de kamuda tasarruf açıklamasından sonra ! Çocuksuz ev en fazla ne kadar kirlenir ki ? Robot süpürge bile yeter sana. Haftada bir de normal süpürge açarsın.
İlk olarak temizlikle atanmamın bir bağlantısı yok . Evin içerisindeki yük paylaşımlarının daha adeletli olması asıl mesele . Çocuksuz ev ne kadar fazla kirlenebilir diyenleride anlamıyorum . Demekki kirleniyor ki bizde temizliyoruz . Genel itibariyle erkek birey eşine evde yardım etmeli . Düşündüğüm ve savunduğum bu . Bir kadın olarak eşim içni elimden geleni yapıyorsam oda benim için elinden geleni yapmalı . Herşey buna çıkıyor

İlk olarak temizlikle atanmamın bir bağlantısı yok . Evin içerisindeki yük paylaşımlarının daha adeletli olması asıl mesele . Çocuksuz ev ne kadar fazla kirlenebilir diyenleride anlamıyorum . Demekki kirleniyor ki bizde temizliyoruz . Genel itibariyle erkek birey eşine evde yardım etmeli . Düşündüğüm ve savunduğum bu . Bir kadın olarak eşim içni elimden geleni yapıyorsam oda benim için elinden geleni yapmalı . Herşey buna çıkıyor
Ya hu yardım etsin etmesin diyen mi var. Ama çocuk olmayan evin temizliği için kendini yorma diyoruz. İstersen sabah akşam cam sil banane. Kalmış 10 gün şuan temizlik-koca hiç birini dusunmeyip son denemelerine odaklan.

X