KOCAM VE KOMŞU KIZI

Mat ruju tanıyor muydunuz? Ne oldu bilginix var mı sonra?
O konuyu bende hatırlıyorum ya herkes gibi bende çok etkilenmiştim. Bosanmislardi sonrasında. Kız ders çalışma ayağına kocasına göz koymuştu sonra hamile kaldı falan. Adam bir gün herşeyi itiraf etti karısına. Bu kızda kendini belli etmisti baştan, kocasının ismini vererek X abi çok yakışıklı seni nasıl beğendi gibi birşeyler zirvalamıştı mat ruja.

Bence hakl9sınız. Buna benzer bir konu vardı burda. Sonra ortaya çıkmış ilişkileri varmış. Sizinki öyle olmasa bile normal mi Allah aşkına bu anlattıklarınız. O kadra zaman müsade etmeniz bile hata. Arkadası değil bişey değil. Komşu kızı. Ayrıca kesin sizi de çekistiriyorlardır. Kadınları niye kocanız evde iken davet ediyorsunuz o da ayrı saçma. Eşini araması her b.ka ayrı saçma. Rezillik bence.

Evet yaaaa biz buradan sinir krizine girmiştik.Motosiklet mevzusu vardı yanlış hatırlamıyorsam,offf çok kötü olaylardı.....

Eşin memnuns abir iş peşinde. Hem sıkı fıkı gayet hem siz görüsmüyorsunuz diye seviniyor. Saf olmayın bu kadar

Valla niyetleri kötü olmasa niye soğuk davranıyorsun derlerdi. Sizin anladıgınızı farkettiler bence

Bende aşırı kıskanç değilim ama bu kadarda değil
Kiraya zam yapmadan yol verin gitsinler
Hiç iyi niyetli değil anası da danası da

Burda bir üye vardi, en son o benim kardesim dedigi kizi hamile birakmisti kocasi

Böyle gereksiz samimiyetlere gerek yok. Gerektiğinde eşinizle iletişim kurmasında bir sakınca yok; fakat siz dururken sürekli eşinize yazması ve bu laubalilikler bana iyi niyetli gelmedi. Eşinizin kurduğu cümle de şüphe uyandırıcı, af buyurun atasözü bu mecâz içeriyor; eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak misali, şüphelenmesem de şüphelenesim tutar. Ben de arada sigara kullanıyorum; ama kiracımın evindeyken kocasıysa dip dibe sigara tüttürmüyorum. Teklif etse bile kabul etmem.

Böyle durumlarda hemcinsimizi suçlamak çok kolay geliyor. Aslında asıl suçluyu biliyoruzda görmezden gelmek işimize geliyor. Bak normalde burdaki konuları eşime hiç okumam ama senin kokunu eşime okudum düşüncesini merak ettim. Direkt bana şunu söyledi böyle bir durumun b.ka soracağını her erkek azçok tahmin eder anlar ve eğer bu durum içten içe hoşuna gitmiyorsa o raddeye gelmeden mesafesini koyardı.

Fazla ve gereksiz bir samimiyet ve muhabbetlere girilmiş. Yanlış anlamaya aşırı müsait durumlar olmuş. Gece 11 de o mesaj geldiğinde siz kızı arayacaktınız hayırdır bu saatte ne oldu falan diye vs. Benim merak ettiğim bu 2-3 aylık görüşülmeyen zamanda hayırdır abla bir sorunmu var vs diye sormadılarmı? Demekki onlarda farkında bazı şeylerin.

Kadın terslik hissediyorsa yanılmaz ne münasebet geç bile kalmışsın ben ilk mesajda ya da ilk baş başa sigara içmede tutar kolundan dışarı atardım

son 2 saattir mat rujun konudaki cevaplarını okuma işsizliğinde bulundum size özet geçeyim.

meğer o genç kızın mat rujun kocasıyla evlenmeden önce geçmişi varmış. adam kıza bir sebepten sinirlenip mat rujla nişanlanmış evlenmiş. bir de üstüne çocuk yapmış. bunlar arkadan görüşmeye devam etmişler. mat rujun evliliğinin 3. senesinde, bu iki şeref yoksununun geçmişinin 5. senesinde olaylar patlamış. ve namazlı niyazlı abimiz "sadece öpüştük" diye karısına yalvarırken meğer kızı hamile bırakmış.
yani olay ayartılan komşunun kocası değil pek orada. kk yine evlenmediğime şükrettirdi.

konu sahibi, sen de bir seninkinin geçmişini yoklayabilirsin. bu samimiyet normal değil.

Ya insanlar çok rahat yada bizde bir tuhaflık var ya. Ne alaka kiracının kızı eşimle yazışacak dipdibe dertleşecek kocam kim ne derse desin çok seviyorum diyecek? Çok iğrenç bir durum fiile dökülmüş olmasa bile başka düşünceler çoktan belli olmuş

Siz neden tepki göstermiyorsunuz neden önüne geçmediniz ? Veya eşiniz neden erkek olarak al sen iletişim kur sonuçta bu bir kadın beni muhatap etme demiyor ? Benim baya midem bulandı yanındaki ya niyeti bozdu yada gerçekten düşüncesiz !

Kadın ayrı hoppala zaten gece niye mesaj atar bi insan evli erkeğe sürekli bence direkt söylemelisin rahatsız olduğunu bu durumun normal olmadığını kadın olarak sizlerin illerinde olmanız daha uygun olduğunu dile getirmeliydiniz siz çok yanlış şeyler siz yokken de gelip otururlar ozaman baş başa artık nerelere kadar gider bilemem.

Biri benim esimle benim evimde sigara icecek ne munasebet su bile ayri icemez kinayabilirler ben dogru bulmuyorum..esim de ben biriyle bizim evimizde fafkli yerdeysem dogru bulmasin o ne ya...esiniz gecsin odasina evde onlar varken yanlarinda erkek yok ki ayni ortamda olsun ben yerinizde olsam hic pisman olmazdim hatta kiza sende benim numaram var ne alaka derdim

Hayır ya lütfen manipüle olmayın. Annesi iyi bir insandır bilemem ama kızının ve sizin eşinizin davranışları AŞIRI sinir bozucu ve şüpheli. Ben assssla başka bir kadının bu şekilde kendimin ve eşimin etrafında dolaşmasına izin vermezdim. Bu bir yana, eşinizin davranışları ve söyledikleri hiç ama hiç hoş ve kabul edilebilir değil. Buradan konuyu okurken bile rahatsız oldum ya

Ha bir de şöyle bir şey var ben kiracısı olduğum evle alakalı problem yaşasam ev sahibinin eşini arardım eğer o bana yardımcı olamazsa erkeği arardım yani. Kadın da art niyetli

Hiç unutmuyorum o konuyu sayfalarca yorumlar yapılmıştı. Hep bilgi vermişti bize. Kk olarak çok üzülmüştük.

Öyle bir olay hiç hatırlayamadım maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…