Kocam onu mu seviyor?

Yazdıklarında çok manasız şeyler var, ya kendini ifade edemiyor ya da eşiyle başta beri problemli olan evliliğinden sonra kardeşinin eşi güzel hatta evliliğinde mutlu falan diye kendine takıntı yapmış. Eşinin bakışını yakalamış olabilir ama duyduğu telefon görüşmeleri gerçek gelmiyor bana.
Paranoid şizofreniye benziyor sanki, inşallah sadece senaryodur da böyle şeyler çıkmaz altından

Son düzenleme:
Kocanın sevgisini geç birbirinizin yüzüne nasıl bakabiliyorsunuz? Burda sorun sadece kocanizin pipisi mi ? Bu soru işaretleriyle mideniz bulanmiyor mu ?

ben sizin eki konularınızı filan bilmiyorum da
eski kocanız var
görümceniz var
siz boşanmışsınız, daha boşanmadan sonra
sizin erkek kardeşiniz ne alaka eski kocanızın annesinin evine gidip eşya boşaltacak?

yahu eski kocanız, görümceniz birisi gitsin, gidemiyorsa da tutsun bir kadın gündelikçi, eşyaları da çıkart al bildiğin birine ver veya at desin filan.

hangi erkek "anamın iç çamaşırları" gibi bir tabiri cümle içinde kullanır!
hangi erkek krdeş ablasını arayıp eski eniştem anasının donlarını söyledi telefonda der.
nasıl bir çevreniz var sizin? hepiniz manyak mısınız? ortamda 1 tane normal insan yok mu?

borçalar nedeniyle kağıt üstünde boşandıysanız boşandım demeyin bari...

Kız bunlar bildiğin aşk-ı memnu olmuş

Ne boşanması ya, kardeşim sen bence psikkolojik desteğe görün ya da yalanı azalt. Boşanmamışsan boşandım yazma, görüldüğü gibi insanlar okuduklarını anlıyorlar ve mantıklı gelmeyen hemen sırıtıyor. Ha boşandıysan da obsesif bir duruma doğru gidiyosun. Adamın o evde işi ne, değil sevmek nikahına alsa hakkın yok artık üzerinde. Severse de sevsin ayrıca, bir işe yaramıyormuş ki adam senin dediğine göre ayy öfff neler diyorum ya sabırrr

Herkes dalga geçiyor benle konuyla..cok zor bir durumun içerisindeyim.. Bu yazdığınız alay degil dimi
Asıl siz dalga geçiyorsunuz herkesle. Paranoyak, aşırı saplantılı, sabit fikirli ve kafasında devamlı senaryolar uyduran birisiniz. Kardeş siz bu adam için mi dünyaya geldiniz, varınız yoğunuz aldığınız nefes bu adam için mi? Evlenmeden önce hiç mi bir hayatınız hedefiniz gelecek planınız yoktu? Devamlı fesatlık peşindesiniz. Kanun karşısında bu adam sizin hiç bir şeyiniz anlayın. Ben artık her şeyi kafanızda kurduğunuzu düşünüyorum. Gelinle ilgili her şeyi ekleyerek katlayarak anlatıyorsunuz. Belki de kadının günahını alıyorsunuz, bir de ondan dinlemek lazım hikayeyi. Her şeyi sizin gözünüzden yazıyorsunuz. Hiç bir ortamımda sizin gibi biri olsun istemem, safi fesatlık kötü düşünce negatif enerji saçıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…