Kocam onu mu seviyor?

2 sezon dizi çıkar valla şu erkek kardeşinizin eşi ve kocanızdan bana gerçekçi gelmiyor nedense saçını başını yolmuyorsun burda konu açıyorsun neymiş erkek kardeşi çok sinirliymiş neymiş eşi korkarmış 😁😁😁

Ayrıca kocanın cinsel sorunu falan olduğunu sanmıyorum. Sana karşı öyle. Bunu da kabul et. Siz aile falan derken sorunlu bir evlilik yaşamışsın zaten. Bir yerden sonra da tamamen kopmuşsunuz. Gelin meselesi olmasa da bitmiş sizin evliliğiniz. Bazen onların da senin paranoyan,uydurman olduğunu düşünüyorum. Çünkü ayrılmissiniz ama eski kocan sizin evde kuzen ya da arkadaşlariyla toplanmıştı. O arada sen eve sessizce gelinle konuşmalarını duymuştun. Daha önce de eve gizlice girip yine konuşmalarını duydum demiştin. Bu kadar tesadüfün olması çok zor.
Bir doktora gitsen gerçek, hayal sende ayırt edersin belki.
Ben eski eşinin telefonuna dinleme programı indirdiğini düşünüyorum. Çünkü sadece eşinin değil karşı tarafın dediklerini de tam olarak biliyor. Hoparlör açıktı falan diyor ama mümkün değil, aynı evde bile yaşamıyorlar.

Son düzenleme:
Yazdim Hanımefendi yazdim bir sinirle de yazdim. Karman çorman anlattınız sakin yazın diyorlar sürekli alay ediyorlar

Kusura bakmayın ama kocanızına ilan-ı aşk eden bir gelininiz var, buna duyup ses çıkarmayan siz, bunları duyup aynı şekilde davranan kocanız var. Ve bunlara rağmen normal şekilde hayatınız devam ediyor. Bu insanlar ne yapsın peki hanımefendi.

Bİr durup düşünün kimin ilişkisi bizimkine benziyor diye Allah aşkına

X