Kocam onu mu seviyor?

Ne gönlü yahu öyle olsa borç var diye boşanmazdiniz yahu.
Kocam kandırmış seni haberin yok.
Gelin melin derken yeni eşiyle çıkar ortaya görürsün o zaman.
Baktı yakasından düşeceği yok para para diye ölecekler maaile, borçla korkutup boşamış ahahaha sinirim bozuldu.

Gelinimiz kocama "seni sevmiştim" diyerek itirafta bulunmuştu.. Esim reddetmisti.. Ama ben esimin uzun bakışlarını yakalamistim yuzunun kızarmasıni i. Bilenler bilir.
Geçmiş konularımi okuyun lütfen..

Gelinimize ve erkek kardeşime kullanmadığımiz yayla evine ayarlamisti, gelinimizle ortak islerimiz var, bana" isleri yapsın heryere davalara kostursun diye yayla evini verdim sanki tapusunu mu verdim" dedi..
Gelinimize ufak jestleri abi ayağına duygusal konularını görüyorum.. Erkek kardesim aşırı kıskanç, kocam korkar ondan, ben borclar nedeniyle boşandım, ama esim hala bizimle ilgili.. yanimizda kalıyor farkli odada, arada ben istemedigimde baska daireye gidiyor..

Esimin annesinin gelinin oldugu şehirde evi var, annesi öldü 2019 da.. Gorumcem değerli eşyalarını aldi kapisini kapattı, esim memlekete gidince bu evde kalıyor..itiraftan önce esim geline "o evi temizlet, kullanin, kalın, havalandirin, annemin eşyaları sana emanet" demis...
Bu itiraftan sonra esim erkek kardeşimi aramis "o ev tozlandi, annemin eşyaları dağıtılmadi hala, o evle ilgilen, ama annemin ic camasirlari da var" demis, erkek kardeşimin dokunmayacagini biliyor, dolaylı olarak geline haber gönderiyor değil mi? Ve erkek kardesim bana o eve gelinle gideceklerini gelinin o evi düzelteceğini söyledi. Kizlar cok yorgunum.. Kocamin cinsel problemleri var kocam gelini gönülsüz mu reddetmis, onu mu seviyor?
Ay benim bile canıma yettin, üst üste yakalasan da inanmayacaksın, ayrıca o senin kocan değil, boşanmışsınız siz. Git başka şeylere odaklan kurcalama artık.

Gelinimiz kocama "seni sevmiştim" diyerek itirafta bulunmuştu.. Esim reddetmisti.. Ama ben esimin uzun bakışlarını yakalamistim yuzunun kızarmasıni i. Bilenler bilir.

Gelinimize ve erkek kardeşime kullanmadığımiz yayla evine ayarlamisti, gelinimizle ortak islerimiz var, bana" isleri yapsın heryere davalara kostursun diye yayla evini verdim sanki tapusunu mu verdim" dedi..
Gelinimize ufak jestleri abi ayağına duygusal konularını görüyorum.. Erkek kardesim aşırı kıskanç, kocam korkar ondan, ben borclar nedeniyle boşandım, ama esim hala bizimle ilgili.. yanimizda kalıyor farkli odada, arada ben istemedigimde baska daireye gidiyor..

Esimin annesinin gelinin oldugu şehirde evi var, annesi öldü 2019 da.. Gorumcem değerli eşyalarını aldi kapisini kapattı, esim memlekete gidince bu evde kalıyor..itiraftan önce esim geline "o evi temizlet, kullanin, kalın, havalandirin, annemin eşyaları sana emanet" demis...
Bu itiraftan sonra esim erkek kardeşimi aramis "o ev tozlandi, annemin eşyaları dağıtılmadi hala, o evle ilgilen, ama annemin ic camasirlari da var" demis, erkek kardeşimin dokunmayacagini biliyor, dolaylı olarak geline haber gönderiyor değil mi? Ve erkek kardesim bana o eve gelinle gideceklerini gelinin o evi düzelteceğini söyledi. Kizlar cok yorgunum.. Kocamin cinsel problemleri var kocam gelini gönülsüz mu reddetmis, onu mu seviyor?
Sizin ki konulu film gibi baya ama gençler buraları atlatarak filme geçiyor genellikle haberiniz olsun .

Aşçı bahçıvana, bahçıvan şoföre, şoför uşağa sonra hepsi uşağa filmi gibi 😂😂

Abla naptın? İçki, sigara ve uyuşturucyu aynı anda mı aldın? Ot mu içtin? Birinin günahına girip beddua mı aldın? Sen ne yaptın? Bu nasıl konu? Bir kere Türkçemiz can çekişiyor, onu bi sal. İkincisi eski eşiniz annemin iç çamaşırları var deyince niye geline mesaj gönderiyor olsun. Daha tuhaf olan şey eski kocanızın annesinin iç çamaşırı konusunu açması. Abooo ya aslında sizin erkek kardeşinize mesaj göndermek istemişse. Ajbajsnahsh. Allah’ım sana geliyorum

Ay adamin çükübiki bozuk, gönlü gelinde, borcu da var donu delik. Sal adami gitsin be

Yaaa ne cuku bozugu sekerim. Erkkeler cuklerinin bozulma ihtimalini duyunca bile deliriyolar. Adamda para da var. Ticaretle ugrasiyomus. Kredi cekmis, 2 tane cek odeyememis bunuda abarta abarta anlatmistir. Ticari isler boyle. 6 ay sonra odeyemedigi çekin 2 katini kazaniyolar. Arada sahrayi kandirmis iste. Tabi ortada borc oldugu icin eli bos bosanmistir sahra

Ay adamin çükübiki bozuk, gönlü gelinde, borcu da var donu delik. Sal adami gitsin be

Ahsha tum kk tek yürek birbirini alintiliyo. Herkes bu anı beklemis 😂😂

Bu gelin mevzusunun çoğu da hayal ürünü olabilir hep aynı şeyleri yazıyorum ama bana öyle geliyor. Az daha adama acıyacağım ben. :KK70:
Ne borcu be? Bahanesi o

Tabi ki adama aciyoruz, hale bak, adam sonunda gercek askina kavusacak az kaldi 😂

X