Kocam onu mu seviyor?

Ayrıca kocanın cinsel sorunu falan olduğunu sanmıyorum. Sana karşı öyle. Bunu da kabul et. Siz aile falan derken sorunlu bir evlilik yaşamışsın zaten. Bir yerden sonra da tamamen kopmuşsunuz. Gelin meselesi olmasa da bitmiş sizin evliliğiniz. Bazen onların da senin paranoyan,uydurman olduğunu düşünüyorum. Çünkü ayrılmissiniz ama eski kocan sizin evde kuzen ya da arkadaşlariyla toplanmıştı. O arada sen eve sessizce gelinle konuşmalarını duymuştun. Daha önce de eve gizlice girip yine konuşmalarını duydum demiştin. Bu kadar tesadüfün olması çok zor.
Bir doktora gitsen gerçek, hayal sende ayırt edersin belki.

Boşandim yalan yok, ic çamaşırları detayı sen ellemezsin esine söyle düzeltsin demek geline yani haber gönderiyor aklinca
İyi de madem konuşuyorlar niye geline demiyor da kardeşinize söylüyor? Ayrıca niye sizin gelin milletin evini toplasın? Bu ne saçma bir şey! Abinin haberi olmasın bu ilişkiden? İç çamaşırı da bence aralarında kod. Çünkü muhabbet aşırı saçma. Mantıksız.

Gelinimiz kocama "seni sevmiştim" diyerek itirafta bulunmuştu.. Esim reddetmisti.. Ama ben esimin uzun bakışlarını yakalamistim yuzunun kızarmasıni i. Bilenler bilir.
Geçmiş konularımi okuyun lütfen..

Gelinimize ve erkek kardeşime kullanmadığımiz yayla evine ayarlamisti, gelinimizle ortak islerimiz var, bana" isleri yapsın heryere davalara kostursun diye yayla evini verdim sanki tapusunu mu verdim" dedi..
Gelinimize ufak jestleri abi ayağına duygusal konularını görüyorum.. Erkek kardesim aşırı kıskanç, kocam korkar ondan, ben borclar nedeniyle boşandım, ama esim hala bizimle ilgili.. yanimizda kalıyor farkli odada, arada ben istemedigimde baska daireye gidiyor..

Esimin annesinin gelinin oldugu şehirde evi var, annesi öldü 2019 da.. Gorumcem değerli eşyalarını aldi kapisini kapattı, esim memlekete gidince bu evde kalıyor..itiraftan önce esim geline "o evi temizlet, kullanin, kalın, havalandirin, annemin eşyaları sana emanet" demis...
Bu itiraftan sonra esim erkek kardeşimi aramis "o ev tozlandi, annemin eşyaları dağıtılmadi hala, o evle ilgilen, ama annemin ic camasirlari da var" demis, erkek kardeşimin dokunmayacagini biliyor, dolaylı olarak geline haber gönderiyor değil mi? Ve erkek kardesim bana o eve gelinle gideceklerini gelinin o evi düzelteceğini söyledi. Kizlar cok yorgunum.. Kocamin cinsel problemleri var kocam gelini gönülsüz mu reddetmis, onu mu seviyor?
Itiraftan önce itiraftan sonra. Millattan önce Milattan sonra gibi oldu her msjda. Kocanizin ne cinsel problemi nedir?

Birde çok ilginç bir kadinsiniz eski kv ölmüs.Allah tahsilatın affetsin.bu saatten sonra küslük mu kalır.esyalarini ben toplayamam ben hep küstüm ne demek ..eşinizle evli olsaydınız tabiki size düşerdi kusluge mi bakardı.yani her dediğiniz başka bir saçmalığa kapin aciyor.

Birde çok ilginç bir kadinsiniz eski kv ölmüs.Allah tahsilatın affetsin.bu saatten sonra küslük mu kalır.esyalarini ben toplayamam ben hep küstüm ne demek ..eşinizle evli olsaydınız tabiki size düşerdi kusluge mi bakardı.yani her dediğiniz başka bir saçmalığa kapin aciyor.
Tahsilatini mi 😐

X