Kocam beni terk etti

Arkadaslar ogrendim baskasi varmis hayatinda aylardir iliskisi varmis kendinden 7-8 yas buyuk kadinla, oda orospunun tekiymis evli adamlarla geziyomus surekli
Hiçbir erkek karım gezmiyor diye evi terketmez zaten. Genel olarak erkekler düzenim bozulmasın diyenlerden düzenli yemek ve ev hayatı yeter onlara. Sizin adınıza üzüldüm ama erken öğrenmeniz iyi olmuş yoksa kendinizi suçlayacaktınız. En azından sizlik bir durum yok. O herkese yalan bahaneler sunuyormuş ya siz de beni aldatıyor diye söyleyebilirsiniz

12 yildir beraberiz, 6 yildir evliyiz kocam 1,5 aydir seni bosicam diyo terk etti beni 1,5 aydir evde yok. Herseyi silmis atmis ailesiyle konustu beni bir hic ugruna yari yolda birakti, neymis fazla gezmeyi sevmiyomusum bahaneye bak.. cok uzgunum neyapmam lazim😭 cocuk yok..
Ne mi yapman lazım ? Yat kalk dua et kurtulduğuna. Hele böyle bir adamdan çocuğun olmadığına göbek atmalısın. Başka da yapacağın bir şey yok. Akıllı bir insan gerçekten biraz mantık yönünde bakar sana acı verse de kolay olmasa da adam gitmiş yani bu bahanenin arkasına sığınıp aldattım demiyor da seni b*kluyor etrafa ne hayırlı eş.

Siz bence başka bir kadın olması olasılığını kurcalayın derim. Erkek milleti öyle kolay kolay kurulu düzenini bozmaz

Aa şimdi gördüm ciddem başkası varmış. Geçmiş olsun. Donuna kadar alın

Çok geçmiş olsun.
Allah gücünüzü artırsın, o pislik adamın da nesi varsa mali mülkü hepsi sizin olsun bundan sonra. Genceciksiniz, bir an önce dilerim koparsiniz ondan, yepyeni bir hayat kurarsınız kendinize.

X