Kocam Aldatıyormuş...

İstediğiniz yerinizle gülebilirsiniz en azından ben yol göstermeye çalıştım. Daha iyi öneriniz varsa buyrun cenk meydanına
Lütfen yol göstermeyin siz...Yol göstermek mantıklı tavsiyeler vererek olur, sizce söylediklerinizde mantıklı tek kelime var mıydı? Ben göremedim, inşallah başka arkadaşlar görmüştür.

İstediğiniz yerinizle gülebilirsiniz en azından ben yol göstermeye çalıştım. Daha iyi öneriniz varsa buyrun cenk meydanına
Biz kadınlar niye boynuzlarımızla dolanip affetmek zorunda kalıyoruz. Aynısını biz yapsak herifler bizi öldürüyor yahu. Çıkın artık şu kafadan.

Bu konuyu dün okudum uyudum okumaz olaydım . Rüyamda kocam beni aldatıyor . Sonra bunu öğrendiğim zaman video çekiyorum kayıt falan birden onu alıyor beni evde tutmaya çalışıyor . Aileme bile haber veremiyorum o kadar kabus gibiydi ki şimdi bile sahneler çok net aklımda gece yatmadan konu okumayacagim .

Erkekler asla iz bırakmamaya çalışır genelde bir tuhaf geldi bana demekki adamın bir korkusu vs yokmuş
Neden olsun ki? Biz şu 2 günde anladık konu sahibinin nasıl biri olduğunu, adam bilmiyor mudur her gece başka kadınla aldatsa dahi "çok seviyorum, seviyorum" diye dibinden ayrılmayacağını?

Neden olsun ki? Biz şu 2 günde anladık konu sahibinin nasıl biri olduğunu, adam bilmiyor mudur her gece başka kadınla aldatsa dahi "çok seviyorum, seviyorum" diye dibinden ayrılmayacağını?
Eşinin huyunu neler yapıp yapamayacağını bilen erkek ona göre davranıyor çoğunlukla

hemen hepsini ss al kendine gönder, yarın ilk iş avukata git tazminat nafaka Allah ne verdiyse davanı aç . Başka ne olacak? Ha boşanmam yerim yutarım diyorsan boşuna adamla yüzleşip yüz göz olma. Bu defa gözüne baka baka aldatmaya devam edecek çünkü s*lak muamelesi göreceksin
Demiş zaten söylemedim eşimi çok seviyorum demiş sence boşanır mı?

Lütfen yol göstermeyin siz...Yol göstermek mantıklı tavsiyeler vererek olur, sizce söylediklerinizde mantıklı tek kelime var mıydı? Ben göremedim, inşallah başka arkadaşlar görmüştür.
Biz kadınlar niye boynuzlarımızla dolanip affetmek zorunda kalıyoruz. Aynısını biz yapsak herifler bizi öldürüyor yahu. Çıkın artık şu kafadan.
Ahaha resmen kuru iftiraya mağruz kalıyorum affet demedim ki ben kadına. Yazdıklarımı tekrar okuyun. Arkadaşlar ha deyince boşanma oluyor mu Allah aşkına. Ben orada ilk önce evliliğini kurtarmaya çalış, bu sırada da delilleri topla baktın olmuyor elin sağlam olsun demişim. Kötü mü demişim. Boşanmak için bile elinin sağlam olması lazım ki nafaka bağlatabilsin kendine çocuklarına.

Son düzenleme:
Yok ya bazısı ilginçtir ki soğumuyor.. Benim bir tanıdığım 2 kez aldatıldı. İlki ne kadar sürdü bilmiyorum ancak 2.'si 2 seneyi aşmış bir ilişkiymiş. Kadın affetti, eşim artık bu kadar olmaz diyor, sinir oldu.. Kadında gurur olacak diyor..Ya affettin tamam onu da geçtim, barıştıklarinin 20.gününde instada aşk pozları.. Neymiş diğer kadına gıcıklık içinmiş, iyi de bu kadınla 2 sene her haltı yiyen senin kocan!!!
Annemin kuzenin kızı dünya güzeli gencecik bir kız. Çok da severek evlendiler hatta erkek ailesini karsisina aldı ya evlenirim ya ölürüm diye. Sonuç 8 yıldır başka bir kadınla aldatıliyor.
kızla da konuşmuş," bırak kocamı demiş "kız da; "ben seni kabul ettim sen de beni kabul edeceksin" demiş. Tatiller ,oteller sevişmeler hepsi bizim akrabanın telefonunda kayıtlı, ki gizli saklı bir şey yok sosyal medyada boy boy atıyorlar. Çocuğun kiza attığı paralarla ev alınır. Ama bizim akraba kocami seviyorum diyor ve 8 yıldır deli divane şekilde tüp bebek için kendini yırtıyor. Savunması da " her erkek aldatıyor, bunu kabul ediyorum zoruma giden başımı oksamamasi! " Kabloyla dayak yediği kocasına aşık. Anne babası ayrıl dedi diye komple ailesini sildi. Bazıları böyle malesef...

Son düzenleme:
Herkese merhabalar öncelikle düşündüm düşündüm işin içinden çıkamıyorum yardımınıza muhtacım.. 27 yaşındayım 2016 yılından beri evliyim biri 5 biri 1 yaşında iki tane evladım var ellerinizden öper. Eşim 28 yaşında, evlendiğimiz zamandan beri iş ve ev arası gider gelir. Çocuklarına, bana karşı her zaman nazik ve anlayışlı olmuştur şimdiye kadar herhangi büyük bir problemimiz olmadı çok zor maddi sıkıntılardan geçtik ve şuan çok iyi durumdayız maddi açıdan. Kendisinin bir araç modifiye dükkanı var ve 2 yıl öncesi arabası için gelen bir bayanla 2 yıldır ilişkisi olduğunu öğrendim. Allah büyük ya gizli albüm yapmış telefonuna kadınla boy boy fotoğraflarını mesajlarını önüme çıkardı. Bayan 2 senedir mesajlara doğru düzgün cevap vermediği halde bizimki devamlı mesaj ve arama halinde özledim görüşelim şşt pşşt vs.. Bayan kimi zaman çocukların var günah diyor kimi zaman biri duyarsa ilk harcanan ben olurum üzülürüm nolur git diyor ama bizimki inatla buluşma görüşme talebinde bulunuyor. Sonuç olarak arada da olsa görüşüyorlar dışarıda aşağıdayım in mesajları var aralıklarla ve kadın bi üst sokağımda oturuyor kendisi bekar 28 yaşında ve gerçekten alımlı çalımlı bir bayan ortak arkadaşlarımıza sordum çok iyi kız diyorlar ama benim kocayı götürüyor iyi kız. Kocam mesajlarında hep aradığı huzuru onda bulduğundan, aradığı muhabbeti onda bulduğundan bahsetmiş cinsellik anladığım kadarıyla olmamış beklemiyorum senden sadece iyi günde kötü günde yanında olmak istiyorum demiş ama ne farkeder ki ? Eşim Evli olup boşanamayacağını ama onun için çok değerli olduğunu ne zaman isterse yanında olacağını söylemiş ve bu böyle yarı konuşup yarı konuşmadan kimi zaman buluşarak bugüne kadar devam etmiş. Dükkanı elemana bırakıp gidiyormuş meğerse ben evde çocuklarımla boğuşurken. Hamileyken de aldatılıyormuşum üstelik. Herşeyi geçtim ben ameliyathanede doğum yaparken canımla cebelleşirken o dışarda bayana sevgi dolu mesajlar çekiyormuş, üstelik kadına benden çok önce aşıkmış ama hiç açılamamış gene pas vermemiş kadın. Aklım ermiyor nasıl olabilir böyle birşey hiç dışarda kalmaz akşam evine gelir alkol yok sgara kumar yok zerre şüphelenmedim kendisinden. Ne yapmam gerekiyor çocuğum zaten küçük bebeğim daha çok küçük ve eşimi gerçekten çok seviyorum ne olur yadırgamayın onlarca yılımı beraber paylaştığım insan. Söyleyemedim karşısına geçip üstelik beni aldatıyorsun diye. Çıkmazdayım içimi dökmek istedim sadece...
Bak ben böyle konu sahibine saygı duyarım eşimi seviyorum boşanamam bunu da unuturum diyorsan sakın konusunu açıp yğz göz olma bari hiç bilmiyor gibi devam konuyu açtığın an boşanman lazım blöf mlöf değil gerçekten yoksa işi iyice açıktan gözüne soka soka yapar

Annemin kuzenin kızı dünya güzeli gencecik bir kız. Çok da severek evlendiler hatta erkek ailesini karsisina aldı ya evlenirim ya ölürüm diye. Sonuç 8 yıldır başka bir kadınla aldatıliyor.
kızla da konuşmuş," bırak kocamı demiş "kız da; "ben seni kabul ettim sen de beni kabul edeceksin" demiş. Tatiller ,oteller sevişmeler hepsi bizim akrabanın telefonunda kayıtlı, ki gizli saklı bir şey yok sosyal medyada boy boy atıyorlar. Çocuğun kiza attığı paralarla ev alınır. Ama bizim akraba kocami seviyorum diyor ve 8 yıldır deli divane şekilde tüp bebek için kendini yırtıyor. Savunması da " her erkek aldatıyor, bunu kabul ediyorum zoruma giden başımı oksamamasi! " Kabloyla dayak yediği kocasına aşık. Anne babası ayrıl dedi diye komple ailesini sildi. Bazıları böyle malesef...
Acaba psikolojisi mi iyi değil yoksa korkuyor mu boşanmaktan

Ay dün okudum konuyu banlıydım yorum yapamadım çatladım. Konu sahibi allah gözünü açar umarım da bu adamdan kurtulursun çünkü konu çok leş. Gerçi gözünün açılmaya da niyeti yok pek. Ben olsam TABİKİ kanıt toplayıp boşardım direkt. Daha ne olduğunu bile anlayamadan koyardım kapıya gözünün yaşına bakmam basardım tekmeyi. Ne demek ben doğum yaparken elin kadınıyla özledim bilmem ne diye konuşmak ya sen iyi misin hala seviyorum diyosun? Kocan çocuklarınızın yüzüne bakarken hiç mi utanmıyor? Allah ıslah etsin. Boşanmayacaksan söyleme yüz göz olma kısmına da katılmıyorum bari bildiğini söyle terketme blöfü yap, senin ayrılmayacağından emin olduğu için rahatça aldatıyordur belki ayrılma kararına şok olur kaybetme korkusu yaşar da yola gelir.

Aslında benim anlatmak istediğim de bu. konu sahibi boşanmak istemiyor ki, ben ona boşan diyeyim. 😂 alan memnun veren memnun 😂

İstediği kadar inkar etsin bu kişi net 2. Kadın.
Kendince eşi boşanmıyor buraya gelmiş kadına gurursuz falan diyelim diye konu açmış.

Allahim az biraz gurur nasip et herkese.

sordum çok iyi kız diyorlar ama benim kocayı götürüyor iyi kız.
Bu kısma çok güldüm kusura bakmayın
27 yaşındayım 2016 yılından beri evliyim
Erken evlenmişsiniz eşiniz de küçükmüş o yaşta ne kadar sağlıklı karar verilebilir belki size hissettiği şey aşk bile değildi ve şimdi aşkı bulduğunu düşünüyor.
Hamileyken de aldatılıyormuşum üstelik
Bu da çok üzücü ama umutsuz ev kadını moduna girmeyin, siz o kadından daha gençsiniz gerekirse daha güzel olun. Çalışın ipleri elinize alın. Kendinize para harcayın, kendinize yatırım yapın maddi ve manevi anlamda. Gerekirse estetik olun, pilates kursuna gidin, dans kursuna gidin. Erkek arkadaşlar da edinin. Anlaşılan adam çocuk değil güçlü bir kadın figürü istiyor o zaman istediğini verin. Ve korunun lütfen. Her ihtimale karşı.

X