Kocam Aldatıyormuş...

Herkese merhabalar öncelikle düşündüm düşündüm işin içinden çıkamıyorum yardımınıza muhtacım.. 27 yaşındayım 2016 yılından beri evliyim biri 5 biri 1 yaşında iki tane evladım var ellerinizden öper. Eşim 28 yaşında, evlendiğimiz zamandan beri iş ve ev arası gider gelir. Çocuklarına, bana karşı her zaman nazik ve anlayışlı olmuştur şimdiye kadar herhangi büyük bir problemimiz olmadı çok zor maddi sıkıntılardan geçtik ve şuan çok iyi durumdayız maddi açıdan. Kendisinin bir araç modifiye dükkanı var ve 2 yıl öncesi arabası için gelen bir bayanla 2 yıldır ilişkisi olduğunu öğrendim. Allah büyük ya gizli albüm yapmış telefonuna kadınla boy boy fotoğraflarını mesajlarını önüme çıkardı. Bayan 2 senedir mesajlara doğru düzgün cevap vermediği halde bizimki devamlı mesaj ve arama halinde özledim görüşelim şşt pşşt vs.. Bayan kimi zaman çocukların var günah diyor kimi zaman biri duyarsa ilk harcanan ben olurum üzülürüm nolur git diyor ama bizimki inatla buluşma görüşme talebinde bulunuyor. Sonuç olarak arada da olsa görüşüyorlar dışarıda aşağıdayım in mesajları var aralıklarla ve kadın bi üst sokağımda oturuyor kendisi bekar 28 yaşında ve gerçekten alımlı çalımlı bir bayan ortak arkadaşlarımıza sordum çok iyi kız diyorlar ama benim kocayı götürüyor iyi kız. Kocam mesajlarında hep aradığı huzuru onda bulduğundan, aradığı muhabbeti onda bulduğundan bahsetmiş cinsellik anladığım kadarıyla olmamış beklemiyorum senden sadece iyi günde kötü günde yanında olmak istiyorum demiş ama ne farkeder ki ? Eşim Evli olup boşanamayacağını ama onun için çok değerli olduğunu ne zaman isterse yanında olacağını söylemiş ve bu böyle yarı konuşup yarı konuşmadan kimi zaman buluşarak bugüne kadar devam etmiş. Dükkanı elemana bırakıp gidiyormuş meğerse ben evde çocuklarımla boğuşurken. Hamileyken de aldatılıyormuşum üstelik. Herşeyi geçtim ben ameliyathanede doğum yaparken canımla cebelleşirken o dışarda bayana sevgi dolu mesajlar çekiyormuş, üstelik kadına benden çok önce aşıkmış ama hiç açılamamış gene pas vermemiş kadın. Aklım ermiyor nasıl olabilir böyle birşey hiç dışarda kalmaz akşam evine gelir alkol yok sgara kumar yok zerre şüphelenmedim kendisinden. Ne yapmam gerekiyor çocuğum zaten küçük bebeğim daha çok küçük ve eşimi gerçekten çok seviyorum ne olur yadırgamayın onlarca yılımı beraber paylaştığım insan. Söyleyemedim karşısına geçip üstelik beni aldatıyorsun diye. Çıkmazdayım içimi dökmek istedim sadece...
Bende 27 yasındayım 2016 da üniversite 1 e yenı baslamıstım yerınız okulken neden koca evıne gıttınız okumayıp? Sogubkkanlılıgınızı tebrık edıyorum. Direkt boşanın bence hain herif

Bu kısma çok güldüm kusura bakmayın

Erken evlenmişsiniz eşiniz de küçükmüş o yaşta ne kadar sağlıklı karar verilebilir belki size hissettiği şey aşk bile değildi ve şimdi aşkı bulduğunu düşünüyor.

Bu da çok üzücü ama umutsuz ev kadını moduna girmeyin, siz o kadından daha gençsiniz gerekirse daha güzel olun. Çalışın ipleri elinize alın. Kendinize para harcayın, kendinize yatırım yapın maddi ve manevi anlamda. Gerekirse estetik olun, pilates kursuna gidin, dans kursuna gidin. Erkek arkadaşlar da edinin. Anlaşılan adam çocuk değil güçlü bir kadın figürü istiyor o zaman istediğini verin. Ve korunun lütfen. Her ihtimale karşı.
Estetik olun ne demek ya sız ıyı mısınız? Cırkınsın aldatılırsın demeye geliyor bu ne munasebet kız neden aldatılıyo dıye estetik olsun

Ahaha resmen kuru iftiraya mağruz kalıyorum affet demedim ki ben kadına. Yazdıklarımı tekrar okuyun. Arkadaşlar ha deyince boşanma oluyor mu Allah aşkına. Ben orada ilk önce evliliğini kurtarmaya çalış, bu sırada da delilleri topla baktın olmuyor elin sağlam olsun demişim. Kötü mü demişim. Boşanmak için bile elinin sağlam olması lazım ki nafaka bağlatabilsin kendine çocuklarına.
Yuvani kurtar boşanma demek affet demek oluyor evet.

Boşanmayacağınız adamın telefonunu bilgisayarını kurcalamayın net. Öğrendikten sonra hele birde ayrılmayı düşünmüyorsanız ruh gibi oluyorsunuz paranoyak oluyorsunuz. Boşanın en iyisi bu bu düşüncelerle yaşanmaz kendinize bu eziyeti yapmayın

Herkese merhabalar öncelikle düşündüm düşündüm işin içinden çıkamıyorum yardımınıza muhtacım.. 27 yaşındayım 2016 yılından beri evliyim biri 5 biri 1 yaşında iki tane evladım var ellerinizden öper. Eşim 28 yaşında, evlendiğimiz zamandan beri iş ve ev arası gider gelir. Çocuklarına, bana karşı her zaman nazik ve anlayışlı olmuştur şimdiye kadar herhangi büyük bir problemimiz olmadı çok zor maddi sıkıntılardan geçtik ve şuan çok iyi durumdayız maddi açıdan. Kendisinin bir araç modifiye dükkanı var ve 2 yıl öncesi arabası için gelen bir bayanla 2 yıldır ilişkisi olduğunu öğrendim. Allah büyük ya gizli albüm yapmış telefonuna kadınla boy boy fotoğraflarını mesajlarını önüme çıkardı. Bayan 2 senedir mesajlara doğru düzgün cevap vermediği halde bizimki devamlı mesaj ve arama halinde özledim görüşelim şşt pşşt vs.. Bayan kimi zaman çocukların var günah diyor kimi zaman biri duyarsa ilk harcanan ben olurum üzülürüm nolur git diyor ama bizimki inatla buluşma görüşme talebinde bulunuyor. Sonuç olarak arada da olsa görüşüyorlar dışarıda aşağıdayım in mesajları var aralıklarla ve kadın bi üst sokağımda oturuyor kendisi bekar 28 yaşında ve gerçekten alımlı çalımlı bir bayan ortak arkadaşlarımıza sordum çok iyi kız diyorlar ama benim kocayı götürüyor iyi kız. Kocam mesajlarında hep aradığı huzuru onda bulduğundan, aradığı muhabbeti onda bulduğundan bahsetmiş cinsellik anladığım kadarıyla olmamış beklemiyorum senden sadece iyi günde kötü günde yanında olmak istiyorum demiş ama ne farkeder ki ? Eşim Evli olup boşanamayacağını ama onun için çok değerli olduğunu ne zaman isterse yanında olacağını söylemiş ve bu böyle yarı konuşup yarı konuşmadan kimi zaman buluşarak bugüne kadar devam etmiş. Dükkanı elemana bırakıp gidiyormuş meğerse ben evde çocuklarımla boğuşurken. Hamileyken de aldatılıyormuşum üstelik. Herşeyi geçtim ben ameliyathanede doğum yaparken canımla cebelleşirken o dışarda bayana sevgi dolu mesajlar çekiyormuş, üstelik kadına benden çok önce aşıkmış ama hiç açılamamış gene pas vermemiş kadın. Aklım ermiyor nasıl olabilir böyle birşey hiç dışarda kalmaz akşam evine gelir alkol yok sgara kumar yok zerre şüphelenmedim kendisinden. Ne yapmam gerekiyor çocuğum zaten küçük bebeğim daha çok küçük ve eşimi gerçekten çok seviyorum ne olur yadırgamayın onlarca yılımı beraber paylaştığım insan. Söyleyemedim karşısına geçip üstelik beni aldatıyorsun diye. Çıkmazdayım içimi dökmek istedim sadece...
Kusura bakmayın ama mesajınızda ilk takıldığım nokta "sordum çok iyi kız diyorlar ama benim kocayı götürüyor iyi kız." cümleniz oldu. Kocanızın yaptığı yanlışın büyüklüğünün farkındamısınız? Vazgeçemeyecek olduğunuz için hemen karşı tarafı suçlamanız doğru mu? Akıl sormuşsunuz ama siz zaten kocamı seviyorum bebeğim küçük diyerek bu durumu sineye çekeceğinizi açıkça belirtmişsiniz. ama yine de fikir istiyorsanız anında boşayın. Kolaylıklar.

Sadece içimi dökmek istedim arayıp konuşabileceğim böyle böyle oldu diyebileceğim arkadaşlarımızın hepsi ortak çevremiz. Rezil olmak istemiyorum aldatılan mağdur gözüyle bakılsın acınsın istemiyorum.
eğer kendinize acınmasını istemiyorsanız kendinize olan saygınızı da kaybetmeden kurtarın kendinizi, çocuklarınız böyle sağlıksız bir ilişkinin içinde büyüdüklerinde sağlıklı bir hayatları ve psikolojileri olabileceğini mi düşünüyorsunuz?

den olmuyor biliyor musun bizzat çok yakınımdan yaşadım. Yorumda da yazdığım gibi kadın çalışıyordu evi arabası vardı. Adamı evden kovdu boşandılar sonra ilk okul çağındali çocukla

Ben anlatamadım. Bakın ben olsam o adamı bir dakika evde tutmam. Basarım tekmeyi. Üstüne bir de tavuklu pilav hayrı yaparım. Ama kadın diyor ki kocamı seviyorum. Bu ne demek evliliğimi nasıl kurtarırım. Ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Kadın da boşanmasını biliyor ama anladığım kadarıyla boşan kelimesinden ziyade daha yapıcı şeyler duymak istiyor
bu da kadını kandırmak oluyor bir nebze aslında ortada gerçekler var bence uyanması lazım

Bilmiyorum acaba ilk mi bu kadın diye düşünüyorum, gidip kendisiyle görüşsem uzaklaşır mı diyeceğim kendimi o konuma sokmak da istemiyorum gitsem seni rezil ederim adını çıkartırım mahalleye desem?. Bir heyecan diyeceğim 2 yıl süren heyecan olmaz onun da farkındayım.
hala kocanızı suçlamadığınıza inanamıyorum şaka gibisiniz. Kadın size sen önce git kocana sahip çık seni ilgilendirmez benim ne yaptığım derse nasıl bir duruma düşeceğinizin farkındamısınız? Neden yanındakinin yaptıklarını görmeden başkasını suççlamayı tercih ediyorsunuz?

Estetik olun ne demek ya sız ıyı mısınız? Cırkınsın aldatılırsın demeye geliyor bu ne munasebet kız neden aldatılıyo dıye estetik olsun
Aldatılıyor diye estetik olsun demedim asıl siz nasıl anlıyorsunuz okuduğunuzu gerekirse dedim kendini iyi hissetmek için, bu bir nevi kendine yatırım yapmak kendine iyi bakmak, bu devirde zaten yaptırmayan yok gibi 2 çocuktan sonra vücudun bozulması da gayet doğal tabi ki değişim içten başlar ama dış görünüşünü başkasıyla kıyaslıyorsa çözümü olmayan bir şey değil. Kendine güveni geldikten sonra zaten o adam için değmediğini anlar ama önce nasıl kazanacaksa o özgüveni onu yapması lazım.

Annemin kuzenin kızı dünya güzeli gencecik bir kız. Çok da severek evlendiler hatta erkek ailesini karsisina aldı ya evlenirim ya ölürüm diye. Sonuç 8 yıldır başka bir kadınla aldatıliyor.
kızla da konuşmuş," bırak kocamı demiş "kız da; "ben seni kabul ettim sen de beni kabul edeceksin" demiş. Tatiller ,oteller sevişmeler hepsi bizim akrabanın telefonunda kayıtlı, ki gizli saklı bir şey yok sosyal medyada boy boy atıyorlar. Çocuğun kiza attığı paralarla ev alınır. Ama bizim akraba kocami seviyorum diyor ve 8 yıldır deli divane şekilde tüp bebek için kendini yırtıyor. Savunması da " her erkek aldatıyor, bunu kabul ediyorum zoruma giden başımı oksamamasi! " Kabloyla dayak yediği kocasına aşık. Anne babası ayrıl dedi diye komple ailesini sildi. Bazıları böyle malesef...
8 yıl ya , dile kolay. Nasıl bir zehirlenme anlamıyorum, celladına aşık derler ya o hesap olmuş. Umarım kendini kurtarabilir ama 8 yıl çok uzun bir zaman..Yazık günah bir ömre.. çocuk doğursa ne olacak, bir cehennemin içinde çocuk doğurmak büyük bencillik..

hala kocanızı suçlamadığınıza inanamıyorum şaka gibisiniz. Kadın size sen önce git kocana sahip çık seni ilgilendirmez benim ne yaptığım derse nasıl bir duruma düşeceğinizin farkındamısınız? Neden yanındakinin yaptıklarını görmeden başkasını suççlamayı tercih ediyorsunuz?
O kadin gitse başka kadın gelecek. Gerçekten bunu anlamak çok mu zor! Adamın içinde bu var, öyle veya böyle aldatacak birini gene bulacak..

8 yıl ya , dile kolay. Nasıl bir zehirlenme anlamıyorum, celladına aşık derler ya o hesap olmuş. Umarım kendini kurtarabilir ama 8 yıl çok uzun bir zaman..Yazık günah bir ömre.. çocuk doğursa ne olacak, bir cehennemin içinde çocuk doğurmak büyük bencillik..
Çocuk olursa belki evine baglanirmis.

X