Kocam Aldatıyormuş...

üstelik kadına benden çok önce aşıkmış ama hiç açılamamış gene pas vermemiş kadın. Aklım ermiyor nasıl olabilir böyle birşey hiç dışarda kalmaz akşam evine gelir alkol yok sgara kumar yok zerre şüphelenmedim kendisinden. Ne yapmam gerekiyor çocuğum zaten küçük bebeğim daha çok küçük ve eşimi gerçekten çok seviyorum ne olur yadırgamayın onlarca yılımı beraber paylaştığım insan. Söyleyemedim karşısına geçip üstelik beni aldatıyorsun diye. Çıkmazdayım içimi dökmek istedim sadece...
Kocam mesajlarında hep aradığı huzuru onda bulduğundan, aradığı muhabbeti onda bulduğundan bahsetmiş cinsellik anladığım kadarıyla olmamış beklemiyorum senden sadece iyi günde kötü günde yanında olmak istiyorum demiş
Başkasına aşık bir kocayla evli kalmak hem incitici hem yanlış.

Aldatılan biri olarak konu bana geçmedi inanamıyorum aldatılan kadın nasıl üçüncü kadını övebilir sövmesi de gerekmez ama böyle övmesi de gereksiz. Bir de üçüncü kadınlar acımaz çocuğun var ayıptır yapma demez acıyacaksa eğer o topa hiç girmez ilişki yaşamadan önce karşısındaki erkeğin boşnmasını ister. Ama eğer konu gerçekse boşanmayacaksanız hiç bulaşmayın üzülen yine siz olursunuz ama boşanacaksanız da delil toplayın.
Bana da sahte geldi

Keske sizdeki cesaret aldatilan her kadında olsa. Boşuna yormayın kendinizi konu sahibi 3. Doğururda ayrılmaz.
Ben de en başında bir cesaretsizlik yaşadim şok halinde idim ama 3. 4 .gün kendime geldim açıkça sordum inkar edemedi ve bitti yapacak birşey yoktu evet çocuğum da bende çok zor zamanlardan geçtik kolay olmadı malesef

Ben de en başında bir cesaretsizlik yaşadim şok halinde idim ama 3. 4 .gün kendime geldim açıkça sordum inkar edemedi ve bitti yapacak birşey yoktu evet çocuğum da bende çok zor zamanlardan geçtik kolay olmadı malesef
Gercekten o kadar güzel yapmışsınız ki.. Böyle kadınları alnından öpmek gerekir. Insan haysiyeti için yaşar bu hayatta🌸👌🏻

Aldatan kocalara söylenenlerde mi ban sebebi noo bu haksızlıkkkk
Aldatan kocalar her daim çok aşık olunan kocalardır bir kere... ayrıca adam işinde gücünde iken hep fettan kadınlar tarafından yoldan cikarilandir. Hepsi de istisnasız çocuklarına aşırı düşkün adamlardır, özünde de inanılmaz ponçik olurlar. 😂😂😂 Hatta kkya göre hiç birinin çocukları babasız bir dk geciremez...haliyle bu mükemmel adamlar kötü söylemleri haketmiyorlardir. 😅

Aldatan kocalar her daim çok aşık olunan kocalardır bir kere... ayrıca adam işinde gücünde iken hep fettan kadınlar tarafından yoldan cikarilandir. Hepsi de istisnasız çocuklarına aşırı düşkün adamlardır, özünde de inanılmaz ponçik olurlar. 😂😂😂 Hatta kkya göre hiç birinin çocukları babasız bir dk geciremez...haliyle bu mükemmel adamlar kötü söylemleri haketmiyorlardir. 😅
Çocuğunun kaçıncı sınıfa gittiğini hatırlamıyo di mi o anda fjfjfjfkt

Ay valla üzüldüm şimdi gidip telafisi için heykelini dikmeye gidiyorum has adam,adamların kralı diye 🤣

Aldatmaktan fırsat bulup çocukları ile bolbol vakit geçirirler akılları çünkü çocukların da ya neresi iyi bu adamların iki yüzlü yalancı ne ararsan var aksine.. karısının yüzüne bakıp senelerce aldatan insan karaktersiz zaten en başta ponçikligi.batsin
Yıllarca yalan söyleyen adam veya kadın kadar kötü insan yok. Benim tanıdığım da bohle aldatıldı 2 sene
.

Tüm bu öğrendiklerinizden sonra bildiğinizi caktirmamayi nasıl başarıyorsunuz? Ben adama gündüz kizdiysam, akşamı bekleyemiyorum bile konuşmak için. Sabrinizdan istiyorum bir miktar vallahi.
Allah sabrını veriyor herhalde 😂😂😂 gerçi bende caktirmadan bekleyebilirim, pislik bir yanım var. Beni salak yerine koyduğunu düşünürken asıl salak kim görmek güzel oluyor.

Aldatmaktan fırsat bulup çocukları ile bolbol vakit geçirirler akılları çünkü çocukların da ya neresi iyi bu adamların iki yüzlü yalancı ne ararsan var aksine.. karısının yüzüne bakıp senelerce aldatan insan karaktersiz zaten en başta ponçikligi.batsin
Yıllarca yalan söyleyen adam veya kadın kadar kötü insan yok. Benim tanıdığım da bohle aldatıldı 2 sene
.
Ben ironi yapmıştım aslında 😅 karısını seven adamların bile tek gözü çocuklarını görüyor, karısını gözden çıkaran çoğu adam çocuğu da gözden çıkarıyor bence.
Birde ben yillarca aldatılıp anlamayan kadın olduğuna inanmıyorum. Mutlaka bir şekilde hissediyor insan, düzeni bozulmasin diye görmezden geliyordur.

Ben ironi yapmıştım aslında 😅 karısını seven adamların bile tek gözü çocuklarını görüyor, karısını gözden çıkaran çoğu adam çocuğu da gözden çıkarıyor bence.
Birde ben yillarca aldatılıp anlamayan kadın olduğuna inanmıyorum. Mutlaka bir şekilde hissediyor insan, düzeni bozulmasin diye görmezden geliyordur.
Yorumunu anladım bende ona hitaben yazdım 😊 anlama kısmını bilemem ama dediğin gibi bu işte herkes önce kendi keyfini dusunuyor aldatma normal bı durum değil zaten hiç zamanları olmaz ailesine böyle insanların bahanesi çok.

adamın fikri beğenisi değildir değişen

bu adam askerden gelmiş nişanlanmış/evlenmiş 20-21 yaşında
evlilikten öncesinde daha ergen resmen
ki kadın da beğenilecek birisiymiş ve yaşıtlar, o kadına ne yürüyen daha büyük adamlar oluyordur mahallede o zamanlar. bunun altında arabası bile yokken, mesela.
sizce bir kadınla konuşmayı biliyor muydu o zamanlar? Allah bilir ya apaçi apaçi geziyordu....

kaldi ki maddi durum da yokmuş, sonradan düzeltmiş

şimdi abimizin, üstünde karısının ütülediği gömlek, cepte para da var, kısacası özgüven kazanmış o kadar ki dükkana gelen kadına yürüyebilecek kadar, evli çocuklu haliyle.

konu gerekse ben en çok şeye şaşıyorum "asla şüphelenmedim" diyorlar ya
ablacım nesine şüphelenmiyorsun?
daha çocukkken evlenmişsiniz kocanın daha yaşı 30 değil, cebi daha yeni para görmüş, senin zaten gidecek yerin yok...hele bir dur daha aldatacağı çooooook uzun seneler var önünde.
Evet maalesef gözü açılmadan bazı şeyleri tecrübe etmeden hop evlenivermiş ama üzücü yani kızcağız hala napıyım diyor

ortak arkadaşlarımıza sordum çok iyi kız diyorlar ama benim kocayı götürüyor iyi kız.

Kız mı suçlu oldu şimdi
Sizi sevmeyen kocanız
Size bağlılık sözü veren kocanız
Kızın peşinden kırk takla atan kocanız

kocanız çok iyi, o yüzden boşanamazsınız ama kız kötü öyle mi

Ayrıca çocuğum küçük zart zurt bahaneleri baydı bu sitede
Boşanmaya cesaretim yok diyin, hayattan korkuyorum diyin, bende işe gidecek toto yok diyin, ama Allah aşkına çocuklarının fedakar anası rolüne girmeyin.

şu adamların aldatmasını meşrulaştırmayın ya ne iğrenç düşünceler bunlar.
Kadınların hiç yorgun olmaya hakkı yokmu hemen aldatmak mı gerekiyor? Evliliği kurtarmaya çalışmış durumlar tam tersi olsaydı erkek kurtarmaya bakarmıydı ''evliliğini''. Şu kıytırık herifleri sizin gibiler şımartıyor çeremesini bütün toplum çekiyor.
Ya arkadaşım ben neden şımartayım adamı. Tanımam etmem. Yazdıklarımı okuduysam ben olsam hemen boşanırdım yazdım. Dikkatinizi çekerim konuyu açan kişi boşanmak istiyorum diye bir şey söylemiyor. Seviyorum diyor. Ben konuyu açanın yazdıklarına göre yorum yaptım.

X