Kocam ben bilmeden beni hamile bırakmış mıdır :(

Bazı erkeklerde meni miktarı az oluyor, ayrıca herkes ilişkiden sonra hemen ayaklanmıyor. Hem az olunca, hem de yatınca hatta uyuyunca bacaklardan akmaz. Arkadaşlar benim gibi anlamış bence. Boşalma sırasında içeride bir fark hissedilmiyor. Sizin dediğiniz sonrasında olan bir şey. Kapak falan ne alaka anlamadım.

Yatınca akıyor. Bir çok insan da örnek vermiş zaten. Akmayan oluyorsa da bilmiyordum, alay etmenin lüzumu da yoktu.

İçeriye giren meniyi bende hissetmiyorum da kalkınca Manavgat şelalesi izlemeye gelmiş kadar oluyorum yalan yok şimdi yani.

Bu konudaki her yoruma komik emojisi attım hatta insan içinde açıklayamadım da neye güldüğümü Allah sizi bildiği gibi yapsın

Konu sahibi eğer hamileysen eşin sana büyük bi yanlış yapmış. Saygısızlık. Detayları irdelemiyorum. 2 yaşına yakın bebeğim var eşimde bi kızımız olsa diyo ama yoook dur orda dediğimde daha konusunu etmedi. Saygısızlık.

Prezervatifi habersiz çıkarmak bulunduğunuz ülke Avrupa ise tecavüz olarak nitelendiriliyor haberiniz olsun. Eğer gebeliği gerçekten istemiyorsanız, düşük ilaçları var, operasyon geçirmenize gerek kalmıyor ilaçla regl gibi atılabiliyor.

Yani...
Yok ötesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…