Kocam ben bilmeden beni hamile bırakmış mıdır :(

Prezervatifi habersiz çıkarmak bulunduğunuz ülke Avrupa ise tecavüz olarak nitelendiriliyor haberiniz olsun. Eğer gebeliği gerçekten istemiyorsanız, düşük ilaçları var, operasyon geçirmenize gerek kalmıyor ilaçla regl gibi atılabiliyor.
Cok ılgınc
Bu açıdan bakarsak ıce bosalmak mı tecavuz kategorisinde sadece.
Icıne bosalmadıysa tecavuz ugramıs sayılmıyor mu İnsan, adli vakalarda

Cok ılgınc
Yazdığımı anladığınızdan emin değilim. Rıza kapsamında gerçekleşen bir cinsel ilişkide, kadının haberi olmadan prezervatifi çıkarmak tecavüz olarak değerlendiriliyor.
Sizin bahsettiğiniz şey zaten tecavüz, rızasız tüm ilişkiler tecavüzdür. Ben rıza ile gerçekleşen bir birliktelikten bahsediyorum.

Cok ılgınc

Sanirim bunu vücut bütünlüğüne saldırı olarak görüyorlar. Mantıken aklıma bu geldi. Sana güvendim ilişkiye giriyorum korunuyoruz ama sen beni hamile bırakıyorsun bu resmen saldırı filan diye mi düşünüyorlar.

Vayy umarım bizim ulkemizde böyle duyarlar olur inşallah . Bizde daha istismara ceza yok gibi.

Yazdığımı anladığınızdan emin değilim. Rıza kapsamında gerçekleşen bir cinsel ilişkide, kadının haberi olmadan prezervatifi çıkarmak tecavüz olarak değerlendiriliyor.
Sizin bahsettiğiniz şey zaten tecavüz, rızasız tüm ilişkiler tecavüzdür. Ben rıza ile gerçekleşen bir birliktelikten bahsediyorum.
Anlamadığım ıcın alıntılıyorum sorular eslıgınde zaten. Cok anlasılır yazdığınızı dusunmuyorum.

Ben sorunca daha anlasılır bı dil kullandınız ve sorun kalmadı👍
Tşkkurlr

Sanirim bunu vücut bütünlüğüne saldırı olarak görüyorlar. Mantıken aklıma bu geldi. Sana güvendim ilişkiye giriyorum korunuyoruz ama sen beni hamile bırakıyorsun bu resmen saldırı filan diye mi düşünüyorlar.

Vayy umarım bizim ulkemizde böyle duyarlar olur inşallah . Bizde daha istismara ceza yok gibi.
Evlilik içi tecavüzü tecavüzden saymayan var. İçe boşalmaya gelene kadar. :KK43:
Evlenmişse her türlü şeyi kabul etmiştir, tapulu malıdır gibi düşünüyor bazı insanlar.

ya nasıl anlamıyorsunuz takıp takmadığını? saçmalamışsınız içinizdeyken bile hissedilir ne yapıyon bayılıyon mu ilişkiye girerken? ne saçma bir konu ne saçma şeyler yazmışsınız

Bayılıyon mu yu okurken haykırdım 😄😄

X