Kocam ben bilmeden beni hamile bırakmış mıdır :(

Sperm nasıl hissedilmez? Çok ıslansan bile yavaş yavaş süzülüyor. Sperm öyle mi? Anında dışarı çıkıyor Hıı geri çekilme falansa belki kaçak daha yavaş çıkıyordur. İçine foşur foşur hızla giren bir şey, yavaş salınımla çıkmaz sanırsam

Hahaha seksin matematiğini yapıyoruz

abla sen bilmezsen biz nerden bilelim takıp takmadığını açtığın konuda konu değil yani.

Pozitif mı?

Kocası olup da kalabalıklar ıcınde oldukları ıcın sevısebılen var sevısemeyen var. Kalabalıktan tam kurtulmusken 11 gunluk adet dongüsüne girmiş olan var. Yarabbil alemin
Yorumlar hiç hoş değil bekar olan var sevgilisi olmayan var, olan var olmayan var

Sizin o kadar çok cinsel deneyiminiz varken oral yapmadan, ellemeden, görmeden, sarılmadan opusmeden direkt o işi yapmissiniz. Işıklari da kapattınız sanırım.
Zorunuza mı gitti biraz?
aynen okadar sevişenler fiskirtiyorlar içine giren lastiği bilmiyor
Kadın mısınız acaba siz??? evet bilemiyorum çok ıslandığım için

Okadar cinsel deneyiminiz varsa sorduğunuz soru kadar saçma birşey yok
Cinsel deneyim yaristirmiyorum heralde.
Fikir danismak için sordum. 2. Çocuk maddi durumumuzu etkilemeyecek.
Eşimin bu davranışına şaşırdım sadece, durex de yok gibi geliyo bana. Sonuçta kondomla da hamile kalan var di mi çok bilmişler..???testin sonucunu bekliyorum.

Ben ne okudum ya. Sen tedavi görüyorsun bi yaşında bebeğin var, adam sağlığını hiçe sayıp yapacaksa kondomu deler yine yapar sen takılıp takılmadığını bile anlamıyorsun. Güvenmediğin adamla kendini kaybederek seks yapabilmek müthişmiş üstelik bebek de var. Ben bir yaş zamanlarında kaçıyordum çocuk uyanırsa falan diye ki eşim beni düşünür çok, benimki de normal değil tabi ama garanti koruyor seks olmayınca bebe yok.
Doğum kontrol için bir sürü yöntem var bu şakaya gelecek iş değil. Tez kadın doğum uzmanına gidip önlem al.

Kendını kaybederek seks yapabilmek....
Bak bu cumle benı bı heyecanlandırdı

Çok pardon da ilişki sonrası kondomu yemiyorsa bi çöpe falan atıyordur herhalde. Gidip ordan kontrol edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…