Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

güzeller nasılsınız bakalım, herkeste bir hüzün bu ne silkinin ,saçınızı başınızı toparlayın, işte olanlar makyaj yapın, evde olanlar pijamaları atın ve çarşıya gezmeye çıkın :) HERKES ÇOCUK DOĞURACAK DİYE BİR ZORUNLULUK yok neden kendinizi bu kadar üzüyorsunuz olmadı evlat edinilir ne olmuş dünyanın sonumu herşey karnında büyütmekmi lütfen çok kızıyorum size elibeses kalk toparlan arkadaşını tebrik et kıskandı demesinler birazdan tebrik ederek gelmiş olduğuna dair cevabını bekliyorum :)))))) biyolog sende

günaydın ha şöyle toparlanalım kızlar....yaz geldi cıvıl cıvıl heryer..ben doğum yapanlara kendi çocuğum olsa bunu alırdım dediğim şeyleri alıp gidiyorum...tatmin oluyorum bir nevi..:))) ebet bugünde kırmızılar henüz yok bakalım

güzeller nasılsınız bakalım, herkeste bir hüzün bu ne silkinin ,saçınızı başınızı toparlayın, işte olanlar makyaj yapın, evde olanlar pijamaları atın ve çarşıya gezmeye çıkın :) HERKES ÇOCUK DOĞURACAK DİYE BİR ZORUNLULUK yok neden kendinizi bu kadar üzüyorsunuz olmadı evlat edinilir ne olmuş dünyanın sonumu herşey karnında büyütmekmi lütfen çok kızıyorum size elibeses kalk toparlan arkadaşını tebrik et kıskandı demesinler birazdan tebrik ederek gelmiş olduğuna dair cevabını bekliyorum :)))))) biyolog sende

Canım ben evdeyim bugün evden calısıyorum.. ve suanda sacım basım dagınık makyaj yok pijamalarlayım
sen beni mi izliyosun kız yoksaa ahahaha :KK9:
:118:

bak gülüyorum işte :KK23: her zaman olmaz bu haller bende canım ama işte ....

Arkadaşımı tebrik edicem ama msn den 9 bucuk gibi ederim annecim haber veririmm:KK34:

eşini tebrik ettimde ona bişey demedim ayıp oldu biliyorum ama ne biliyim..

tamam kötü kötü sözler etmicem bugün...
aslında çok sey var ama etmicem sizin hatrınız için..

günaydın ha şöyle toparlanalım kızlar....yaz geldi cıvıl cıvıl heryer..ben doğum yapanlara kendi çocuğum olsa bunu alırdım dediğim şeyleri alıp gidiyorum...tatmin oluyorum bir nevi..:))) ebet bugünde kırmızılar henüz yok bakalım

işte ben senin gibi düşünemiyorum yaa
bu haller beni cok bencil yaptıı kızıyorum kendimee offfff
bir oof çeksem karşıki dağlar yıkılırrr:nazar:

he bu arada bizim 1 yıl önceki yavruyken aldıgımız balıklar büyü de de bir hafta önce yavruladı bile..

şimdi onları büyütüyoruz işte.. kendimi hayvansallıga mı versem hayvan mı baksak sürekliiii
nasılsa onlarda üreme sorunu yok :KK35:

işte ben senin gibi düşünemiyorum yaa
bu haller beni cok bencil yaptıı kızıyorum kendimee offfff
bir oof çeksem karşıki dağlar yıkılırrr:nazar:

şöyle de bir durum oluyor eger doğum yapana gitmezsen yada hamile kalanı duyunca tebrik etmezsen bütün gözler senin üstünde oluyor birde stres yapıyorum bende ilk öğrendiğim anda hemen tebriğe geçiyorum ilk zamanlar telefoda tebrik ederken ağlıyordum karşıdakine belli etmeden şimdi alıştım otomatiğe bağladım....beni en çok üzen 3 yıl evliyim bilip bilmeden DAHA çocuk düşünmüyormusunuz diyenler....ama şükürler olsun ki beni çok seven ve anlayışlı bir eşim var kalkan gibi beni koruyor...çok seviyorum onu çokkkkk

he bu arada bizim 1 yıl önceki yavruyken aldıgımız balıklar büyü de de bir hafta önce yavruladı bile..

şimdi onları büyütüyoruz işte.. kendimi hayvansallıga mı versem hayvan mı baksak sürekliiii
nasılsa onlarda üreme sorunu yok :KK35:

bende papağan almayı düşünüyorum en azından konuşuyor..:))) gerçi benim evdeki çiçekler doğuruyor..:)))

Canım ben evdeyim bugün evden calısıyorum.. ve suanda sacım basım dagınık makyaj yok pijamalarlayım
sen beni mi izliyosun kız yoksaa ahahaha :KK9:
:118:

bak gülüyorum işte :KK23: her zaman olmaz bu haller bende canım ama işte ....

Arkadaşımı tebrik edicem ama msn den 9 bucuk gibi ederim annecim haber veririmm:KK34:

eşini tebrik ettimde ona bişey demedim ayıp oldu biliyorum ama ne biliyim..

tamam kötü kötü sözler etmicem bugün...
aslında çok sey var ama etmicem sizin hatrınız için..

kahvaltımı yapayım burger açıldı oraya gidiyim olmazsa pembe oje süreyim renk gelsin yüzüme :) valla çarşıya çıkacam ben ya arkadaşımı arıyım hemen :) haberi bekliyorum olmadı özelden yaz bana :) arakadaşta müsait değilmişya of genede bir tur atayım ben eşim diyecek şimdi ders çalış tatile gitmek istiyoruz gidip şort pilaj havlusu bakayım :)))

Son düzenleme:
şöyle de bir durum oluyor eger doğum yapana gitmezsen yada hamile kalanı duyunca tebrik etmezsen bütün gözler senin üstünde oluyor birde stres yapıyorum bende ilk öğrendiğim anda hemen tebriğe geçiyorum ilk zamanlar telefoda tebrik ederken ağlıyordum karşıdakine belli etmeden şimdi alıştım otomatiğe bağladım....beni en çok üzen 3 yıl evliyim bilip bilmeden DAHA çocuk düşünmüyormusunuz diyenler....ama şükürler olsun ki beni çok seven ve anlayışlı bir eşim var kalkan gibi beni koruyor...çok seviyorum onu çokkkkk

ne kadar güzel
benimki hiç konuşmaz agzını acıp tek kelime etmez..
cünkü o da istiyo belkide içten içe beni sucluyodur bilmiyorum

tabi ben üzülünce üzülme diyo ama ben onun içini okuyorum...

bende oyle ortamlara giriyorum orda pek bişey belli etmediğimi düşünüyorum ama sonrası böyle aglama krizleri oluyor..

bu aglama krizleri bende yeni yeni başladı artık umutlarım bitiyor sanırım

umarım hiç değişmezsin..
ben değişirim senin gibi olurum ama zor..
eşim yok aşılaması var yok tüpü var deyip duruyo ama ben is-te-mi-yor -um
ona da dedim
tedaviyle hamile kalmak zoruma gidiyor diye...
işte ben böyle bir ruh halindeyim kızlar...

kahvaltımı yapayım burger açıldı oraya gidiyim olmazsa pembe oje süreyim renk gelsin yüzüme :) valla çarşıya çıkacam ben ya arkadaşımı arıyım hemen :) haberi bekliyorum olmadı özelden yaz bana :) arakadaşta müsait değilmişya of genede bir tur atayım ben eşim diyecek şimdi ders çalış tatile gitmek istiyoruz gidip şort pilaj havlusu bakayım :)))

ooooh valla ne güzel heee
kaptır kendini kuma denize güneşeee

hava da actı bugün sonundaa bizde cıkarız dışarı kocişle gezeriz ögleden sonra..

keşke bizde gidebilsek kimsenin bizi tanımadıgı yerlere....

al şekerim yap alışverişini mutlu ol cocugumuz yok diye her zaman üzülmücez yaaa
:KK52::KK52:

canlarımmmm günaydın herkese hepinizi kucak dolusu öpüyorum bencede kendimize gelmek lazım ama olmuo napalım zorlada olsa toparlanacaz,bende perşembe günü 3 aylık bebeği olan arkadasa gitcem akşam çaya çağırdı araba alcam çocuga çok seviyorum çocukları napım:KK14: onları öpüp kokluyorum cumartesi randevu aldım rahim filmimi çekinecem randevu aldım şimdi anestezili çekincem yaa nasıl oluo tamamen uyutuolarmı lokal mi oluo özelde çekincem devlet karşılıyomu yoksa cepten mi verioz çekinen arkadasların yorumlarını bekliyorum,bide ben hiiiçç ameliyat filan olmadım dikiş atılmak için bile narkoz almadım nasıl oluo hemen uyanıomuyum beni bilgilendirin kızçeler:KK1::KK1::KK1:

canlarımmmm günaydın herkese hepinizi kucak dolusu öpüyorum bencede kendimize gelmek lazım ama olmuo napalım zorlada olsa toparlanacaz,bende perşembe günü 3 aylık bebeği olan arkadasa gitcem akşam çaya çağırdı araba alcam çocuga çok seviyorum çocukları napım:KK14: onları öpüp kokluyorum cumartesi randevu aldım rahim filmimi çekinecem randevu aldım şimdi anestezili çekincem yaa nasıl oluo tamamen uyutuolarmı lokal mi oluo özelde çekincem devlet karşılıyomu yoksa cepten mi verioz çekinen arkadasların yorumlarını bekliyorum,bide ben hiiiçç ameliyat filan olmadım dikiş atılmak için bile narkoz almadım nasıl oluo hemen uyanıomuyum beni bilgilendirin kızçeler:KK1::KK1::KK1:

merhaba ben rahim filmini tıp fakültesinde ücretsiz çektirdim sadece ilaçına para ödedim tutarı hatırlamıyorum ama 30-100 arası çok değil sonra üniversite anestesiz çekilde gerek anesteziye hiç boşuna alma ya ni işlem 1 dk dürdü rahim filmi topiğine bak istersen bend eyazmıştım oraya

bu arada bende kırmızıları gördüm bu akşamüstü bekliodum zaten testte yaptırmıştım ya dün umudum da yoktu zaten yokta artık umut falan kalmadı yoruldum bittim:KK43:((((((((

ne yapalım canım boşver.ben de bu seninle aynı gün oldum yani dün sabah.neyse haziran aynı zamanlarda bekleyişte olacaz yani. rabbim hakkımızda hayırlı olanı verir inşAllah

arkadaşlarım günaydın hepinize.ben pcos olduğumu,klomenle tedavi gördüğümü ve şuan adet olduğumu söylemiştim.dün adetliyken kontrole gittim,malum yumurtam tedavide kist olmuştu.o kaybolmuş ve bu gittiğim kadındoğumcu sen pcos değilsin,hormonların normal,ultrason görüntün,bugüne kadarki tüm adetlerin normal,zaten olamazsın dedi.ŞOKKKKKKKKK...bu tedavi,metformin hepsi boşuna mı?bi de dediki,ben 2.5 yıl yazz doğumkontrol hapı kullanmıştım,hapı bırakınca ilk bikaç ay yumurtlama problemi olur ve düzelir seninki muhtemelen hapın yaptığı dedi ve düzelecek akışına bırak dedi,inanabiliyomusunuz?bu durumu yaşamış olan varmı,yani hap sonrası bikaç ay yumurtlayamayan?sevgiler hepinize,iyiki varsınız:)

biliyomusun bizim iş yerinde bi arkadasın cocugu olcak tebrik edemedim
dilim varmadı bişey diyemedim
cocugun suratına bakamıyorum
bugün hayaller kuruyol ofiste ( erkek) bütün arkadaşlar ona destek oluyo ben olamadım:KK43: agladı içim
kahroldum
öldüm bittim

dışarda yetmezmiş gibi birde iş yerinde karşıma cıktı
nefret ediyorum hayattan herşeyden ve herkesten..
ve ben gereçekten artık katlanamıyorum
Allah ın gücüne gitmesin isyan etmiyorum
keşke evlenmeseydim de hiç bilmeseydim cocugumun olmayacagını
keşke evlenmeden önce gittiğim doktor bütün kontrolleri yapıp yumurtalarımın tembel oldugunu o zaman söyleseydi de 1 yıl boyunca boş yere korunmasaydım
keşke evlenmek için sevmeseydim kocamı
keşke keşke..
keşke ben hiç doğmasaydım...
çok mutsuzum
çok üzgünüm
çok kırgınım
anlamsız ve boş her gün her gece
uyumak istiyorum hep ve hep uykuya vuruyorum kendimi
uyuyunca mutuyum cünkü
rüyalarda mutluyum
hep kabus olsada rüyalarım
bu acı kadar acıtmıyo ruhumu

ne annem ne babam ne kocam
hiç kimse anlamaz içimdeki acıyı

anlasalar agızlarından cıkacak kelimeleri öyle secerler ki
yüreğimi dağlamaz...

Anneler gününü kutlarken İnşallah sende Anne olursun dediler biliyolar isteyip de olmadıgını
zoruma gidiyooo

çok zoruma gidiyoo

evlenenleri görünce bile mutlu olamıyorum
ben duysuz ben hiç aglamayan insan
çok ağlar oldum artık

içimin acısı gözyaşlarımdan çıkıyor istemeden

Tek Sıgınagım Rabbim
Affetsin beni ağladıgım için
herkesi kıskandıgım için
mutsuz oldugum için
üzgün olmdugum için affetsin...

cnm cnm cnmmm şuan gözlerim doldu o kadar yüreğimde hissettim ki yazdıklarını o kadar ben olmusun ki ve biz o kadar sen olmuşuz ki yüreğim yanıo benimde işyerinde iki kişinin ikizi var birinin 2 çocugu birinin 3. yeni oldu 2sinin 1er yasında var.bide 8aylık evli erkek va oda düşünüoz dior yaz için tatile gidemeyizhamile kalırsa eşim dio yaa bende artık kimse evlenmesin istiorum kimse doğurmasın:KK14::KK14:

bu arada bende kırmızıları gördüm bu akşamüstü bekliodum zaten testte yaptırmıştım ya dün umudum da yoktu zaten yokta artık umut falan kalmadı yoruldum bittim:KK43:((((((((

hala ağlıyorum canım ya... çok dolmuşsun...ağla sakın tutma içinde avazın çıktığı kadar bağıra bağıra ağla da içindeki zehir aksın gitsin...allah hiçbir kuluna çekemeyeceği dert vermezmiş...gün gelicek peşpeşe doğuracaksın hepsi birden ağlayacak ve hatırlayıp güleceksin...isyan etme ne olur allahına sığın dua et...bunun başka yolu yok malesef....

kızlaarrrrr ne oluyor ya. herkes bir umutsuz bir bitik bir ölü falan. ne oluyor ya. tabiki üzelecez ağlayacaz ama bu bir ömür sürmeyecek ya bu ağlama nöbetleri. bende dün gördüm kırmızıları ve bu gün doktora gittim nur topu gibi kistlerim olmuş. ayrıca doktor yumurtalıklarının üzerinde kist var dedi 3 aydır geçmiyor. ben biyopsi yapacam iyi huyluysa alacam yoksa zaten kanser olmuş oluyor. ne yapıyım ben şimdi doktor öyle dedi diye krizlere mi gireyim. yok canım arkadaşlarım herkes silkelensin bi kendine gelsin. biz anne adaylarıyız dik durmamız lazım. dış güçler zaten yeterince yıkıcı olabiliyor. bir de biz yıkarsak kendimizi olmaz. lütfen sabretmeye dua etmeye umut etmeye devam.

ne kadar güzel
benimki hiç konuşmaz agzını acıp tek kelime etmez..
cünkü o da istiyo belkide içten içe beni sucluyodur bilmiyorum

tabi ben üzülünce üzülme diyo ama ben onun içini okuyorum...

bende oyle ortamlara giriyorum orda pek bişey belli etmediğimi düşünüyorum ama sonrası böyle aglama krizleri oluyor..

bu aglama krizleri bende yeni yeni başladı artık umutlarım bitiyor sanırım

umarım hiç değişmezsin..
ben değişirim senin gibi olurum ama zor..
eşim yok aşılaması var yok tüpü var deyip duruyo ama ben is-te-mi-yor -um
ona da dedim
tedaviyle hamile kalmak zoruma gidiyor diye...
işte ben böyle bir ruh halindeyim kızlar...

sonradan böyle oldu kocam ilk zamanlar o da benle ağlıordu çocuğumuz hiç omayacak diye...sonra tv bir programda tüp bebek aşılama falan bunları izlemiş...eşim dünyanın en şanslılarından biridir allahdan ne isterse olur...bir gün bana bizim çocuğumuz olacak ama allah ne zaman isterse o zaman dedi üzülme dedi olmazsa bizde ikimiz yaşarız ömrümüzün sonuna kadar...seni çocuk doğur diye evlenmedi ki dedi...o günden beri çok rahatım bende...doktorun dediklerini yapıp allaha bıraktık artık gerisini...zoruna falan gitmesin tedaviyle çocuk sahibi olmak ne ayıp ne de günah....bizim çocuklarımız çok özel olacak bizi b kadar bekletiyorlar ya kimbilir ne meziyetleri olacak..:)))

arkadaşlarım günaydın hepinize.ben pcos olduğumu,klomenle tedavi gördüğümü ve şuan adet olduğumu söylemiştim.dün adetliyken kontrole gittim,malum yumurtam tedavide kist olmuştu.o kaybolmuş ve bu gittiğim kadındoğumcu sen pcos değilsin,hormonların normal,ultrason görüntün,bugüne kadarki tüm adetlerin normal,zaten olamazsın dedi.ŞOKKKKKKKKK...bu tedavi,metformin hepsi boşuna mı?bi de dediki,ben 2.5 yıl yazz doğumkontrol hapı kullanmıştım,hapı bırakınca ilk bikaç ay yumurtlama problemi olur ve düzelir seninki muhtemelen hapın yaptığı dedi ve düzelecek akışına bırak dedi,inanabiliyomusunuz?bu durumu yaşamış olan varmı,yani hap sonrası bikaç ay yumurtlayamayan?sevgiler hepinize,iyiki varsınız:)

aynı durumu yaşamadım ama hapı bıraktıktan sonra yumurtlamamın düzene girmesi 3 ayı bulmuştu ama o sırada da hamile kalmıştım ne kadar düşmüş olsada hamile kalabilmiştim...ohhh şimdi burahatlıkla hemen hamile kalırmışsın ohhh inşallah..:)) allah gönlüne göre versin arkadaşım

geldim kızlar gittim güneş kremimi plaj çantamı aldım havlular 1-2 gün sonra gelecekmiş havlularımıda alırım bir ikide elbise tamam ben hazırım tatile allah kısmet ederse haziran 15 sonra gidecez :) ben hazırlıklara şimdiden başladım

X