Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

iyi akşamlar kızlar bende kırmızıları görenlerdenim..:)) demek ki nasip değilmiş bu ay önümüzdeki maçlara bakıcaz artık...2 yıldır ilk defa bu ay ağlamadım üzülmedim çok garip...adetim bir an önce geldi diye sevindim bile bu sefer 20 gün geçikip beni umutlandırmadı diye sanırım... yarın doktorumu arıcam bakalım ne dicek

canım üzüldüm ya. bende merak ediyordum seni. inşallah önümüzdeki ay yakalarsınız bebişi. çamur gibi geliyor regl diyorsun bi kan testiyle kesinleştirseydin keşke . döllenmenin 12. günü tam olarak derine yerleşiyormuş bu gün okudum onuda nette regl oldum sanılması ondan dolayı olabilir bence sen yinede bir test yaptır . öptüm canım.

Canım seni o kadar iyi anlıyorumkii ama bence bu kadar olumsuz düşünmen için daha çok erken ne zamandır tedavi görüyorsun bilmem ama bence yaknış düşünüyorsun eşini seviyorsan katlanacaksın bak sana destek oluyor ben eşimden izinsiz 6 ay doğum kontrol hapı kullandım öğrendiğinde kıyametler koptu sonra bi baktımki zaten çocuğum olmuyor 1,5 yıllık tedavi süresince bana birkere bile destek olmadı benimle birkere bile dr a gelmedi değil aşılama tüp bebek normal tedavide bile senin çocuğun olmicak boşuna dr a gidip geliyorsun derdi. Beterin beteri var unutma benim babam ben 16 yaşındayken felç geçirdi ve 10 yıl yatalak kaldı ve çalışıp ona baktık allah rahmet eylesin düğünümün bile tadını çıkaramadım çünkü bir yarım yoktu evlendim çocuk derdi çıktı çok ağladım çok dövündüm ama hiç kimseyi kıskanmadım bak sabrın sonu selamet canım allahtan umut kesilmez şimdi çocuğum oldu ama babam göremedi birkerecik görmesi için dünyaları verirdim kızımı alıp annemlere ilk geldiğim gün hüngür hüngür ağladım babamm nerdee neden herkesin babası yanında benimki yok sadece ve sadece ölüme çare yok unutma sevdiklerinle mutlu olmaya bak canım allah izin verirse seninde çocuğun olacakk sabretmek lazım....

Canım başın sagolsun.
beterin beter var derler tamam cok neler yaşayan var...
ben halime şükrediyorum
Ama anne olamayacagımı düşününce işte böyle içimin acısı çok kötü yapıyo beni
bilseydim evlenmezdim bile..
sevdiklerimle mutlu olamıyorum niye cünkü her ortamda bebek cocuk muhabbeti
beni anlayan şurda bir kaç kişi var işte...

babalardan bahsedilince yüreğim kalktı kızlar. ben babamı 5 yaşındayken kaybettim babam 28 yaşındaydı. trafik kazası geçirdi ardından ameliyatta sarılıklı kan verildi ve 3 ay içinde öldü. hayatım boyunca yokluğunu çok fazla hissettim. belki bu yüzdendir sırtımı eşime dayamakta hiç sıkıntı çekmedim. çünkü o sahiplenme duygusunu hiç yaşamamıştım. hep evin erkeği bendim. babam erkek çocuk çok isterdi ama olmadı 2 kızı oldu. belki bu yüzden bebeğimin erkek olmasını istiyorum tabiki sağlıklı bir şekilde. allahım bana bir bebek versin o da erkek olursa hemen babama götüreceğim bak erkek adamın erkek torunu olur diye. inşallah...bunlar güzel hayaller tabiki allahım versinde sağlıklıca başka birşey istemem.

off ölümün hepsi kötü ama genç ölüm daha bi yakıyo insanı..
ne güzel bir eş bulmuşsun Allah Size Uzun Hayırlı ömür versin..
İnşallah Rabbim gönlünden geceni Alnına kader olarak yazmıştır..

iyi akşamlar kızlar bende kırmızıları görenlerdenim..:)) demek ki nasip değilmiş bu ay önümüzdeki maçlara bakıcaz artık...2 yıldır ilk defa bu ay ağlamadım üzülmedim çok garip...adetim bir an önce geldi diye sevindim bile bu sefer 20 gün geçikip beni umutlandırmadı diye sanırım... yarın doktorumu arıcam bakalım ne dicek
hıms geldiler demekki.. olsun madem bekletmemişler hoşgelmişler güle güle gitsinler...

benimkkilerde gelcekse inşallah bakletmeden gelir...,
gene klomene devam edersin heralde canım....:44:

kızlar sanırım hastalancam ve kasıklarım özellikle sol kasıgım cok agrıyoo
bide sol gögsüm resmen hissettircek kadar agrıyooo
21 i bat ama erkende gelebilir tabiiii

gögüslerime dokunamıyorum acısından...

hamişlikten değlidir heralde bu kadar streseee umutsuzluga bebek mi olur peeehhh
:KK14:

kızlar bişey sorucam kırmızılar geldi dedim ya onun rengi kırmızı falan değil bildiğin çamur rengi klomen ve çatlatma iğnesi vurunduğum için mi öyle oldu acaba bilgisi olan var mı

canım biraz bekle bakalım rengi değişcek mi kesilcek mii
kesilir see umut var demektir .... evet illaçlar etkiler mutlaka...

sevocumnasılsın aşılama sonucunu merak ettm girdim buraya bebeğin umarım konmuştur annesinin göbüşüne olmadıysa da üzme kendini canım takdiri ilahi sen elinde geleni yaptım bide canım gonal f ile dozu yükseltip tüp bebek deneyemezmisin şansın daha çok olur drlar 1 yumurta ve 1 sperm olduğu sürece tüp bebek yapabiliyoruz dedi tabi en iyisini sen bilirsin canım hakkımızda hayırlısı seni çok çok öpüyorum :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

DEMOSUM meleğin geldi demek ne güzeldir o şimdi yumuk yumuk kakası bile hoş kokuyodur o derece sıyırdım artık.. Bende istiyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:allah sana bağışlasın hayırlı bi evlat olSuN İNŞALLAH ... Teyzesi popişinde öper kendinize iyi bakın

SEVDE VE ERCELFİM sizin içinde bu belirsizlik biter inşallah rabbim daha çok bekletmez öpüyorum ikinizide:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: Bende pek bi haber olmadığı için yazmıyorum ama hergün okuyorum burayı burada bebek hasretiyle yana arkadaşlarıma en kısa zamanda hayırlı evlat diliyorum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
canım üzüldüm ya. bende merak ediyordum seni. inşallah önümüzdeki ay yakalarsınız bebişi. çamur gibi geliyor regl diyorsun bi kan testiyle kesinleştirseydin keşke . döllenmenin 12. günü tam olarak derine yerleşiyormuş bu gün okudum onuda nette regl oldum sanılması ondan dolayı olabilir bence sen yinede bir test yaptır . öptüm canım.

düşük yapığım gebeliğim de de böyle olmuştu ben neden böle adetim geliyor diye doktora gitmiştim gebe olduğumu öğrenmiştim..:)) eger bugünde kesilir yada aynı gelirse kan testi yaptırıcam ne olur ne olmaz

kızlar bişey sorucam kırmızılar geldi dedim ya onun rengi kırmızı falan değil bildiğin çamur rengi klomen ve çatlatma iğnesi vurunduğum için mi öyle oldu acaba bilgisi olan var mı

Bende iğne vurulduktan sonra eve geldiğimde kahverengi kırmızı karışık kan gelmişti ama yoğun olarak kahverengiydi doktora sordum normaldir olabilir dedi. Ama bu zamana kadar olmamış bundan sonra olabilir mi hiç bir fikrim yok. Biraz daha bekleyin belki rengi değişir. Ona göre test yaparsınız.

Son düzenleme:

2014 dünya kupası bizim topikte yaşanacak valla:KK52: önümüzdeki maçlar çok zorlu geçecek anlaşılan. ama ağlayıp üzülmediğine sevindim. ya biz aslında rahat olacazda çevre izin vermiyor. annem aradı dün hesap sorar gibi niye olmadı diye. noluyo dedim ya ben rahatımda sana noluyo. amaaannn salla gitsin valla ben artık öyle yapıyorum. tevekkül etmek insanı rahatlatıyormuş onu anladım. bu ara kenzül arş diye bir dua var ya onun türkçesini okuyorum çok iyi geldi bana. sen istersin yaradanından verirse verir vermezse ne yapcan. doktordan haber alınca bizide bilgilendir canım. bana birde kist yetmezmiş gibi kitle çıkardılar ameliyat falan.

ah canım ya benimde aynı hem çamur hem olmuyor. ben bu ay adet olamıyorum bu gün 3. gün daha sökecek yani bende anlamadım doktora söyledim böyle diye sallamadı. başka doktora gidecem cumartesi.

2014 dünya kupası bizim topikte yaşanacak valla:KK52: önümüzdeki maçlar çok zorlu geçecek anlaşılan. ama ağlayıp üzülmediğine sevindim. ya biz aslında rahat olacazda çevre izin vermiyor. annem aradı dün hesap sorar gibi niye olmadı diye. noluyo dedim ya ben rahatımda sana noluyo. amaaannn salla gitsin valla ben artık öyle yapıyorum. tevekkül etmek insanı rahatlatıyormuş onu anladım. bu ara kenzül arş diye bir dua var ya onun türkçesini okuyorum çok iyi geldi bana. sen istersin yaradanından verirse verir vermezse ne yapcan. doktordan haber alınca bizide bilgilendir canım. bana birde kist yetmezmiş gibi kitle çıkardılar ameliyat falan.

2014 gerek yok 2012 avrupa kupası yaşanıyor bizim topikte..:))) dediğin duayı bende okurum genelde türkçelerini okuyorum anlamak daha içten dua edebilmek için...mevlananın dı sanırım bir sözü vardı eger yaradan istediğini vermiyorsa onda da vardır bir hayır gibi bişey tam ne olduğunu anımsayamadım şimdi....allaha şükür çok ailem sağlıklı ve hayatta eşiminde öle eşimlede mutluyum çocuğum hemen olmuyor diye hayatı kendime 2 yıl zindan ettim artık etmicem 2 aydır çok iyiyim...eşimin rolü çok büyük tabii....

ne kitlesi hayırdır nerden çıktı şimdi o...her doktora gidişimiz yeni şeylerle dönüş oluyor

ah canım ya benimde aynı hem çamur hem olmuyor. ben bu ay adet olamıyorum bu gün 3. gün daha sökecek yani bende anlamadım doktora söyledim böyle diye sallamadı. başka doktora gidecem cumartesi.

wc gidince deney yapacak konuma gelicez az kaldı..:)))) pedime değimedi daha çamurum..:)) akşama kırmızıya dönüşmezse doktoru arıcam

kızlar şöylede bir söz var sizinle paylaşmak istedim :)

GÖRELİM MEVLAM NEYLER;NEYLERSE GÜZEL EYLER:KK16:

GÖRELİM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER

Mevla görelim neyler
Hak şerleri hayreyler

Zannetme ki gayreyler

Arif anı seyreyler

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Sen hakka tevekkül kıl

Tefviz et rahatı bul

Sabreyle ve râzı ol

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Kalbin ana berk eyle

Tedbirini terk eyle

Takdirini derk eyle

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Hallâk-ı Rahîm oldur

Rezzâk-ı Kerim oldur

Fa’al-i Hakim oldur

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Bir işi murâd etme

Olduysa inâd etme

Hak’tandır o reddetme

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Hep işleri faiktir

Birbirine layıktır

Neylerse muvafıktır

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Sen adli zulüm sanma

Teslim ol oda yanma

Sabret sakın usanma

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Deme şu niçin şöyle

Yerindedir o öyle

Bak sonunda sabreyle

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Hiç kimseye hor bakma

İncitme gönül yıkma

Sen nefsine yan çıkma

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Her dilde O’nun adı

Her canda O’nun yâdı

Her kuladır imdâdı

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Nâçar kalacak yerde

Nagâh açar ol perde

Dermân olur her derde

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Her kuluna her anda

Geh kahr ü geh ihsanda

Her anda O bir şanda

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Az ye az uyu az iç

Ten mezbelesinden geç

Dil gülşenine gel göç

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Her söyleneni dinle

Ol söyleneni anla

Hoş eyle kabul canla

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Vallahi güzel etmiş

Billahi güzel etmiş

Tallahi güzel etmiş

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Erzurumlu İbrahim Hakkı

Buda tamamı kızlar :)

2014 gerek yok 2012 avrupa kupası yaşanıyor bizim topikte..:))) dediğin duayı bende okurum genelde türkçelerini okuyorum anlamak daha içten dua edebilmek için...mevlananın dı sanırım bir sözü vardı eger yaradan istediğini vermiyorsa onda da vardır bir hayır gibi bişey tam ne olduğunu anımsayamadım şimdi....allaha şükür çok ailem sağlıklı ve hayatta eşiminde öle eşimlede mutluyum çocuğum hemen olmuyor diye hayatı kendime 2 yıl zindan ettim artık etmicem 2 aydır çok iyiyim...eşimin rolü çok büyük tabii....

ne kitlesi hayırdır nerden çıktı şimdi o...her doktora gidişimiz yeni şeylerle dönüş oluyor

çok şükür ki eşlerimiz en büyük destekçimiz. kitleye gelince yumurtalığın üstünde 25 mm kitle varmış biyopsi yapacakmış iyi huyluysa alacakmış kötü huyluyu düşünmek bile istemiyorum. bende başka doktorada gidecem güven olmuyor tek başına bunlara. ya çamur olayı takıldı kafama benimde öyle ve sökmüyor ama gebelik olsa dün doktor ultrasonla baktı görünürdü dimi???

çok şükür ki eşlerimiz en büyük destekçimiz. kitleye gelince yumurtalığın üstünde 25 mm kitle varmış biyopsi yapacakmış iyi huyluysa alacakmış kötü huyluyu düşünmek bile istemiyorum. bende başka doktorada gidecem güven olmuyor tek başına bunlara. ya çamur olayı takıldı kafama benimde öyle ve sökmüyor ama gebelik olsa dün doktor ultrasonla baktı görünürdü dimi???

düşü yaptığımda öğrendikten 3 gün sonra düştü kese oluşmadan gitti yani benimde o zaman kanda belli olmuştu...iyi düşün iyi olsun canım ya ama bencede başka doktora göstermek lazım...bir doktora bağlı kalma...

$DSCN9619.jpg

kızlar ovulasyondan sonra 13. günüm ve bu sabah ilk idrarımla yaptıgım test......:44::44:

X