Eşim tarafından aldatıldığımı düşünüyorum..

Yeni aldatıldığı ortaya çıkmış biri olarak kesinlikle aldatmış diyorum. Ne hissediyorsanız doğru hatta fazlası var.

Öncelikle geçmiş olsun son durumlar nedir bilmiyorum ama sizde gördüğüm bir kaç hatayı söylemek istiyorum, adamın telefonuna bildirim geliyor bakıyorsunuz şu kişi foto yükledi tıklayıp profiline girmişsiniz müstehcan fotolar atıyormuş ve eşiniz beğenmiş bunları siz ise konuya bu kadın kim neden takip ediyorsun diye girmişsiniz. Her şeyden önce ortada tuhaf fotoğrafları olan bir kadın bu ve eşiniz beğenmiş bunları neden eşinize bu kadın kim diye sorarak niye takip ediyorsun diye sorarak savunmaya geçirttiniz oda yok cenazeden tanıyorum yok bir şey olmadı diye sıralamış tabi, sizin soracağınız şey “sen nasıl bilmem ne fotoğraflı ne idüğü belirsiz kadını takip edip fotolarını beğeniyorsun” olmalıydı, direkt normal bir kadın imajı vermişsiniz neden takip ediyorsun oda savunmaya gelmiş doğal olarak, konuyu benim söylediğim şekilde başlatacaktınız bakalım o zaman ne diyecekti, ayrıca bu kadını sadece sosyal medyadan tanımadığını itiraf etmiş, cenazesşne gittim vs diyerek real’den bir kadın bu. Yani görüşme ihtimali artar sadece sosyal medyadan f.hise beğenmek değil. Büyük ihtimal adam cinsellik hissetmiş gönül bağı olduğunu sanmam çünkü fotolar söylediğiniz gibi açık saçık müstehcen diyorsunuz, kadın boşanmış yani erkek dünyasında kaba tabirle boş kapı biraz üstelesem mi? O nedenle yaklaşmıştır. Akabinde aramızda bir şey olmadı demesi de gerçekleştirmedim gerçeğe dökmedim demesi bu söylediklerimi doğrular. Hatta sadece içten geçirdim beğendim ettim yatakta basmadın ya demek istemiş kabaca.

Şimdi önünüzde seçenekler var, boşanacaksanız aldatıldığınıza dair kanıtlar toplamak ve davayı öyle açmak.

Affedecekseniz bir daha olmasın diyeceksiniz politik olacaksınız, eğer ben yapamam diyorsanız ki evlilikler genel anlamda bana göre sadece zina konusu var ise bitmeli diğer her şey halledilir çünkü, yani içim içimi yer ben eski ben olamam demiyorsanız bir daha olmasın diyip üstünü kapatacaksınız başka çareniz yok

Tekrar geçmiş olsun

Yapar yani değil mi..? Bir gün herkes bunu yapar yapabilir di’mi. Hatta yapmış bile olabilir di’mi …
Anlattıklarını baştan sona okudum ve çok üzgünüm senin adına 😔 aynı yollardan 11 yıl önce bende geçtim hemde 3 çocukla birlikte sana söyleyebileceğim tek şey asla affetme afedince hep bir tık fazlasi ile geliyorlar en kötüsü de zamanla kendine olan saygını yitiriyorsun.. tecrübeyle sabit fakat tabi yine de sen bilir sen karar verirsin Rabb'im hakkında hayırlı olanı nasip etsin 🤲

X