Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

geldim kızlar gittim güneş kremimi plaj çantamı aldım havlular 1-2 gün sonra gelecekmiş havlularımıda alırım bir ikide elbise tamam ben hazırım tatile allah kısmet ederse haziran 15 sonra gidecez :) ben hazırlıklara şimdiden başladım

ohhhh ne güzel benim yerime de yüz...şu düğünler bitsin 2-3 günlüğüne egeye kaçamak yapmak istiyoruz bakalım....

ohhhh ne güzel benim yerime de yüz...şu düğünler bitsin 2-3 günlüğüne egeye kaçamak yapmak istiyoruz bakalım....

yüzerim valla haziran 15 gelsin hemen gidecez inşallah bu ay tedaviye başlar dr , başlamazsa haziaran ilk gününden gideriz bizde seneye ege yazacaz tayine bakalım hayırlısıyla

Son düzenleme:
arkadaşlarım günaydın hepinize.ben pcos olduğumu,klomenle tedavi gördüğümü ve şuan adet olduğumu söylemiştim.dün adetliyken kontrole gittim,malum yumurtam tedavide kist olmuştu.o kaybolmuş ve bu gittiğim kadındoğumcu sen pcos değilsin,hormonların normal,ultrason görüntün,bugüne kadarki tüm adetlerin normal,zaten olamazsın dedi.ŞOKKKKKKKKK...bu tedavi,metformin hepsi boşuna mı?bi de dediki,ben 2.5 yıl yazz doğumkontrol hapı kullanmıştım,hapı bırakınca ilk bikaç ay yumurtlama problemi olur ve düzelir seninki muhtemelen hapın yaptığı dedi ve düzelecek akışına bırak dedi,inanabiliyomusunuz?bu durumu yaşamış olan varmı,yani hap sonrası bikaç ay yumurtlayamayan?sevgiler hepinize,iyiki varsınız:)

cnmcım benim bi iş arkadasım vardı benden 4 ay sonra evlendi hem kiloluydu hemde yumurtalıkta kist vardı nişanlıyken bu kız 6 ay filan bu yazz denen hapı kullandı veee bittikten 1 ay sonra evlendi ilk gün hamile kaldı şimdi oğlu 7-8 aylık inşallah seninde olur biraz umut olur. bendede pko var diodu önceki doktorum onun üzerine 2 doktor değiştirdim pko falan yok sende dediler prolaktin yüksekti biraz oda düştü,benimde adet rötarlı oluodu prolaktin için ilaç içtiğimden beri 1 yıldır düzenli çok şükür adetim pko olsam gecikmeye devam ederdi herhalde,ilaç içmedende yumurtam oluo hatta 16-17.günü gidersem doktora kendiliğinden çatlamış dio ama gel gör ki neredeyse 10 aydır korunmuorum 5 ay aralıklarla klomen kullandım ama olmuo bi türlü bu ay inşallah rahim filmimi çekincem bakalım hayırlısı bi o kaldı yanii eşimdede bi sorun yok şükür amaaa olmuo rabbimin bi günü var belirlemiş oldugu ama bekletmez inşallah hiç birimizi:KK16::KK16:

yüzerim valla haziran 15 gelsin hemen gidecez inşallah bu ay tedaviye başlar dr , başlamazsa haziaran ilk gününden gideriz bizde seneye ege yazacaz tayine bakalım hayırlısıyla

ohh yüz bacım bende hamile kalırsam gitmem diodum tatile ama kalacağım falan yok temmuzun ilk haftası 9 günlüğüne fırlıcam egeye gezcem allah nasip ederse bide kızlar tüp bebek yaptırsak kaç gün izin almam yeter işyerinden acaba rapor alırım diorum artık hiç olmazsa böle kışa doğru yaptırım diorum ha ne dersiniz,bi tek müdürüme açarım konuyu gizliden işyerindekilere de derim ufak bi yağ bezem var onu aldırcam raporluyum gider yaptırır gelirim bunların en ufak ayrıntılarını bile düşünüo beynim:KK1::KK1::KK1::KK52::KK52:kafayı yicem artık:):KK37::KK37:Ankaraya gidim orda ii bi tüp bebek merkezinde yaptırım hastaneye yakın bi otelde kalırım diorum sizce?

canlarımmmm günaydın herkese hepinizi kucak dolusu öpüyorum bencede kendimize gelmek lazım ama olmuo napalım zorlada olsa toparlanacaz,bende perşembe günü 3 aylık bebeği olan arkadasa gitcem akşam çaya çağırdı araba alcam çocuga çok seviyorum çocukları napım:KK14: onları öpüp kokluyorum cumartesi randevu aldım rahim filmimi çekinecem randevu aldım şimdi anestezili çekincem yaa nasıl oluo tamamen uyutuolarmı lokal mi oluo özelde çekincem devlet karşılıyomu yoksa cepten mi verioz çekinen arkadasların yorumlarını bekliyorum,bide ben hiiiçç ameliyat filan olmadım dikiş atılmak için bile narkoz almadım nasıl oluo hemen uyanıomuyum beni bilgilendirin kızçeler:KK1::KK1::KK1:

biliyomusun bizim iş yerinde bi arkadasın cocugu olcak tebrik edemedim
dilim varmadı bişey diyemedim
cocugun suratına bakamıyorum
bugün hayaller kuruyol ofiste ( erkek) bütün arkadaşlar ona destek oluyo ben olamadım:KK43: agladı içim
kahroldum
öldüm bittim

dışarda yetmezmiş gibi birde iş yerinde karşıma cıktı
nefret ediyorum hayattan herşeyden ve herkesten..
ve ben gereçekten artık katlanamıyorum
Allah ın gücüne gitmesin isyan etmiyorum
keşke evlenmeseydim de hiç bilmeseydim cocugumun olmayacagını
keşke evlenmeden önce gittiğim doktor bütün kontrolleri yapıp yumurtalarımın tembel oldugunu o zaman söyleseydi de 1 yıl boyunca boş yere korunmasaydım
keşke evlenmek için sevmeseydim kocamı
keşke keşke..
keşke ben hiç doğmasaydım...
çok mutsuzum
çok üzgünüm
çok kırgınım
anlamsız ve boş her gün her gece
uyumak istiyorum hep ve hep uykuya vuruyorum kendimi
uyuyunca mutuyum cünkü
rüyalarda mutluyum
hep kabus olsada rüyalarım
bu acı kadar acıtmıyo ruhumu

ne annem ne babam ne kocam
hiç kimse anlamaz içimdeki acıyı

anlasalar agızlarından cıkacak kelimeleri öyle secerler ki
yüreğimi dağlamaz...

Anneler gününü kutlarken İnşallah sende Anne olursun dediler biliyolar isteyip de olmadıgını
zoruma gidiyooo

çok zoruma gidiyoo

evlenenleri görünce bile mutlu olamıyorum
ben duysuz ben hiç aglamayan insan
çok ağlar oldum artık

içimin acısı gözyaşlarımdan çıkıyor istemeden

Tek Sıgınagım Rabbim
Affetsin beni ağladıgım için
herkesi kıskandıgım için
mutsuz oldugum için
üzgün olmdugum için affetsin...

Canım seni o kadar iyi anlıyorumkii ama bence bu kadar olumsuz düşünmen için daha çok erken ne zamandır tedavi görüyorsun bilmem ama bence yaknış düşünüyorsun eşini seviyorsan katlanacaksın bak sana destek oluyor ben eşimden izinsiz 6 ay doğum kontrol hapı kullandım öğrendiğinde kıyametler koptu sonra bi baktımki zaten çocuğum olmuyor 1,5 yıllık tedavi süresince bana birkere bile destek olmadı benimle birkere bile dr a gelmedi değil aşılama tüp bebek normal tedavide bile senin çocuğun olmicak boşuna dr a gidip geliyorsun derdi. Beterin beteri var unutma benim babam ben 16 yaşındayken felç geçirdi ve 10 yıl yatalak kaldı ve çalışıp ona baktık allah rahmet eylesin düğünümün bile tadını çıkaramadım çünkü bir yarım yoktu evlendim çocuk derdi çıktı çok ağladım çok dövündüm ama hiç kimseyi kıskanmadım bak sabrın sonu selamet canım allahtan umut kesilmez şimdi çocuğum oldu ama babam göremedi birkerecik görmesi için dünyaları verirdim kızımı alıp annemlere ilk geldiğim gün hüngür hüngür ağladım babamm nerdee neden herkesin babası yanında benimki yok sadece ve sadece ölüme çare yok unutma sevdiklerinle mutlu olmaya bak canım allah izin verirse seninde çocuğun olacakk sabretmek lazım....

kızlaarrrrr ne oluyor ya. herkes bir umutsuz bir bitik bir ölü falan. ne oluyor ya. tabiki üzelecez ağlayacaz ama bu bir ömür sürmeyecek ya bu ağlama nöbetleri. bende dün gördüm kırmızıları ve bu gün doktora gittim nur topu gibi kistlerim olmuş. ayrıca doktor yumurtalıklarının üzerinde kist var dedi 3 aydır geçmiyor. ben biyopsi yapacam iyi huyluysa alacam yoksa zaten kanser olmuş oluyor. ne yapıyım ben şimdi doktor öyle dedi diye krizlere mi gireyim. yok canım arkadaşlarım herkes silkelensin bi kendine gelsin. biz anne adaylarıyız dik durmamız lazım. dış güçler zaten yeterince yıkıcı olabiliyor. bir de biz yıkarsak kendimizi olmaz. lütfen sabretmeye dua etmeye umut etmeye devam.

doğru sölüyosun sabır ve duadan başka elden bişe gelmio ama ara ara insana geliolar:)) sanada geçmiş olsun tatlım yaa inşallah önemli bişe deildir klomendendir cnm aklına kötü getirme:KK16::KK16:

Canım rahim filmi hayırlı olur inşallah ben 350 TL ye çektirmiştim narkozlu hiçbişe hissetmiyorsun 5 dk a sürüyor ama narkozsusz çektirende var yanına pet almayı unutma benim kanamam olmuştu inşallah sende benim gibi ertesi ay hamiişş olursun hadi hayırlısı..

Canım seni o kadar iyi anlıyorumkii ama bence bu kadar olumsuz düşünmen için daha çok erken ne zamandır tedavi görüyorsun bilmem ama bence yaknış düşünüyorsun eşini seviyorsan katlanacaksın bak sana destek oluyor ben eşimden izinsiz 6 ay doğum kontrol hapı kullandım öğrendiğinde kıyametler koptu sonra bi baktımki zaten çocuğum olmuyor 1,5 yıllık tedavi süresince bana birkere bile destek olmadı benimle birkere bile dr a gelmedi değil aşılama tüp bebek normal tedavide bile senin çocuğun olmicak boşuna dr a gidip geliyorsun derdi. Beterin beteri var unutma benim babam ben 16 yaşındayken felç geçirdi ve 10 yıl yatalak kaldı ve çalışıp ona baktık allah rahmet eylesin düğünümün bile tadını çıkaramadım çünkü bir yarım yoktu evlendim çocuk derdi çıktı çok ağladım çok dövündüm ama hiç kimseyi kıskanmadım bak sabrın sonu selamet canım allahtan umut kesilmez şimdi çocuğum oldu ama babam göremedi birkerecik görmesi için dünyaları verirdim kızımı alıp annemlere ilk geldiğim gün hüngür hüngür ağladım babamm nerdee neden herkesin babası yanında benimki yok sadece ve sadece ölüme çare yok unutma sevdiklerinle mutlu olmaya bak canım allah izin verirse seninde çocuğun olacakk sabretmek lazım....

cnm yaa seninkide kötüymüş eşin nie öle yaptıkı ama neyseki geldi geçti. bende rahim filmini zaten her ay ertelioruz burdada 1 tane özel hastane var medikalpark oraya gidiorum filmide orda çekincem eşim dio arastırmadan nie orda çektirioz başka sehire gidelim ne acele edion dio acele etmeyimde napım varda ben gitmiorum sanki.bende evlendim eşim 1 yıl askere gitti derken geldi tayimiz çıktı geldik buraya 1 ay boş geçti tedavimin 2. ayında iğnemi vurundum geldim eve bi telefon ettim annemlere baban hasta dediler konuşum dedim babamın sesini son kez orda duydum yok konuşamam şimdi dedi acil kaldırdılar 45dk sonra aradım açmıo kimse telefonu arabaya atladık 4 saatlik yol oldu 30 saat bana kii ben babama o kadar düşkündüm yolda anladım öldüğünü aradı eşim eve gelin dediler nası bi çığlık eşim kaza yapıodu nerdeyse biraz bariyere çarptı benlemi uğraşsın,arabamı sürsün.şuan 6ay oldu yüreğim yanıo bende hep düşünüorum çocuğum olcak o şeker gibi adamı dedesini bilmeyecek,daha gençti babam ani ölümde hepsinden zor birden gitti,Allah mekanlarını cennet etsin ne diyelim.......

Canım rahim filmi hayırlı olur inşallah ben 350 TL ye çektirmiştim narkozlu hiçbişe hissetmiyorsun 5 dk a sürüyor ama narkozsusz çektirende var yanına pet almayı unutma benim kanamam olmuştu inşallah sende benim gibi ertesi ay hamiişş olursun hadi hayırlısı..

cnmmmm ammmiiiinnnnnn kurban oldugum allah bu yeni annenin iyi dileklerini duyar inşallah o kadar çoookkkk istiyorum ki hamile kalmayı:KK43:(((((( cnm narkozu kolundan vurdu sonra ne zaman uyandın hemen 5 dk sonra mııı:18::18::18:

şöyle de bir durum oluyor eger doğum yapana gitmezsen yada hamile kalanı duyunca tebrik etmezsen bütün gözler senin üstünde oluyor birde stres yapıyorum bende ilk öğrendiğim anda hemen tebriğe geçiyorum ilk zamanlar telefoda tebrik ederken ağlıyordum karşıdakine belli etmeden şimdi alıştım otomatiğe bağladım....beni en çok üzen 3 yıl evliyim bilip bilmeden DAHA çocuk düşünmüyormusunuz diyenler....ama şükürler olsun ki beni çok seven ve anlayışlı bir eşim var kalkan gibi beni koruyor...çok seviyorum onu çokkkkk

bizimde 3 yıl oldu nerdeyse.. anneler gününde kaynpederim demezmi siz tembel çıktınız çocuk yapmıyonuz diye :KK53: sinirimden ağladım.. eşime de dedim baban böyle diyor diye.. sen bakma ona ne dediğini bilmiyor diyo ne yapsın:KK31:

cnm yaa seninkide kötüymüş eşin nie öle yaptıkı ama neyseki geldi geçti. bende rahim filmini zaten her ay ertelioruz burdada 1 tane özel hastane var medikalpark oraya gidiorum filmide orda çekincem eşim dio arastırmadan nie orda çektirioz başka sehire gidelim ne acele edion dio acele etmeyimde napım varda ben gitmiorum sanki.bende evlendim eşim 1 yıl askere gitti derken geldi tayimiz çıktı geldik buraya 1 ay boş geçti tedavimin 2. ayında iğnemi vurundum geldim eve bi telefon ettim annemlere baban hasta dediler konuşum dedim babamın sesini son kez orda duydum yok konuşamam şimdi dedi acil kaldırdılar 45dk sonra aradım açmıo kimse telefonu arabaya atladık 4 saatlik yol oldu 30 saat bana kii ben babama o kadar düşkündüm yolda anladım öldüğünü aradı eşim eve gelin dediler nası bi çığlık eşim kaza yapıodu nerdeyse biraz bariyere çarptı benlemi uğraşsın,arabamı sürsün.şuan 6ay oldu yüreğim yanıo bende hep düşünüorum çocuğum olcak o şeker gibi adamı dedesini bilmeyecek,daha gençti babam ani ölümde hepsinden zor birden gitti,Allah mekanlarını cennet etsin ne diyelim.......

babalardan bahsedilince yüreğim kalktı kızlar. ben babamı 5 yaşındayken kaybettim babam 28 yaşındaydı. trafik kazası geçirdi ardından ameliyatta sarılıklı kan verildi ve 3 ay içinde öldü. hayatım boyunca yokluğunu çok fazla hissettim. belki bu yüzdendir sırtımı eşime dayamakta hiç sıkıntı çekmedim. çünkü o sahiplenme duygusunu hiç yaşamamıştım. hep evin erkeği bendim. babam erkek çocuk çok isterdi ama olmadı 2 kızı oldu. belki bu yüzden bebeğimin erkek olmasını istiyorum tabiki sağlıklı bir şekilde. allahım bana bir bebek versin o da erkek olursa hemen babama götüreceğim bak erkek adamın erkek torunu olur diye. inşallah...bunlar güzel hayaller tabiki allahım versinde sağlıklıca başka birşey istemem.

bizimde 3 yıl oldu nerdeyse.. anneler gününde kaynpederim demezmi siz tembel çıktınız çocuk yapmıyonuz diye :KK53: sinirimden ağladım.. eşime de dedim baban böyle diyor diye.. sen bakma ona ne dediğini bilmiyor diyo ne yapsın:KK31:

şu tembel diyenlerin ağzına yumruğu geçirip dişlerini boğazlarına dökesim gelio (ne kadarda cani ruh varmış içimde:KK1::KK1: )benim kaynanada ellere beni aratıp dedirtiodu tembel die,ramazanda onlara yemeğe gittik kendinin yeğenide orda onunda yeni çocugu olmuş aldı kucağına bana belki 20 kere sizinde olsa dedi, zorla bebeği kucağıma verio milletin içinde nası yakıştı demi dio en son eşime dedi oğluuummm bide siz yapsanız milletin içinde hep erkekler var,sanki sipariş verince gelio ama artık ben o kadar kötü oldum ki ağlıcam eşim farkına vardı bi bağırdı buna yeter az çeneni tutcan milletin işine karışmıcan die bu bi bozuldu ben ne dedimkii oğllluuummm dio ama sustumu yokk susmaz 2 yıldır başımın etini yedi durdu en son ben bi patladım kızdım buna, noldu geçen ayda grümcem başladı hadi artık sende çocuk yapsana die ben yapmazsam o evlenip yapıp beni utandıracakmış,bende dedim şeyimin bekçisi oldunuz sizene. doğru düzgün ne arıorum ne konuşuorum artık bu tembel diyenlerrrrr biz yıkanmaktan pas tuttukkkk,ne tembelliği lüzumsuz insanlar işte:))))

iyi akşamlar kızlar bende kırmızıları görenlerdenim..:)) demek ki nasip değilmiş bu ay önümüzdeki maçlara bakıcaz artık...2 yıldır ilk defa bu ay ağlamadım üzülmedim çok garip...adetim bir an önce geldi diye sevindim bile bu sefer 20 gün geçikip beni umutlandırmadı diye sanırım... yarın doktorumu arıcam bakalım ne dicek

tembel diyenlere aslında sen yapta bana ver bakarım diceksin..:))))

iyi akşamlar kızlar bende kırmızıları görenlerdenim..:)) demek ki nasip değilmiş bu ay önümüzdeki maçlara bakıcaz artık...2 yıldır ilk defa bu ay ağlamadım üzülmedim çok garip...adetim bir an önce geldi diye sevindim bile bu sefer 20 gün geçikip beni umutlandırmadı diye sanırım... yarın doktorumu arıcam bakalım ne dicek

Hadiya çok umutluyduk senden taraf. Sağlık olsun. Böyle geçikince deliriyorum ya ben klomen kullanıyoruz iğne vuruluyoruz üstüne bide dostinex hala geç oluyor. Geç olmaması lazım değil mi?

ah canım ya ben üzüldüm ama senin üzülmemene sevindim hayırlısı buymuş demekki bişey merak ediyorum arkadaşım senin iğneden sonra adet olana hiç yumurtalık ağrın oldumu benim iğneyi vurduktan 3 gün sonra yumurtalıklarımda adet olcakmışım gibi ağrım başladı ve adetime daha 7 gün var ve hala ağrıyo sendede böyle oldumu arada keskin batışlarda oluyo yumurtalıklarımda

Hadiya çok umutluyduk senden taraf. Sağlık olsun. Böyle geçikince deliriyorum ya ben klomen kullanıyoruz iğne vuruluyoruz üstüne bide dostinex hala geç oluyor. Geç olmaması lazım değil mi?

doxtinex kullanmadan önce 20 gün geçikiyordu şimdi 2 gün doktorumda demişti iğneden dolayı 2-3 gün geçikebilir diye...aylardır ilk defa normal adet oldum mutluyum bile denilebilir aslında...

ah canım ya ben üzüldüm ama senin üzülmemene sevindim hayırlısı buymuş demekki bişey merak ediyorum arkadaşım senin iğneden sonra adet olana hiç yumurtalık ağrın oldumu benim iğneyi vurduktan 3 gün sonra yumurtalıklarımda adet olcakmışım gibi ağrım başladı ve adetime daha 7 gün var ve hala ağrıyo sendede böyle oldumu arada keskin batışlarda oluyo yumurtalıklarımda

açıkcası benim zaten hep yumurtalıklarım ağrıyordu iğneden 3 gün sonra sadece şiddeti arttı...birden bir ağrı girer etimden et kopar sanki...dedim ya iğneden önce de böyleydi...

kızlar bişey sorucam kırmızılar geldi dedim ya onun rengi kırmızı falan değil bildiğin çamur rengi klomen ve çatlatma iğnesi vurunduğum için mi öyle oldu acaba bilgisi olan var mı

X