Eşim tarafından aldatıldığımı düşünüyorum..

Bu erkeklerin yana yakıla çocuk için çırpınıp karısı hamile.kalir.kalmaz asalak gibi davranmalarını katlanamiyorum!
Dikkat ediyorum da hep de hamileler aldatıliyor,ben dahil.Vucudumuz hamilelikte değişiyor diye hemen boynuzu takıyorlar pislikler

Öncelikle herkese hayırlı akşamlar, 8 haftalık gebeyim ve yaşadığım bir durum yüzünden iki gündür perişanım kimseyle paylaşmadığım için kayıt oldum.. Olayı şeffaf bir şekilde anlatmaya çalışacağım, okuyup yorulanlar hakkını helal etsin lütfen.. 7 yıllık evliyim, öncesinde de iki yıl flört dönemim oldu, eşimle severek isteyerek usulüne uygun evlendik. Yaşım 27, onun yaşı 35 ve mesleği erkek kuaförü. Sevgi be saygı üzerine kurulu olduğunu düşündüğüm bir evliliğim var.(belki de bu bir zan..) Çok uzun uğraşlar sonucu Rabbim nasip etti ve hamile kaldım, bunun sevinciyle dolup taşmışken, çünkü kaç yıldır bekliyorduk, lavaboya giden eşimin telefonuna gelen bir bildirimle olanlar oldu.. Bildirim eşimle ortak erişim sağladığımız sosyal medya hesabına değil, onun yedek olarak kullandığı hesaba geldi. Bu yedek hesaptan berberlikle alakalı paylaşımlar yapıyor normalde ve takip ettikleri ya da takipçileri hep erkeklerdi. Bildirimde x’in yeni bir fotoğraf paylaştığı yazıyordu,sadece dokundum direkt kadının profili açıldı, takipleşiyorlar ve eşimin bu hesaptan takip ettiği tek kadın bu. Kadının açık saçık paylaştığı tüm fotoğrafları beğenmiş( açıklıktan kastım benim için mahremiyet, yoksa ben de açık bir insanım). Öyle hemen ortalığı birbirine katmadım. Çünkü benim tanıdığım eşim, ama galiba tanıyamamışım.. gözü benden başkasını görmeyen her zaman doğallıktan yana olup sık sık benim çok güzel bir karım var diyen bir adam-dı. Kim diye sordum, mahalleden arkadaşım dedi önce. Sorgulamaya devam ettim, takip ettiği tek kadının o olması, tüm fotoğrafları beğenmesi, o takipleşmenin bizim ortak hesaptan değil benim erişemediğim hesaptan olması derkenn birbirimize girdik.(sözlü anlamda.) bizim mahallede oturuyordu da evlendi boşandı da, geçen babası vefat etti yolda karşılaştık öyle konuştuk da, cenazeye katıldığım için bana sadece teşekkür amaçlı yazdı da diye sıralamaya başlayıp sözde bunlar savunma ama benim için resmen itiraf. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Anında hesaptan sildi numarasını sildi, istersen kızı bulayım kendin sor sen bana inanmıyor musun hiçbir şey olmadı yaşanmadı vs vs… Ben karşısında put gibi kalıp sadece yüzüne baktım ve gözümün önünde bu kadar küçük düşeceğini hiç düşünmemiştim dedim. Öyle bir hışımla evden çıkıp gitmedim, çünkü hem yarın kontrol randevum var hem de çok sık baş dönmesi yaşıyorum. Sabahtan beri arıyor yazıyor seni nasıl inandırabilirim bir şey olmadığına yaşanmadığına diye. Ama içim hiç rahat değil, müthiş öfkeliyim müthiş üzgünüm ve hamileyim hem de daha çok yeni.. Çok özür dileyerek soruyorum, buna aldatma diyebilmek için illa aynı yatakta bulunmuş mu olmaları gerekir.(!) bu da bir zina değil midir? Ben çok karıştım, Allahım yardım et..
Gururuna onuruna hayran kaldım masalllh ne kadinlar var üst üste görse aman tapusu bende diyor...sizinki aslında belkide yakınlaşma duygusal bisi bile.yok hamilelige bile bakmadan bunu düşünmek takdire şayan..ama.sen.bosanma eşin senin için çabalıyor uzatılacak bi konu değil gbi

cok üzüldüm ahlaksız bu erkekler ya. hiçbirine güvenmiyorum hiçbirine. hepsi yapar hepsi iğrenç nefsine hakim olamayan mahluklar. biri yüzünden ablam beyin kanaması geçirip engelli kaldi mesela (eski eniştem ablami aldattı)evdeki gül gibi karın neyine yetmiyor da boklu sidikli riskli işlere girip yüzüne gözüne bulastiriyorsun acaba? bi de tüm resimlerini beğenmiş gel de delirme. yani ben bu durumda bosanir miyim bilmiyorum ama ağzından burnundan getirir dünyayı dar ederdim. sonra mi? inanin bilmiyorum. başa gelmeden boşa konuşmak öyle kolay ki...
Ayyy ablanıza nasıl üzüldüm anlatamam. Nedir durumu şimdi? Pislik eski enişte ne yapıyor?

Gururuna onuruna hayran kaldım masalllh ne kadinlar var üst üste görse aman tapusu bende diyor...sizinki aslında belkide yakınlaşma duygusal bisi bile.yok hamilelige bile bakmadan bunu düşünmek takdire şayan..ama.sen.bosanma eşin senin için çabalıyor uzatılacak bi konu değil gbi
Adam hiç çabalamadı yalnız kendini aklamak için, sadece üste çıkmak için bağırıyor, çabaladığını nerde gördünüz?

Hiç ondan istemeye gerek yok. Hangi operatörü kullanıyorsa oparatöre girin. sonra güncel tutarı seçin. Kullanım detaylarında filtreyi ‘hepsi’yapın. Kiminle ne kadar ne zaman konuşmuş hepsi çıkıyor
WhatsApp'tan telegramdan konuşuyorlar artık. Date uygulamalarının da arama özelliği var. Bu şekilde kolayca aklanması sağlanabilir.

Ne kadar kötü insanlar var yok kürtaj ol diyorlar bunu diyen kişi anne duygusunu yaşamadığına eminim ölürümde evladımdan vazgeçmem sanki biz tek bakamayız illa baba figürü şartmış gibi gösterilmesi çok üzücü
Mevzu bebeğe bakıp bakamamak değil. O adi ile aranda ömür boyu bir bağ olması. Ona benzeyen huylar taşıması. Ve evet baba figürü önemli ve gerekli. Tercihen babalı anneli evlerde büyümeli çocuklar.

Biriyle mi karıştırdınız acaba ölsenizde doğurursunuz ne demek bu konuyla ne alaka boşanınca ölmüş felan oluyoruz da benim mi haberim yok
Boşanınca ölmek demedim kesinlikle ve asla da öyle bir şey demem ! Ben ölesiye bebek istemekten bahsediyorum orda. Kendiniz yazmışsınız ya ölsem de evladımdan vazgeçmem diye, ona ithafen.

Keşke bu kadar fevri davranıp acele etmeseydiniz. Bi kaç gün takip etseydiniz eski yazışmaları okuyup ekran görüntüsü alsaydınız
Olan olmuş artık tüm delilleri konuşmaları yok etmiş

Boşanınca ölmek demedim kesinlikle ve asla da öyle bir şey demem ! Ben ölesiye bebek istemekten bahsediyorum orda. Kendiniz yazmışsınız ya ölsem de evladımdan vazgeçmem diye, ona ithafen.
Hanımefendi istemese zaten bebek sahibi olmaz bebek istemeyende çok arkadaşım var çok normal ama istenen bi bebek ve galiba ay olarak büyük diye hatırlıyorum onu aldırmak saçma değil mi sizcede yok günah felan muhabbetine girmeden tamamen vicdan olarak %90 kadın kıyamaz karnındaki özellikle planlanan bi bebeği aldırmaya

Mevzu bebeğe bakıp bakamamak değil. O adi ile aranda ömür boyu bir bağ olması. Ona benzeyen huylar taşıması. Ve evet baba figürü önemli ve gerekli. Tercihen babalı anneli evlerde büyümeli çocuklar.
Tercihen evet o sevgi içinde büyümesi daha güzel ama baba aldatan bi babaysa hiç olmasın daha iyi benim fikrim ben kıyamam onun tekmesini hissediyorsun bağ kurmuşsun😿 özellikle mahkemelerde aldatmak olunca çok az görebiliyor baba çocuğu diye biliyorum yanlışda biliyor olabilirim

Tercihen evet o sevgi içinde büyümesi daha güzel ama baba aldatan bi babaysa hiç olmasın daha iyi benim fikrim ben kıyamam onun tekmesini hissediyorsun bağ kurmuşsun😿
Tekmesini hissettiğin büyüklükteki bebeğe kürtaj yapılmaz.

özellikle mahkemelerde aldatmak olunca çok az görebiliyor baba çocuğu diye biliyorum yanlışda biliyor olabilirim
Bu da hiç samimi değil. Canından çok sevdiğin çocuğunu kullanarak eski eşi cezalandırmak. Baba az görecek tamam. Ya peki çocuk? Onun özlemleri, istekleri, arkadaşlarında görüp heves ettikleri? Bunları yaşatmaya hakkımız var mı?

Aynı minvalde şeyler söyledim, kıyameti kopardım ama kabul etmiyor, geçmişe dair tanışıklığımız var babasının cenazesine gittim sadece bu deyip duruyor. Ama inanmıyorum söyledikleri sinmedi sinmiyor içime.
Babasının cenazesine gitti diye takipleşip fotoğraf beğenmesi mi gerekiyor? Kadın cenazede neden teşekkür etmek yerine sosyal medyadan iletişime geçiyor? Numara alınmış sosyal medyadan takipleşip beğeniler yapılıyor. Bunun savunulacak neresi var allah aşkına sizi üzmek istemem ama bu aldatmak.

yeniden sayfa açmış olması mümkün mü acaba? yani işte o 11 kisiyi ekleyip
Ayyy ablanıza nasıl üzüldüm anlatamam. Nedir durumu şimdi? Pislik eski enişte ne yapıyor?
ablam su an %80 engelli raporlu yani fiziki olarak sıkıntısı şükür yok ama zihinsel olarak eskisinin 4/1 kapasitesinde. eski eşi aldattığı kadınla evlendi ve 2 çocuğu oldu. ablam da hüzünle kaldı gerisinde. bu şekilde oldu iste. hem kendini bitirdi hem ailecek bizi

X