Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ay kızlar doktorumu aradım şimdi sekreteri dediki toplamda 10 gün sonra gel demiş..

ben yanlış anlamışım..ayyy ne olucak şimdi çok stres oldum

tamam işte ilacı içmeye başladıkdan 10 gün sonra benimki de öyle olmuştu..biz yumurta çatlatmaya çalışıyorz kuzenim ikinci gebeliğini korunurken oldu...allah verince oluyor işte..:))))

ay canım evet ya ben yanlış anlamışım doktoru :)

ama şimdi kızlar size birşey sormak istiyorum..

ben çalışıyorum..10.gün pazara denk geliyor:KK31: o yüzden cumartesi gitsem olurmu

ay kızlar doktorumu aradım şimdi sekreteri dediki toplamda 10 gün sonra gel demiş..

ben yanlış anlamışım..ayyy ne olucak şimdi çok stres oldum

bende toplamda 10 gün sonra gideceğini anlamıştım doğru anlamışım..:))) e şimdi ne zaman gidiyorsun kaç günün var...stres olma stres gebeliğe engeldir rahat ol...

bende toplamda 10 gün sonra gideceğini anlamıştım doğru anlamışım..:))) e şimdi ne zaman gidiyorsun kaç günün var...stres olma stres gebeliğe engeldir rahat ol...

zaten ne geliyorsa başıma bu stresten geliyo:KK31:

bugün ilacın 4.günü canım..ama 10.gün pazara geliyo,cumartesi gitsem olmazmı acaba

sen çok iyi anlıyorum bende ünv mezunuyum iş bulamadım...eşiin işi nedeniyle 4000 nufuslu bir ilçede oturdum evliliğimin ilk yılı...kimseyi tanımıyordum eşim akşam 5 de geliyordu...üzerine düşük yaptım ve doktorun biri çocuğun olmaza getirdi...eşimden ayrılmayı bile düşündüm..:KK43:(( ama hepsi geçti ne işim var hala ne de çocuğum ama en azından artık 2 büyük ile çok yakın bir 60.000 nufuslu bir ilçede oturuyorum..allah beni böyle sınıyor diyorum...sen ne kadar canın sıkarsan bunalıma girersen gir hiç birşey değişmeyecek..herşey senin elinde...

ünv okurken seçmeli olarak piskoloji dersi almıştım ordaki hocam demiştiki bir bardak suyu alın ve bunu içince atıyorum başımın ağrısı geçicek diye için derdi..troid hastası olduğumu öğrendiğimde değerim 28 idi doktorlar 6 ayda düşmez dedi ben bir ayda 5 düşürdüm...ilacımı her içerken bu ilaç beni iyileştirecek diye içiyorum..doktorlar bile şok oldu nasıl olur diye...

kadın doğum uzmanımı değiştirdim ve 2 yıldır gittiğim doktorun bahsetmediği klomene başladım bu ay alahın izniye en kısa zamanda da gebe kalıcam inanıyorum....

çok uzun oldu senin yazdıklarını görünce içimi açasın geldi...:))) adımdan da anlaşılacağı gibi biyoloğum ben insan vucudu kusursuz olarak yaradan tarafından yapılmış mucizevi birşey...umudunu kaybetme iyi şeyler düşün...rabbim sana hayırlı zamanda hayırlı evlat versin...

Ben Istanbulda doğdum büyüdüm. Şuan Şanlıurfanın bir ilçesindeyim. Allahımm diyorum bunlarıda mı görecektim. O kadar ilginç insanlar ki. Oturmamız kalkmamız yememiz içmemiz gülmemiz zikrimiz fikrimiz herşeyimiz farklı. Ben çok dışa dönük birisiyim ama burda samimiyet kurduğum bir tek kişi bile yok. Sinirlerimi bozuyorlar çünkü. Gelişi güzel bir yaşam var burda çok enterasan inanın yazsam kitap olur:) Tabi muhakkak öyledir. Sabrediyorum hakikaten hemde hiç sabretmediğ m kadar. Evt bir çok şey benim elimde ama herşey değil.. Evliliğimin ilk senesi burası yüzünden maf olduu. Bu aydan sonra tedaviyi bırakıcam ama kaldıramıyorum her ay bu stresi. Amin amin cümlemize inşaallah..

hastanekorkagi ,arkadaşım msjını gördüm ilgin için çok teşekkür ederim. Ama ben msj atamıyorum 100 msjı geçmem lazımmış.

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim eşimin sperm sonucuna göre sayı ve dölleme yeteneği iyi fakat hareketleri yavaş çıktı ve klomen kullanıyor 2.5 aydır. Benim durumumda olup hamile kalan var mı acaba ??

Ben Istanbulda doğdum büyüdüm. Şuan Şanlıurfanın bir ilçesindeyim. Allahımm diyorum bunlarıda mı görecektim. O kadar ilginç insanlar ki. Oturmamız kalkmamız yememiz içmemiz gülmemiz zikrimiz fikrimiz herşeyimiz farklı. Ben çok dışa dönük birisiyim ama burda samimiyet kurduğum bir tek kişi bile yok. Sinirlerimi bozuyorlar çünkü. Gelişi güzel bir yaşam var burda çok enterasan inanın yazsam kitap olur:) Tabi muhakkak öyledir. Sabrediyorum hakikaten hemde hiç sabretmediğ m kadar. Evt bir çok şey benim elimde ama herşey değil.. Evliliğimin ilk senesi burası yüzünden maf olduu. Bu aydan sonra tedaviyi bırakıcam ama kaldıramıyorum her ay bu stresi. Amin amin cümlemize inşaallah..

kendini iyi hissedecesen bence de bırak tedaviyi rahatlarsın bu ay hamilemiyim piskolojisi olmaz...ne diyim allah yardımcın olsun bilmediğin bir coğrafyadasın..

kendini iyi hissedecesen bence de bırak tedaviyi rahatlarsın bu ay hamilemiyim piskolojisi olmaz...ne diyim allah yardımcın olsun bilmediğin bir coğrafyadasın..

Bu ay bakalım nolcak oldu oldu olmadı biraz ara vericem bide burdan gitme durumumuz var küçük bir ihtimal olsada inş. artk ist.da devam ederim die düşünüyorum. Aminn Allah razı olsun ..Hiç sormayınnn:)

Son düzenleme:
hayır canım öyle bişey söylemedi..ilacı kullan 5 gün ilaç bittikten 10 gün sonra gel görücem dedi

neden öyle yaptı bende anlamadım..

bizde eşimle testlerimizi filan yaptırdık hiç bi sorun çıkmadı..sonra işte doktor ilaçla tedaviye başlıycam dedi.

önce kontrol edecek yumurtaların durumuna bakacak .
eğer yeterli büyüklükteyseler bu ay kendiliğinden çatlamasını bekleyebilr de
ilk aydan igne verebilirde.
benim gittiğim doktorlar hemen vermediler : (
ancak 2. yada 3. aydan sonra verebilirler.

bende de yumurta TEMBELLİĞİ var.

cevabın için teşekkürler... sizinde sorununuz sebepsiz sanırım aslında bende bir an evvel olsun istiyorum ama eşim ilaçları kullanim olmazssa yaparız diyor:KK43:( acaba ilaçlar işe yarar mı? ki siz nekadarlık evlisiniz? canım...

evet canım sebepsiz bizimkisi de..
yumurta tembelleği var sende demişti doktor..
klomen bu ay kullandım kullanmadım gib bişey 2. bucuk tane içtim sadece ...
cok iyiydiler kendiliğinden catlar dedi bu defa gittiğim doktor ama
kaç ay gecti olmadı da
bu ay mu olucak kendiliğinden diyorum ve sinir oldum doktora
bi daha ona gitmicem..

zaten sende de sorun olmadıgı için belki eşinin ilacları eşine iyi gelir ve hamilelik olabilir ama
sebepsizlerde 7 yıl bile bekleyen var..
bu yüzden dedim ya ben kendliğinden olacagına inancımı kaybettim
bu yüzden her gecen tedavisiz gün benim için kayıp...
:KK50:

hastanekorkagi ,arkadaşım msjını gördüm ilgin için çok teşekkür ederim. Ama ben msj atamıyorum 100 msjı geçmem lazımmış.

amanın urfadamısın sen bende antepliyim bilirim urfayı nede olsa doğu merkezinide bilirim ilçelerini tahmin edebiliyorum kaçın kaçın antebe gidin bireciği nizibi gezin canım bende evliliğimin ilk yılında taaa artvinin bir köyüne gittim bir yaşlılar birde ben vardım sözde karadeniz yemişim karadenizi berbattı bende eşimi boşamayı düşündüm :) ama bak alıştık gitti şimdide vandayım burdakilerde bir garip ama napalım seviyorum ben vanı deprem olmuyaydı iyiydi bir bakmışınız tayiniz çıkmış ne olacak zaman çabuk geçiyor üzülme

eğer yeterli büyüklükteyseler bu ay kendiliğinden çatlamasını bekleyebilr de
benim gittiğim doktorlar hemen vermediler : (
ancak 2. yada 3. aydan sonra verebilirler.

bende de yumurta TEMBELLİĞİ var.

evet canım sebepsiz bizimkisi de..
yumurta tembelleği var sende demişti doktor..
klomen bu ay kullandım kullanmadım gib bişey 2. bucuk tane içtim sadece ...
cok iyiydiler kendiliğinden catlar dedi bu defa gittiğim doktor ama
kaç ay gecti olmadı da
bi daha ona gitmicem..

zaten sende de sorun olmadıgı için belki eşinin ilacları eşine iyi gelir ve hamilelik olabilir ama
bu yüzden dedim ya ben kendliğinden olacagına inancımı kaybettim

inşallah bir an önce şifasını buluruz dertlerimizin :KK43:

ilk defa içiyorum bende ilaç..

banzen diyorumki içimden bak ilaçta kullanmaya başladın olucak diyorum bazende karamsarlık çöküyo olmuycak işte diyip ağlıyorum:KK14:

amanın urfadamısın sen bende antepliyim bilirim urfayı nede olsa doğu merkezinide bilirim ilçelerini tahmin edebiliyorum kaçın kaçın antebe gidin bireciği nizibi gezin canım bende evliliğimin ilk yılında taaa artvinin bir köyüne gittim bir yaşlılar birde ben vardım sözde karadeniz yemişim karadenizi berbattı bende eşimi boşamayı düşündüm :) ama bak alıştık gitti şimdide vandayım burdakilerde bir garip ama napalım seviyorum ben vanı deprem olmuyaydı iyiydi bir bakmışınız tayiniz çıkmış ne olacak zaman çabuk geçiyor üzülme

Hm. Antep, yahut Urfanın merkezi güzell. Ama ilçelerinde yaşamak felaket. Hiç bişey yok ki :s AVM bile yok. Ne insanlara rastladım ya 5-10tane çocugu var 2kelimeyi bir araya getirip konuşamıyor. Hepsinde cahil cesareti var. Hep onlar biliyor,hatalarını asla kabul etmiyorlar gibi gibi:) Başlasam kimse durduramıcakk:) Artvin bana da çok itici geliyor köylerini düşünemiyorum.:) Neyseki atlatmışsınız. Ne güzel,sevebildiyseniz sorun yok. Inşaallah,inşaallah en kısa zamandaa..

çok sevindim canım ya allah kucağına almayı da nasip etsin.....evet ilk hamiş geldi sıra kimde..:)))bizi hbrsiz koyma

cnm çok sevindim senin adına.bende klomenler çatltma iğneleri ve aşılıma ve gebelik.şimdi ise 8 haftalıkken kaybettim.rabbimden sabır diliyorum.3 aydan sonra yine çalışmalara devam.allahımın takdiri ne denilebilirki.inş senin hayırlısıyla gelir yavrun

Eğer yeterli büyüklükteyseler bu ay kendiliğinden çatlamasını bekleyebilr de
Benim gittiğim doktorlar hemen vermediler : (
ancak 2. Yada 3. Aydan sonra verebilirler.

Bende de yumurta tembelliği var.

Evet canım sebepsiz bizimkisi de..
Yumurta tembelleği var sende demişti doktor..
Klomen bu ay kullandım kullanmadım gib bişey 2. Bucuk tane içtim sadece ...
Cok iyiydiler kendiliğinden catlar dedi bu defa gittiğim doktor ama
kaç ay gecti olmadı da
bi daha ona gitmicem..

Zaten sende de sorun olmadıgı için belki eşinin ilacları eşine iyi gelir ve hamilelik olabilir ama
Bu yüzden dedim ya ben kendliğinden olacagına inancımı kaybettim
bende anlamadım.benm 1 defa tuttu ama bebek ama 15 gün sonra kanama ile gitti..bende artık normal yolla tutmaz mı acaba diyorum...açıkçası aşılamayada pek inanmıyorum ondada tutmaz die korkuyorum :KK43:(

kızlar bu ara PERVİN BULGAK ürünlerine ve maskelerine kafayı takmış durumdaydım allık ruj tarifi verdi yaptım kullanıyorum çok memnunum birde rimel istiyorum kendinden :) az önce tüy azaltıcı krem aldım inşallah işe yarar dah önce bioder ,tala uygulandım hiç işe yaramadı lazer epilasyon yaptırmak istiyorum tedaviden dolayı olmuyor kollarımdan çok rahatsızım eşim diyorki sen doğur ben seni komple lazere sokacam hatta gidip ben randevu alacam diyor :))))) eşimin kollunda kıl yok ya :KK43:(( bana bak orman maki maki

X