Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm çok sevindim senin adına.bende klomenler çatltma iğneleri ve aşılıma ve gebelik.şimdi ise 8 haftalıkken kaybettim.rabbimden sabır diliyorum.3 aydan sonra yine çalışmalara devam.allahımın takdiri ne denilebilirki.inş senin hayırlısıyla gelir yavrun

canım çok teşekkür ederim bebeğini kaybetmene çok üzüldüm RABBİM dayanma gücü versin ama ne verirsede hayırlısını versin umarım en kısa zamanda acını untacak kadar mutlu eder RABBİM seni :))

kızlar ben de sonunda gördüm kırmızıları.klomen demekki bikaç gün adeti geciktiriyomuş. 24-25 günde bi olurken tam 30 günde oldum.eeee ne yapalım önümüzdeki maçlara bakacam artık.

bu ay kesinlikle soğan kürünü uygulamayı düşünüyorum.işe yaradığını çok duydum.

kızlar yaaaa kendime çaktırmıyorum ama biraz üzüldüm.allahım hepimize salih,sağlıklı sıhhatli,hayırı evletlar nasip eder inşallah.

kızlar ben de sonunda gördüm kırmızıları.klomen demekki bikaç gün adeti geciktiriyomuş. 24-25 günde bi olurken tam 30 günde oldum.eeee ne yapalım önümüzdeki maçlara bakacam artık.

bu ay kesinlikle soğan kürünü uygulamayı düşünüyorum.işe yaradığını çok duydum.

kızlar yaaaa kendime çaktırmıyorum ama biraz üzüldüm.allahım hepimize salih,sağlıklı sıhhatli,hayırı evletlar nasip eder inşallah.

sağlık olsun canım...tekrar başlıyor herşey umudunu yitirme...tez zamanda inşallah evlatlarını kucağına almayı nasip etsin mevlam

biyolog81 teşekkür ederim canım bi süredir seni takip ediyorum.herkese verdiğin destek için gerçekten çok teşekkür ederim.rabbim dualarımızı kabul eder inşallah

gerçekten öyle.biliyo musun akşam işten çıkar çıkmaz gelip bilgisayarı açıp neler olmuş,kimler gebe kalmış ona bakıyorum.moralim bozulduğunda moral buluyorum.hemen gebe kalan anlamaz bizim halimizden.bugün bi arkadaşım dedi ki kocam üstüme ceket atsa hamile kalıyorum.öyle üzüldüm ki ahalime ben 10 aydır uğraşıyorum.ve umutlarım hazirana kaldı malesef....

gerçekten öyle.biliyo musun akşam işten çıkar çıkmaz gelip bilgisayarı açıp neler olmuş,kimler gebe kalmış ona bakıyorum.moralim bozulduğunda moral buluyorum.hemen gebe kalan anlamaz bizim halimizden.bugün bi arkadaşım dedi ki kocam üstüme ceket atsa hamile kalıyorum.öyle üzüldüm ki ahalime ben 10 aydır uğraşıyorum.ve umutlarım hazirana kaldı malesef....

ben işsizim kpss hazırlanıyorum pc elimin altında ders aralarında devamlı burdayım..:))) ben 2 yıldır uğraşıyorum umudumu yitirmedim çevrendekilerede bakma...çatılarının altında kimbilir ne dertleri var...biz çocuk diye yanıp tutuşuyoruz çocuğu olanların kimbilir ne derdi var...bende de öyle bir kuzen var kocası öpse hamile kalıyor...:))))

ben işsizim kpss hazırlanıyorum pc elimin altında ders aralarında devamlı burdayım..:))) ben 2 yıldır uğraşıyorum umudumu yitirmedim çevrendekilerede bakma...çatılarının altında kimbilir ne dertleri var...biz çocuk diye yanıp tutuşuyoruz çocuğu olanların kimbilir ne derdi var...bende de öyle bir kuzen var kocası öpse hamile kalıyor...:))))

kocası öpse hamile kalıyor demek :KK70::KK70:
iyi güldüm, çok iyiymiş yaaa :))))

inşallah bir an önce şifasını buluruz dertlerimizin :KK43:

ilk defa içiyorum bende ilaç..

banzen diyorumki içimden bak ilaçta kullanmaya başladın olucak diyorum bazende karamsarlık çöküyo olmuycak işte diyip ağlıyorum:KK14:

biliyomusun bizim iş yerinde bi arkadasın cocugu olcak tebrik edemedim
dilim varmadı bişey diyemedim
cocugun suratına bakamıyorum
bugün hayaller kuruyol ofiste ( erkek) bütün arkadaşlar ona destek oluyo ben olamadım:KK43: agladı içim
kahroldum
öldüm bittim

dışarda yetmezmiş gibi birde iş yerinde karşıma cıktı
nefret ediyorum hayattan herşeyden ve herkesten..
ve ben gereçekten artık katlanamıyorum
Allah ın gücüne gitmesin isyan etmiyorum
keşke evlenmeseydim de hiç bilmeseydim cocugumun olmayacagını
keşke evlenmeden önce gittiğim doktor bütün kontrolleri yapıp yumurtalarımın tembel oldugunu o zaman söyleseydi de 1 yıl boyunca boş yere korunmasaydım
keşke evlenmek için sevmeseydim kocamı
keşke keşke..
keşke ben hiç doğmasaydım...
çok mutsuzum
çok üzgünüm
çok kırgınım
anlamsız ve boş her gün her gece
uyumak istiyorum hep ve hep uykuya vuruyorum kendimi
uyuyunca mutuyum cünkü
rüyalarda mutluyum
hep kabus olsada rüyalarım
bu acı kadar acıtmıyo ruhumu

ne annem ne babam ne kocam
hiç kimse anlamaz içimdeki acıyı

anlasalar agızlarından cıkacak kelimeleri öyle secerler ki
yüreğimi dağlamaz...

Anneler gününü kutlarken İnşallah sende Anne olursun dediler biliyolar isteyip de olmadıgını
zoruma gidiyooo

çok zoruma gidiyoo

evlenenleri görünce bile mutlu olamıyorum
ben duysuz ben hiç aglamayan insan
çok ağlar oldum artık

içimin acısı gözyaşlarımdan çıkıyor istemeden

Tek Sıgınagım Rabbim
Affetsin beni ağladıgım için
herkesi kıskandıgım için
mutsuz oldugum için
üzgün olmdugum için affetsin...

bugün hayaller kuruyol ofiste ( erkek) bütün arkadaşlar ona destek oluyo ben olamadım:KK43: agladı içim
kahroldum
öldüm bittim

keşke evlenmeden önce gittiğim doktor bütün kontrolleri yapıp yumurtalarımın tembel oldugunu o zaman söyleseydi de 1 yıl boyunca boş yere korunmasaydım
keşke keşke..
çok mutsuzum
çok üzgünüm
çok kırgınım
uyuyunca mutuyum cünkü
rüyalarda mutluyum

yüreğimi dağlamaz...

Anneler gününü kutlarken İnşallah sende Anne olursun dediler biliyolar isteyip de olmadıgını
zoruma gidiyooo

çok zoruma gidiyoo

çok ağlar oldum artık

Tek Sıgınagım Rabbim
herkesi kıskandıgım için
mutsuz oldugum için

cnm cnm cnmmm şuan gözlerim doldu o kadar yüreğimde hissettim ki yazdıklarını o kadar ben olmusun ki ve biz o kadar sen olmuşuz ki yüreğim yanıo benimde işyerinde iki kişinin ikizi var birinin 2 çocugu birinin 3. yeni oldu 2sinin 1er yasında var.bide 8aylık evli erkek va oda düşünüoz dior yaz için tatile gidemeyizhamile kalırsa eşim dio yaa bende artık kimse evlenmesin istiorum kimse doğurmasın:KK14::KK14:

bu arada bende kırmızıları gördüm bu akşamüstü bekliodum zaten testte yaptırmıştım ya dün umudum da yoktu zaten yokta artık umut falan kalmadı yoruldum bittim:KK43:((((((((

cnm cnm cnmmm şuan gözlerim doldu o kadar yüreğimde hissettim ki yazdıklarını o kadar ben olmusun ki ve biz o kadar sen olmuşuz ki yüreğim yanıo benimde işyerinde iki kişinin ikizi var birinin 2 çocugu birinin 3. yeni oldu 2sinin 1er yasında var.bide 8aylık evli erkek va oda düşünüoz dior yaz için tatile gidemeyizhamile kalırsa eşim dio yaa bende artık kimse evlenmesin istiorum kimse doğurmasın:KK14::KK14:

içimdeki bu zehir beni bitiriyo
günah oldugunu biliyorum bunları söylemenin bunları düşünmenin
bu kadarbencil olmanın ama
elimizde değil
nasıl olsun
düşünüyorum da acaba bir eli olmayan yada kör olan da bizi kıskanıyor mu?
o da küsüyor mu hayata bizim gibi..
var bizden çok kötü durumda olanlarda var ama bunları düşünce de geçmiyo içimdeki acı..

hazmedemiyorum onlar hemencik hamile kalırken bizim hamile kalamamızı çekemiyorum
ne 8 aylar gecti üzerimizden ..
belkide geçecek..
ve biz hiç o annelik duygusunu yaşayamadan hep başkalarının yaşadıklarını izleyerek geçiricez..
ama ben geçirmicem
benimde bebeğim olana kadar kimsenin dügünün derneğine gitmicem hep dilimin ucuyla tebrik edicem
hediye almaya gerek yok kimseye zaten bizimde cocugumuz olmucak ne diye alayım ki..

bi mama takımı gördüm o kadar güzeller ki
alsam şimdi bakar bakar aglarım
başkasına hediye alamam cok kıskanırım.
biz nolucaz böyle..

eşimi çok sevmesem kıskanmasam bitiricem evliliği filan tek başıma yaşıcam bu dünyada yapayalnız ölücem:KK14:

bu arada bende kırmızıları gördüm bu akşamüstü bekliodum zaten testte yaptırmıştım ya dün umudum da yoktu zaten yokta artık umut falan kalmadı yoruldum bittim:KK43:((((((((

umutlarımız bitiyor ve bizde artık hayatın yorgunlugunu gün be gün daha fazla yaşıyoruz..
tam hersey bitti derken birden yeniden yumurtlama tarihlerimiz geliyor bir mutluluk yalancı bir bahar..
sadece hafta sürüyor..
sonrası hep acı sonrası hep bir bekleyiş ve gelmeyen Mutluluk....

[video=youtube;Cz67xAMTDy8]http://www.youtube.com/watch?v=Cz67xAMTDy8&feature=share[/video]

işte bizim sonumuzzzzz...

kahroldum
öldüm bittim

keşke keşke..
çok mutsuzum
çok üzgünüm
çok kırgınım
uyuyunca mutuyum cünkü
rüyalarda mutluyum

yüreğimi dağlamaz...

zoruma gidiyooo

çok zoruma gidiyoo

çok ağlar oldum artık

Tek Sıgınagım Rabbim
herkesi kıskandıgım için
mutsuz oldugum için

hala ağlıyorum canım ya... çok dolmuşsun...ağla sakın tutma içinde avazın çıktığı kadar bağıra bağıra ağla da içindeki zehir aksın gitsin...allah hiçbir kuluna çekemeyeceği dert vermezmiş...gün gelicek peşpeşe doğuracaksın hepsi birden ağlayacak ve hatırlayıp güleceksin...isyan etme ne olur allahına sığın dua et...bunun başka yolu yok malesef....

bu gün ne kadar moralsiz umutsuzsunuz kızlar olmuyor böyle...sanki anamız babamız yada eşimiz amansız hastalığa yakalanmış gibi konuşuyoruz...evet çok acı çocuk sahibi olamıyoruz yıllar geçiyor ama neler okuyor duyuyoruz artık çocuk sahibi olamayan yok...sadece doğru zaman doğru doktor ve stressiz bir ortam yakalamamız gerekiyor...çok taktığımız içinde beynimizde vucudumuz ters algılayıp tutmuyor yavrularımızı....her gün yeni bir umut...umudunuzu yitirmeyin ne olur

hepimiz bir gün anne olacağız üzülmeyin desesekte boş bende ağlama kırızlerine giriyorum içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor yazın aşılama düşünüyorum inş gerek kalmadan hamile olurum çok üzülmeyin hapimiz anne olacağız buna inanıyorum...ben burayı hergün takip ediyorum hamile kalan olunca çok seviniyorum ............1 yıl oldu bizimde evliliğimiz olmadı hayırlısı buymuş elden gelir bişey yok sabur ve dua dua ediyorum kabul olmuyor diye düşünmeyin dualarda ilaç gibidir her zaman du etmek lazım ilacı bir kere alsak iyileşirmiyiz inş dualarımız kabul olacak inanıyorum hepinize çok dua ediyorum ne olur sizde dualarınızı esirgemeyin...allah hepimizin yardımcısı olsun........

hala ağlıyorum canım ya... çok dolmuşsun...ağla sakın tutma içinde avazın çıktığı kadar bağıra bağıra ağla da içindeki zehir aksın gitsin...allah hiçbir kuluna çekemeyeceği dert vermezmiş...gün gelicek peşpeşe doğuracaksın hepsi birden ağlayacak ve hatırlayıp güleceksin...isyan etme ne olur allahına sığın dua et...bunun başka yolu yok malesef....

bu gün ne kadar moralsiz umutsuzsunuz kızlar olmuyor böyle...sanki anamız babamız yada eşimiz amansız hastalığa yakalanmış gibi konuşuyoruz...evet çok acı çocuk sahibi olamıyoruz yıllar geçiyor ama neler okuyor duyuyoruz artık çocuk sahibi olamayan yok...sadece doğru zaman doğru doktor ve stressiz bir ortam yakalamamız gerekiyor...çok taktığımız içinde beynimizde vucudumuz ters algılayıp tutmuyor yavrularımızı....her gün yeni bir umut...umudunuzu yitirmeyin ne olur

geçen hafta cok doldum
insanlar farkında olmadan kötü düşünceli olmadan da söylese birikiyor içimde
işte böyle atıyorum içimden...
Dua ediyorum sadece dua ediyorum
doktorlardan da ümidim yok artık hepsi Sallıyo...
stressiz bir hayat için benim hayatımı komple değiştirmem lazım :KK34:

hepimiz bir gün anne olacağız üzülmeyin desesekte boş bende ağlama kırızlerine giriyorum içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor yazın aşılama düşünüyorum inş gerek kalmadan hamile olurum çok üzülmeyin hapimiz anne olacağız buna inanıyorum...ben burayı hergün takip ediyorum hamile kalan olunca çok seviniyorum ............1 yıl oldu bizimde evliliğimiz olmadı hayırlısı buymuş elden gelir bişey yok sabur ve dua dua ediyorum kabul olmuyor diye düşünmeyin dualarda ilaç gibidir her zaman du etmek lazım ilacı bir kere alsak iyileşirmiyiz inş dualarımız kabul olacak inanıyorum hepinize çok dua ediyorum ne olur sizde dualarınızı esirgemeyin...allah hepimizin yardımcısı olsun........

agustos ayında hamile kaldıgımda hamile olmayanların cabasını gördügümde o kadar içim acıyordu ve sıkılıyordu ki onları düşününce...
Ama hiç bir sey garanti değilmiş şu dünyada..
başımıza daha neler gelecek hiçbilmiyoruz
hep hayırlısı istiyorum hepimiz için inşallahh

üzülme demek çok boş yerigelecek üzüleceğiz yeri gelcek sanki hamile kalmış gibi sevineceğiz
biz böyleyiz hamiş olana kadar... stres de olcaz
bir bakmışız bir hafta hiç aklımıza bebek gelmemiş ve hamile kalmış olacagız..

hapisteki bir insanın duvara yaptıgı çizgiler gibi zaman çok agır ama bir o kadar da hızlı geciyor...

sacımdaki aklar yaşımdan değil üzüntümden her gün daha da artıyor :KK53:

güzeller nasılsınız bakalım, herkeste bir hüzün bu ne silkinin ,saçınızı başınızı toparlayın, işte olanlar makyaj yapın, evde olanlar pijamaları atın ve çarşıya gezmeye çıkın :) HERKES ÇOCUK DOĞURACAK DİYE BİR ZORUNLULUK yok neden kendinizi bu kadar üzüyorsunuz olmadı evlat edinilir ne olmuş dünyanın sonumu herşey karnında büyütmekmi lütfen çok kızıyorum size elibeses kalk toparlan arkadaşını tebrik et kıskandı demesinler birazdan tebrik ederek gelmiş olduğuna dair cevabını bekliyorum :)))))) biyolog sende

X