Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Merhaba kızlar bugün adetim in 2. Gunu ama 3 gun erken oldum oyle cok da olmuyorum afedersiniz ama dunden beri 2 ped değiştirdim bu igneden dolayı kaynaklanıyor olabilir mi???.... ve malesef bu ay da olmadı yarın doktor a gidecegim bakalim bu seferde yine klomen ve catlatma ignesi mi uygulayacak... ben 2 kere bu tedaviyi oldum... bu klomen ve catlatma iğne tedavisi kaç kere uygulanıyor arkadaslar?

Klomenle erken geliyor cnm ilk ay bnde oyle olmustu... sanırm dra bağlı..bnm bu 3ay ve regln 3.gunu sordm bu ayda klomenle olmazsa ne oluck diye..bu ay inşallah oluck olmazsa aşılama yapıcaz dedi.
Ama baska yerlerde okudm 5 Ay klomen kullan varmış..

benim doktor 6 ay deniycez dedi inşallah hemen olur bebeğimizde 6.ay a kadar kalmaz

Anladım teşekkür ederim cnm... inşallah olur da senin bize de umut olursun...
hmm 5 ay da kullanan var hee

neden ki 3-6 ay deneniyo maks. kadar yol verdi doktor :) vardır bi bildiği

benm 17 ay oluyor...olmuyor.. 3ay daha klomenle devm etmek istemiyorum...
hayırlısı tabiki Rabbim neyi nasip ederse...ama biran önce kavusmak istiyorum...

Anladım teşekkür ederim cnm... inşallah olur da senin bize de umut olursun...
hmm 5 ay da kullanan var hee

uzun süre kullanan da varmış 6 ay bnce cok zatn tedavi için 1 yıl bekletiyorlar...6 ay da tedavi ile geçiyor 18 ay gitti boşa...
inşallah...bu ay olur ama umudum yok.her ay umutalanıp hayal kırıklığı...

benimde ilk ayım inş.son ayım olur.bilmiyorum ya ben doktoruma güveniyorum nedense :) umutlu ki 6 ay tedavi verdi klomenle..

benimde ilk ayım inş.son ayım olur.bilmiyorum ya ben doktoruma güveniyorum nedense :) umutlu ki 6 ay tedavi verdi klomenle..

bnmkıde umutlu cnm olmaz diye bakmıyor olucak diye bakıyor..
rahim filmim ve kan değerleri iyi eşimin de iyi..sorun yumurtlama sadece...
ama ne kdr zmnda olucak önemli olan o

bizimde şükür iyi :) ama fsh 9 doktor normal dedi ama benim içim rahat değil. 10 ve üstü rezervde azalma demekmiş.benimki 9 ondan korkuyorum ama doktor bana kesinlikle aklına takılcak bi durum yok dedi. zaten ben adetin 2.günü kan teesti vermiştim 3.günmüş yapılması gereken gün. daha düşük çıkıyomuş o zaman

o ne ki bilmiyorum ben?

Anladım...
Aynen öyle umutlaniyor uz ama sonrası hüsran tabi Bide hayırlısi Allah zamanını biliyor ya o da yetiyor insana bazen Allah büyük yeterki biz hep dua edelim arkadasim

Kızlar bugün 19. Günüm adetime 8 9 gün var karnımın altındaki ağrı ve bel ağrım çok fena belim.2ye ayrılcak gibi ağrıyor sanki adet olcakmis im gibi çok fena . Sanırım bu ay da olmadi enfeksiyon geçiriyorum herhalde

Benimde karnım ve belim çok ağrıyo göğüs hassasiyetimde çok.ilk kez kullandım klomen 5 yumurta vardı.kist mi oldu acaba yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…