Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım bişey sorcam 5 yumurtanın hepsi mi çatlıyo. üçüz 4 üz ihtimali çoğalıyo o zaman demi.
Dr ikiz olabilir dedi 2 si olgunlaşmıştı.çatlama iğnesi falanda vermedi.bi de sadece bu ay deneyelim dedi.burda 6 ay falan diyolar.dr çok umutluydu ama dr bu ay olmassa rahim filmi çekelim dedi.benim 2.olmuyo bu arada 1 yıldır.daha önce doğal yoldan 3 gebelik geçirdim ikisi düşük malesef

ben 1. için uğraşıyorum da bana da klomen verdi benim yumurtanın oluşmasında değil çatlamasında sorun var..klomen konusunda kararsızım 5 ay oldu korunmayalı biraz daha akışına mı bıraksam yoksa bir an önce tedavi mi bilemedim.

benim doktorda iğne vermedi 6 tedavi süresi biçti

doktorunuz klomene neden başladı ? yumurta oluşmasında mı sıkıntı var
Ben anlamadım neden basladığını çünkü yumurtlama normal dedi.diğer testlerde de prob yok.ama nedense olmuyo 1 yildir.pıhtilasma var düsukler oyuzden ama gebelik için sıkıntı olmuyo dedi

Ben anlamadım neden basladığını çünkü yumurtlama normal dedi.diğer testlerde de prob yok.ama nedense olmuyo 1 yildir.pıhtilasma var düsukler oyuzden ama gebelik için sıkıntı olmuyo dedi
ben de de bi sıkıntı yok sadece bazı aylar yumurtam gelişiyor ama çatlamıyor böyle olunca da gebelik şansı düşüyor belki sen,in de öyledir

ben de de bi sıkıntı yok sadece bazı aylar yumurtam gelişiyor ama çatlamıyor böyle olunca da gebelik şansı düşüyor belki sen,in de öyledir
Peki adetlerin düzenlimi.benim düzenli.bi de dr çatladımı kontrol etmedi hiç bi kez yumurtalara bakıp gönderdi.öyleyse bile nasıl anlayacakki.gitsemmi acaba tekrar

Peki adetlerin düzenlimi.benim düzenli.bi de dr çatladımı kontrol etmedi hiç bi kez yumurtalara bakıp gönderdi.öyleyse bile nasıl anlayacakki.gitsemmi acaba tekrar
benimde maşallah düzenli maksmum nadir olarak 2 gün gecikir beni de çağırmadı klomeni yazdı ilişki zamanını söyledi adet olsan da olmasanda gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…