Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

İgne vuruldum ben .senin ne pr

igne vuruldum ben senin

igne vuruldum ben .5 yumurtam gelisti bi tanesi istenilen boyuta geldi ve sanirim catladi.hissettim bunu 3 gun boyunca cnki agrilarim oldu.doktorum da catladi o yizden dedi senin ne gibi problemin var
kızlar ne zamandan beri istiyosunuz bebek.

Bir bucuk senedir
klomen kullanmaya kaçıncı aydan sonra başladınız..benim 5. ayım doktor klomen verdi bu ay için..bende de yumurta çatlaması sorunu var. bazı aylar yumurtam çatlamıyor kist oluyor. adetle temizleniyor sonra. geçen ay kistlerim temizlendi bu ay da klomen verdi doktor bilmiyorum erken mi kullanmak için??*

klomen kullanmaya kaçıncı aydan sonra başladınız..benim 5. ayım doktor klomen verdi bu ay için..bende de yumurta çatlaması sorunu var. bazı aylar yumurtam çatlamıyor kist oluyor. adetle temizleniyor sonra. geçen ay kistlerim temizlendi bu ay da klomen verdi doktor bilmiyorum erken mi kullanmak için??*
Cnm benim hic bi problemim yok.ben hic doktora gitmemistim bi bucuk senedir normal yoldan olmayinca sonunda bu ay gittim ilac dahi vermicekti bana hic bi sorunun yok diye kullandim bu ay hemen hamile kalirsin dedi ama korku var cok guvenemiyorum ilk kullanmamdada gelisti cok sukur yumurtalarim .senin probleminle ilgili hic bilgim yok inan ama mutlaka aramizda senin gibi problem yasayan vardir insallh en kisa zamanda kavusuruz hepimiz miniklerimize

Cnm benim hic bi problemim yok.ben hic doktora gitmemistim bi bucuk senedir normal yoldan olmayinca sonunda bu ay gittim ilac dahi vermicekti bana hic bi sorunun yok diye kullandim bu ay hemen hamile kalirsin dedi ama korku var cok guvenemiyorum ilk kullanmamdada gelisti cok sukur yumurtalarim .senin probleminle ilgili hic bilgim yok inan ama mutlaka aramizda senin gibi problem yasayan vardir insallh en kisa zamanda kavusuruz hepimiz miniklerimize
anladım canım..ben de kullanma konusunda kararsızızm işte

aynısını bana söyledi evet. peki nedenini sordun mu niçin kontrole çağırmıyosunuz ya da iğne vermiyosunuz diye.

İnsallh cnm.agrin falan hic oldu mu bu ignedeb sonra

Bn 2 ay karindn oldum iğne. Ilk ay azsi ağrı 2.ay 2hafta karnım ağrıdı.
3.ayda kalcadan oldum başka iğne oldm.kalcm ağrıdı 2 gun..sag kasığımda arada batma oluyor.
İğneden sonra cagirmiyor bni.. Bulgaristna gittim ilk ay gitmedn once gel demisti..artik regl zmni gel diyo normli o sanrm...

Bir senedir olmuyor du benim hemen hemen.bana hapı verdi içme şeklini ve ilişki günlerini söyledi.adetin gelirse de gecikirsede gel dedi. İğne kontrol vs yok yani var mı benim gibi olan.

kızlar ne zamandan beri istiyosunuz bebek.

benm nerdeyse 1.5 yıl olucak kasım-aralık ayında 1 yıl oldu normal olmadı..
ocak da gittim dr.a ocak ayında kan tahlili-rahim filmi-progesteron testi yaptırdım..progesteronum dusuk cıktı...subat ayında klomene başladım..bu ay 3.ayım eger bu da basarısız olursa aşılama yapılacakmıs

Kizlar ovulasyon günümden 3 gün sonra ki bugün 4. Gün bugün hala var karnımın alt kısmında bi sancı var ara ara geliyor 5 dk fln ya bu ne ağrısı anlamadım adetime de 10 gün var daha :KK43: böyle bişe yaşayan var mi

Kizlar ovulasyon günümden 3 gün sonra ki bugün 4. Gün bugün hala var karnımın alt kısmında bi sancı var ara ara geliyor 5 dk fln ya bu ne ağrısı anlamadım adetime de 10 gün var daha :KK43: böyle bişe yaşayan var mi
Benim de oldu karnimda cok fazlaydi hemde.snra karnimin agrisi gecti belim basladi.belim bitti suanda goguslerimin uclari cok yaniyo ve aciyo.bugun 8 gunum

Bende hiçbir belirti yok :KK66:)) bu ay iğneden sonra günü bile sayamadım kafam çok dolu iş yüzünden. 3 günlük tatili de fırsat bilip istanbuldan kaçtık iyice dağıldı kafam. Şu an ben bende değilim. Perşembe ya da cuma regl olmam gerekiyor sanırsam. Ama ne adet ne hamilelik belirtisi hiçbirşey yok. Demek oluyorki kendimi hamile sandığım zamanlar sürekli onu düşündüğüm için oluyormuş

Bnde de hic belirti yok arada karnima batma oluyir o kdr.
Bu ay da başarısız gibime geliyor

kızlar mrb bi şey sorcam ben bu ay klomen kullandım günde 2 tane ama istenilen büyüklüğe ulaşmadı doktor çarşamba tekrar gel dedi.. klomen ayda sadece 5 gün mü kullanılıyo? yeterli büyüklüğe ulaşması için 5 günden fazla kullandırılıyo mu böyle bi durum oldu mu iszde?

kızlar mrb bi şey sorcam ben bu ay klomen kullandım günde 2 tane ama istenilen büyüklüğe ulaşmadı doktor çarşamba tekrar gel dedi.. klomen ayda sadece 5 gün mü kullanılıyo? yeterli büyüklüğe ulaşması için 5 günden fazla kullandırılıyo mu böyle bi durum oldu mu iszde?

Ewt cnm bn 2.ayda 6gun bu ay da 4 gun fazladan kullandm. Bu ay 10mmdi 4 gun kullndm 23mm olmustu.sorun olmaz yeni. Ne zmna kdr kullncksn

Ewt cnm bn 2.ayda 6gun bu ay da 4 gun fazladan kullandm. Bu ay 10mmdi 4 gun kullndm 23mm olmustu.sorun olmaz yeni. Ne zmna kdr kullncksn
canım ben 5 gün kullandım ilacı biteli 3 gün oldu bugün kontrole gittim 10 mm idiler.. doktor 2 gün sonra tekrar gel dedi de yine bu 2 gün boyunca alsam mı ilaç sakıncası olur mu

canım ben 5 gün kullandım ilacı biteli 3 gün oldu bugün kontrole gittim 10 mm idiler.. doktor 2 gün sonra tekrar gel dedi de yine bu 2 gün boyunca alsam mı ilaç sakıncası olur mu

Hmmm onu bilemiyorum bnm dr al demisti. 2Gun klomen icin az bi sure gibime geldi dra ara bnce kendiliginden büyür diye düşündü sanırm dr

X