Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Pcos nasl bi hastalk

Yumurtaliklarim normal bayanlar gibi yumirta uretiyor ama yumurtalar gelisip catlamiyor regl olamiyorsun bazi aylar yumurtlamada olmuyor. Buna bagli insulin direnci ve kilo yapiyor. Catlamayan yumurtalar kistlesiyor bir suru kucuk kistler olusuyor v.s

Cok gecmia olsn cnm insallh en kisa zamanda kavusursun bebegine

Naber canım bayadır girmiyordum ne oldu sonuçlar ben bu ay hiçbirşey kullanmıyorum eşim böbrek taşı vardı onları kirdirdik

kızlar bugün klomen içmeye başlıycam adetimin 5. günündeyim doktorum bugün başlamamı ve aynı anda 2şer tane kullanmamı önerdi 5 gün boyunca. bu günde uzun bi yola gitmem gerekiyor akşama düğün olduğu için. acaba içtiğiniz ilk günden her hangi bi yan etkisi oluyormu bu klomenin ağrı mide bulantısı vs gibi yan etkileri var mı acil cevap yazabilirmisiniz

Merhaba hadi hayirlisi bana hic yan etki yapmadi 2 ay kullandim yarin 3 e baslicam bence ihmal etme sakin ola bu ayi kacirma derim

Bana y
klomenin olmadi ama igneyi vurulduktan snra kendime hic gelemedim.yan etkisi cok oldu.mide bulantiisi sabah ateslenme bas donmesi kasik agrisi belime igne batar gibi sancilar olustu ve simdi de goguslerimin uclarindaki sizlamalardan muzdaribim.

Merhaba hadi hayirlisi bana hic yan etki yapmadi 2 ay kullandim yarin 3 e baslicam bence ihmal etme sakin ola bu ayi kacirma derim

tamam o zaman cnm hemen içeyim şimdi :) inşallah bende de yan etkisi olmaz ve inşallah ilk kullanmada bebiş sahibi olurum. zaten bu ay tutmazsa önümüzdeki ay aşılamaya geçicem. Seninde Bu sefer inşallah sonucu olumlu olur arkadaşımm Allah'ım isteyen herkese nasip etsin.

anladım canımm neyse katlanıcaz tüm yan etkilerine bebiş için ama bugün yola çıkacağım için içtiğimde yan etkisi olur diye korktum açıkçası bide 2 tane iç dedi doktorum aynı anda. inşallah olmaz bişey içtim az önce.. şifa olsun bebiş olarak geri dönsün hepimizee

Doktora gecen bu agrilardan dolayi gittim.agrilarin sebebi yumurtalarin catlamasi gelismesi ve bebegin tutundugu anlamina geliyo dedi.agrin olmasaydi tutmazsi bu ay agrinin olmasi iyi dedi ve gelmene gerek yok bu ay gebe kalirsin dedi ilk kullanmam klomeni ve ilk ignem insallh dedigi gibi olur iyi sonuclarla karsilaniriz hepimiz

inşallah canım benim..

Bnm dr.da ilk 3 ay içinde hamile kalirsin demisti ama 2 ay basarisiz oldu ins bu ay tutar.
Moralini bozmak istmem insallah senin hemen olur

Insallah kizlar bende ilk ay cok.umutlandim sonra olmadi ilk ay stresim coktu ikinci aya kaldi dedim ikinci ayda cok umutlandimbyine tutmadi simdi 3 e basliyorum anelya onden gidiyo insallaah hepimizinki tutarr bol sansslar hepimize

benide çağırmadı doktor iğnede vermedi adet olsan da olmasan da adet zamanı gel dedi acaba doktorum gebelik ihtimalini yüksek mi tutuyoda çağırmadı.

İgne vuruldum ben .senin ne pr
benide çağırmadı doktor iğnede vermedi adet olsan da olmasan da adet zamanı gel dedi acaba doktorum gebelik ihtimalini yüksek mi tutuyoda çağırmadı.
igne vuruldum ben senin
igne vuruldum ben .5 yumurtam gelisti bi tanesi istenilen boyuta geldi ve sanirim catladi.hissettim bunu 3 gun boyunca cnki agrilarim oldu.doktorum da catladi o yizden dedi senin ne gibi problemin var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…