Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Peki adetlerin düzenlimi.benim düzenli.bi de dr çatladımı kontrol etmedi hiç bi kez yumurtalara bakıp gönderdi.öyleyse bile nasıl anlayacakki.gitsemmi acaba tekrar
canım şöyle 35 günde bir adet oluyorum ama düzenlidir yani doktor düzenliyse sorun değil demişti..sonra ovulasyon testi aldım 2 ay onu denedim ilk kullandığım ay çatlama oldu testle anladım bunu..öbür ay çatlama olmadı ve de adetim 1 hafta gecikti doktora gittim doktor yumurtan çatlamamamış büyümüş kist olmuş dedi o şeklde anladık yani.ovulasyon testiyle anlayabilirsin

Aaa anladım canım bende deneyeyim ozaman teşekkürederim aydınlattığın için.ben 28 günde regl oluyorum bir de agrı oluyo çatladığında anlıyorum ama yanıltıcı olabilir.denemek lazım

merhabalar.
biraz sinirlerim bozuk, bu sayfaya yazmak istedim, bu ay inşallah adet görebilirsem ben de klomen başlıcam.
26 yaşından sonra pcos olmuşum ne güzel.
kilom yok, kıllanmam yok, insülin direncim filan yoktu.
LH/FSH oranım artmış.
1,5 seneyi geçti adet düzensizliğim var, önceden gayet düzenliydi, 26-27 günde bir olurdum.
şimdi 8 hafta olmadığım oluyor, bu sefer de 7 haftadır adet görmüyorum, gebelik tabi ki yok.
en kısa siklusum yine 30 günden az değil.
moralim bozuldu baya ya bu yaştan sonra pcos mu olunur ya.
şimdi adet olursam inş. 5. gün klomen başlıcam 2x1, bittikten 5 gün sonra gel dedi dr.um.
17. günden itibaren de progesteron kullancam.

K
Geçmiş olsun canım inş fayda eder klomen. fsh değerin kaç ki yüksek dedi doktorun ?

ilki pco,2. normal gibi

ayrıca fsh ın da gayet normal. benim fsh 9 ama pco yok bende doktor banada normal dedi

işte tam pco kriterini karşılamıyor, 3'ün üstünde olması lazım benimki yüksek ama 3'ün üstü değil.
sonuç itibariyle ovulasyonum olmuyor ve adet göremiyorum :)
hayır ergenlikten beri olsa neyse de 1,5 senedir böyle olması sinir ediyor beni, önceden gayet normaldi her şey.

lh fsh ın 2 katıysa pco teşhisi koyuyolar
BEN BU TAHLİLLERİ VERİRKEN DOKTORA ÖZELLİKLE SORDUM PKO VAR MI YOK DEDİ KARINDAN MUAYENE ETTİ ERKEK DOKTOR İDİ.. AMA ADETLERİM 45- 50 GÜN DE Bİ OLUYO PKO VAR DİYE HİSSEDİYODUM AMA GİTTİĞİM DOKTORLAR HEP YOK DEDİ. EN SON GECEN HAFTA BAŞKA Bİ DOKTORA DAHA GİTTİM O ALTTAN MUAYENE İLE PKO VAR DEDİ.. BU PKO DA YUMURTA GELİŞİMİMİ OLUMSUZ ETKİLİYOR İMİŞ MALESEF

Bendee 1,5 yillik evliyim ve evlendigimizden beri korunmuyoruz bu ayy doktora basladim yumurta takibine gidiyorum adetimin 12 gununden beri bugun 19 gunum ama hala gelisen bi yumurtam yok doktorr yumurta tembelligi olabilecegini soyledi bnm gibi olan var mi aranzda ?

cnm adetlerin düzenli mi? pko var mı? bunlar tembellik yapabiliyo ben de öyleyim gec adet oluyorum malesef.. klomen verdi mi sana doktor?

cnm adetlerin düzenli mi? pko var mı? bunlar tembellik yapabiliyo ben de öyleyim gec adet oluyorum malesef.. klomen verdi mi sana doktor?
Adetlerim normalde duzenliydi canim son iki aydirr gecikmeye basladi dr. Pko falan var demedi sadece yumrta tembelliginden supheleniyorr su anda normal ilacsiz yumurta takibi yapiyoruz klomen vermedi cnm henuz

Adetlerim normalde duzenliydi canim son iki aydirr gecikmeye basladi dr. Pko falan var demedi sadece yumrta tembelliginden supheleniyorr su anda normal ilacsiz yumurta takibi yapiyoruz klomen vermedi cnm henuz
hm anladım cnm peki ne zamn gittin doktora yumurta gördü mü ve adetin kaçıncı günü bugün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…