Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

3 gunden fazla olması da ıyı deıl canım
cunku sperm kalıtesı dusuo durdukca

adet günüm yaklaştıkça benimde umudum hep azalıyor neden böle oluyor anlamıyorumm..
bende boş gibiyimm sankiii

aynen öyle canımm adetine son günler kala yüksek seyrederse gebe oluyosunn.bazen adet günü bile düşebilir düşüş olmadığı sürece iyi yani

ne guzel konustun sen oyle yaaa cok tsk ederim tatlimmm[/QUOTE]

aminnnnn canlarımm...sağlık ocağına kan verdim betada istedimm progestan prolaktin fsh vs onlara da bakalım dedi aile hekimim.yalnız sorun varmış yarın 3 gibi gel anca çıkar dedi yarın 3 te alcam yani moralim bozuldu yaa

canıım normalde cuma gunu 21 gunum ama yoğunum ancak pazartesi gıdebılcem hastaneye

canımm benden de istemedi dr um ama ben işyerine yakın bir devlet hastanesi var oraya gıdecem merak edıyorum sende versene yakınında varsa

canım aile hekimin yakınsa hiç gitme devlete falan sıra bekleme direk sağlık ocağından alıyorlar kanı ben bugün verdim inş güzel olur kızlar betahcg de istedim umudum yokk ama dualarınızı eksik etmeyin benim için yarın cıkck sonucumm

Canım sende belirtiler var mı bende aşırı derecede gaz oluştu

ne guzel konustun sen oyle yaaa cok tsk ederim tatlimmm

aminnnnn canlarımm...sağlık ocağına kan verdim betada istedimm progestan prolaktin fsh vs onlara da bakalım dedi aile hekimim.yalnız sorun varmış yarın 3 gibi gel anca çıkar dedi yarın 3 te alcam yani moralim bozuldu yaa [/QUOTE]

off ya cidden çok geçmişşş..
1 gün beklicez yani...inş güzel sonuçşar alırızda kutlama yaparız cuma cumaa ne güzel olurrr

Zamann geçmiyor gerçekten bekliyoruz yaaaa geçmez artık walla hayırlı sonuçlar alalım artıkk

inşş canım yaa inşşş

Canım sende belirtiler var mı bende aşırı derecede gaz oluştu

off ya cidden çok geçmişşş..
1 gün beklicez yani...inş güzel sonuçşar alırızda kutlama yaparız cuma cumaa ne güzel olurrr

inş kızlarrrr o güzel günün yüzü suyu hürmetine inş Rabbim c.c. bebişimi gönderir...bende belirti hiç yoktu cnım ama dünden beri göğsümün sadece ucu acıyor akşam olmaya başladı ama böyle dokununca acıyor yoksa acımıyor kıyfet değiştirirken farkettim bugünde aynı şekilde ama bunun bir belirti olduğunu sanmıyorum canımm hayırlısı artık ben elimden geleni yaptım bu ay...

inşş canım yaa inşşş[/QUOTE]

[/QUOTE]

Allahımmm yardımcımız olsun da canım inşallah bu ay tutar ve bidaha klomen kullanmak zorunda kalmayız yarabbimmmmm

Allahımmm yardımcımız olsun da canım inşallah bu ay tutar ve bidaha klomen kullanmak zorunda kalmayız yarabbimmmmm[/QUOTE]

Canım senın adetinin kaçıncı günündesin

[/QUOTE]

benşmde göğüslerim aynen öle işte canım..
ama benim çok erken başladı..bak senin tam zamanında başladı bence..inş belirtidir bu kuzucummm

Allahımmm yardımcımız olsun da canım inşallah bu ay tutar ve bidaha klomen kullanmak zorunda kalmayız yarabbimmmmm[/QUOTE]

Allahımmm yardımcımız olsun da canım inşallah bu ay tutar ve bidaha klomen kullanmak zorunda kalmayız yarabbimmmmm

Canım senın adetinin kaçıncı günündesin[/QUOTE]
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin inş canımm inşşşş..bugün 21. günüm canımm

benşmde göğüslerim aynen öle işte canım..
ama benim çok erken başladı..bak senin tam zamanında başladı bence..inş belirtidir bu kuzucummm[/QUOTE]

uçları acıyor evet canım sen diyordun ya hep aklıma sen geldin hattaa ama benim diğer gebeliğimde uçları değildi belirti tüm göğsüm büyümüş ve ağrıyordu psiklojik mi acaba diyorum benimki az kaldı yaa adetimee vücudum bana oyunmu oynuyor yine acaba

hahah aklına gelmem çok normal canımmm 10 gündür çekiyorummm..
yok kuzum ya psikolojikte göğüs ucunu acıtamazsın sanırım..
lavobaya git bak bakıyım yada şöl dokun şimdi acı varmı acı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…