Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benimde geçen ay 3 gün geç gelmişti çok sinir olmuştummm :KK36::KK36:

hımm canım ama en fazlda 5 gün olmalı bilgin olsun kuzucummm...

öğle arasında gidip alayım canım gitmişkende birtanede gebelik testi alıcamm hafta sonu yapıcammm:KK52::KK52:
4gün oldu sanırım tatlımm
canımm yumurta takibine gitceğin içinn ateşini devmlı ölçmezsen de olur cünkü ultrason daha sağlıklı kesin sonuç görüyor catladıığnı vs.ben adetime az bi zman kala ölçmeye başlıyorum bnm 36.7-36-8 lerde seyrediyor adet olcağım zaman düşüyor.ordan anlıyorum...herkesin vücut ısısı farklı birkc ay ölçtükten sonra vücudunu tanıyosunn inş bu ay olur bitanemmm :KK16:

canım işte yüksek olup olmadığını anlamak için adetten itibaran ölçüyosun

hadi hayırlısııı :KK16: ben bugün betada isticemm utanıyom adamdan vallahi gerçi çıkmaz dimi ya istesemmi kızz :KK1:

ista kız 4-5 gün kala genelde çıkyor yanii..yumurtan çatlayalı baya oldu kana düşmesi lazımm...

kızlar fazlasıyla özele kaçacak ama haftada kaç kez ilişkiye giriyorsunuz bebek olsun diye zorunlu olarak mı eşiniz yada siz istediğiniz için mi ?

canım vallahi bu ay biraz zoraki oldu dityebilirim hele benim göğüs ucu acısı başladığından beri öle oldu..
3 gündür rota ara verdikkk vallahii yiterr dedimmm:KK1::KK1:

4gün oldu sanırım tatlımm

canım işte yüksek olup olmadığını anlamak için adetten itibaran ölçüyosun
gerçi doğru canım sen ilk defa ölçeceksin.sen en baştan ölç ona göre az cok bilgim var cok değil ama iştee :) ona göre yorumlaya çalışırız inş :KK16:
ista kız 4-5 gün kala genelde çıkyor yanii..yumurtan çatlayalı baya oldu kana düşmesi lazımm...

canım vallahi bu ay biraz zoraki oldu dityebilirim hele benim göğüs ucu acısı başladığından beri öle oldu..
3 gündür rota ara verdikkk vallahii yiterr dedimmm:KK1::KK1:
bugün 11.gün çatladıktan sonra çıkmış mıdır kızz :KK1: 3 gün sonra adet günümm oluyomuş 14 gün sonrası yaa

gerçi doğru canım sen ilk defa ölçeceksin.sen en baştan ölç ona göre az cok bilgim var cok değil ama iştee :) ona göre yorumlaya çalışırız inş :KK16:

bugün 11.gün çatladıktan sonra çıkmış mıdır kızz :KK1: 3 gün sonra adet günümm oluyomuş 14 gün sonrası yaa

çıkar canımm bence..
benim arkadaşım 4 günce idrarda silik çıkmıştı..
yani en azından 5-30 arası bir değer çıkar yeni döllenmiş olsa bile diye düşünüyorumm

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn inşşş bu güzel günde biribirimize dua edelimmm :KK16:

adetin basladigi gunmu olcuyosun atesi yuksek cikarsa gebelik anlamunami geliyoooo[/QUOTE]

aynen öyle canımm adetine son günler kala yüksek seyrederse gebe oluyosunn.bazen adet günü bile düşebilir düşüş olmadığı sürece iyi yani

inş canımmm ederim cıkmıcak bişey yaa bu ay içimde his yok hiçbişey yokkk üzülcem genee :KK43: napim ya hayırlısıı artıkk :KK14:

adet günüm yaklaştıkça benimde umudum hep azalıyor neden böle oluyor anlamıyorumm..
bende boş gibiyimm sankiii :KK5::KK5:

adetin basladigi gunmu olcuyosun atesi yuksek cikarsa gebelik anlamunami geliyoooo

aynen öyle canımm adetine son günler kala yüksek seyrederse gebe oluyosunn.bazen adet günü bile düşebilir düşüş olmadığı sürece iyi yani[/QUOTE]

ne guzel konustun sen oyle yaaa cok tsk ederim tatlimmm

canımmm bende her adet dönemm de dibe vuruyorummm seni cok iyi anlıyorum ama tekrrdan ayağa kalkmak zorundayız eşinle bir gidin bu ay mutlaka bi tahlilleriniz yapılsın hiç değilse kafan rahatlar canımm

inşşş canımmmm inş bebişin seninle olur bu ay annesi :KK16:

Canım hıc umutlanmak ıstemıyorum artık kafama takmıyorum olursa da olmazsada allahım buyuktur vercegı zamanı bılır bız elımızden gelenı yapalımda gerısı allahıma kalmış bırseydır allahım gönlümüzün muradını versin inşallahhh:KK16:

kuzum ben daha ılaç kullanmıyrum dr adet olunca gel tedavıye başlıyacagız dedı yumurtlama sorunun var gözkuyor dedı ama ben daha adet olamadım normalde hiç geçikmezdi fazla sıkıntı yaptım halıba progstreon degerımın düşük çıkmasına :KK43:

oyy canım kıyamamda neden vajinal progestan verdi acaba..ben hap olarak kullanıyorum..inş bu sefer tutunur bebişin..zor bu dönemler yaa..

canım ben çatlatma iğnesi vurulmadım ama vurulan arkadaşlarda böle şeyler oldu..

sanada boş şans şekerimmmm

günaydınnnn fıstıkkkk:KK16::KK16:

canım demekki hormonlerde ve yumurtlamanda sorun var ondan 3 tane vermiş...
ama genelde hep 2 veriliyor daha sonra 3 e çıkıyor..
valla ben 2 kullandım bu ay böle oldummm :KK35::KK35:

Tesekkurker canimm hepimize insallah

X