Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

hahah aklına gelmem çok normal canımmm 10 gündür çekiyorummm..
yok kuzum ya psikolojikte göğüs ucunu acıtamazsın sanırım..
lavobaya git bak bakıyım yada şöl dokun şimdi acı varmı acı

gittim baktımm acıyoo vallaa ama klomen yapmıştır yada psikolojiktir düşünmemem gerekiyor acımıyo ki acımıyoki acımıyo ki

gittim baktımm acıyoo vallaa ama klomen yapmıştır yada psikolojiktir düşünmemem gerekiyor acımıyo ki acımıyoki acımıyo ki

kıız ciddi ciddi acıyormuuu anemmmmmm varmıki acaba birşeylerrr off sonuçta yarın çıkacakk abowwww

hahah aklına gelmem çok normal canımmm 10 gündür çekiyorummm..
yok kuzum ya psikolojikte göğüs ucunu acıtamazsın sanırım..
lavobaya git bak bakıyım yada şöl dokun şimdi acı varmı acı

kıız ciddi ciddi acıyormuuu anemmmmmm varmıki acaba birşeylerrr off sonuçta yarın çıkacakk abowwww

ciddi ciddi acıyooo uçları elimi değdirincee umutlanmayayım yaa sonu hep hüsran hep hüsran ne zman gülcek benim bu yüzümm

ciddi ciddi acıyooo uçları elimi değdirincee umutlanmayayım yaa sonu hep hüsran hep hüsran ne zman gülcek benim bu yüzümm
böle sızlıyor değilmi ama anlık acı oluyor sonra geçiyorrr
acaba bu akşam ikimizde bir idrar testimi yapsakkkk

kızz daha erken biliorumm ama ne bilimm heyecann olsunnn..ikimizinde memişler sızlayonda yapakmı dedimmm

demi ama belki çıkarr

yok kız yapmıyalımmmm yaa bboşver ya moralimiz bozulursa benim yarın bozulcak zatennn akşama misfirim var hem benimm şimdi suratsız olmayımmm

merhabalar bende önümüzdeki ay tedaviye başlıyorum byük bir ihtimal klomenle başlıycaz ..19 aydr bebiş için uğraşıyorum ama malesef olmadı hayırlısı ile bekliyorum umarım sonuç verir..

inş canımmmmm inşşş umudum yok

dirennnklomenkullananlarr ##

var var benim senin adına çok umudumm var şekerimmm

akşama ne yapıyonuzzzz işimiz gücümüz yemek

akşama kurs var..tost yeriz herhaldeee

merhabalar bende önümüzdeki ay tedaviye başlıyorum byük bir ihtimal klomenle başlıycaz ..19 aydr bebiş için uğraşıyorum ama malesef olmadı hayırlısı ile bekliyorum umarım sonuç verir..

canım hoşgeldinn..
inş sende ilk kullanışında hamiş kalırsınnn...

var var benim senin adına çok umudumm var şekerimmm

akşama kurs var..tost yeriz herhaldeee

canım hoşgeldinn..
inş sende ilk kullanışında hamiş kalırsınnn...

inşallah canım rabbim bebek bekleyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah...

daha önce hiç doktora gittinmi tatlım bir sorun varmı peki sizde..eşin test verdimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…