Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

hahah aklına gelmem çok normal canımmm :KK9::KK9: 10 gündür çekiyorummm..:KK9::KK9:
yok kuzum ya psikolojikte göğüs ucunu acıtamazsın sanırım..
lavobaya git bak bakıyım yada şöl dokun şimdi acı varmı acı:KK9::KK9:

gittim baktımm acıyoo vallaa :KK1: ama klomen yapmıştır yada psikolojiktir düşünmemem gerekiyor acımıyo ki acımıyoki acımıyo ki :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

hahah aklına gelmem çok normal canımmm :KK9::KK9: 10 gündür çekiyorummm..:KK9::KK9:
yok kuzum ya psikolojikte göğüs ucunu acıtamazsın sanırım..
lavobaya git bak bakıyım yada şöl dokun şimdi acı varmı acı:KK9::KK9:

kıız ciddi ciddi acıyormuuu anemmmmmm varmıki acaba birşeylerrr off sonuçta yarın çıkacakk abowwww:KK52::KK52:

ciddi ciddi acıyooo uçları elimi değdirincee :KK14: umutlanmayayım yaa sonu hep hüsran hep hüsran ne zman gülcek benim bu yüzümm :KK14:

ciddi ciddi acıyooo uçları elimi değdirincee :KK14: umutlanmayayım yaa sonu hep hüsran hep hüsran ne zman gülcek benim bu yüzümm :KK14:
böle sızlıyor değilmi ama anlık acı oluyor sonra geçiyorrr :KK52::KK52::KK52::KK52:
acaba bu akşam ikimizde bir idrar testimi yapsakkkk:KK52::KK52:

kızz daha erken biliorumm ama ne bilimm heyecann olsunnn..ikimizinde memişler sızlayonda yapakmı dedimmm :KK1::KK1:

demi ama belki çıkarr:KK1::KK1:

yok kız yapmıyalımmmm yaa bboşver ya moralimiz bozulursa benim yarın bozulcak zatennn akşama misfirim var hem benimm şimdi suratsız olmayımmm :KK1::KK1:

merhabalar bende önümüzdeki ay tedaviye başlıyorum byük bir ihtimal klomenle başlıycaz ..19 aydr bebiş için uğraşıyorum ama malesef olmadı hayırlısı ile bekliyorum umarım sonuç verir..

inş canımmmmm inşşş umudum yok :KK14:

dirennnklomenkullananlarr ## :KK9:

var var benim senin adına çok umudumm var şekerimmm :KK19::KK19:

akşama ne yapıyonuzzzz :KK56: işimiz gücümüz yemek :KK1::KK1:

akşama kurs var..tost yeriz herhaldeee:KK56::KK56:

merhabalar bende önümüzdeki ay tedaviye başlıyorum byük bir ihtimal klomenle başlıycaz ..19 aydr bebiş için uğraşıyorum ama malesef olmadı hayırlısı ile bekliyorum umarım sonuç verir..

canım hoşgeldinn..
inş sende ilk kullanışında hamiş kalırsınnn...

var var benim senin adına çok umudumm var şekerimmm :KK19::KK19:

akşama kurs var..tost yeriz herhaldeee:KK56::KK56:

canım hoşgeldinn..
inş sende ilk kullanışında hamiş kalırsınnn...

inşallah canım rabbim bebek bekleyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah...

daha önce hiç doktora gittinmi tatlım bir sorun varmı peki sizde..eşin test verdimi

X