Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Hadi ya üzüldüm kist oluştuğu için. Hamilelikten şüpheleniyormusn belirtin var mı canım? ?Eğer gebelik yoksa soğan suyu iç
Canim ben bugun bir koca sogani cig yedim o sinirle, persembe gunu test vercem ama doktor suphe var dedi Persembe gel dedi. Benim umudum yok ama. Insallah sogan zarar vermez ama cig yedim :)

Canim ben bugun bir koca sogani cig yedim o sinirle, persembe gunu test vercem ama doktor suphe var dedi Persembe gel dedi. Benim umudum yok ama. Insallah sogan zarar vermez ama cig yedim :)

Yok yok bi kereden bişey olmaz inşallah :) perşembe ye anlaşılır herşey. Hakkında hayırlısı olsun canım

Ya kızlar sabahtan beri ara ara çok kötü çarpıntı var. Bu bi belirti olabilir mi var mı ki böyle bişey

Kizlar bana bu gece uyku yok ya test mi yapsam yeniden,yok daha cikmamis bakiyoruz dakka basi..kafami dagitamiyorumyaa .

Uykumda geldiii zatenn ,insallah degerim.yuksek bir degerdedirde rahatlayayim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…