Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ben hemşireyim hormon testleri en fazla o kadar sürer şimdiye kadar çıkar mutlaka

Aaaa hemsiremisin yakaladim seniiiii benim hormon sonuclarim ciktida kafamda bisey kalsin istemiyorum:
Fsh 5.54 e2 38.77 ft4 1.06 tsh 1.2. Ft3 3. Prolaktin 19.25. Lh 6.2.
Bu sekilde hepsi normal gözüküyor tuba bebek sanırım 6 haftalık yada 7 değil mi yarın yine hastaneden alt üst değerlere bakıp söylerim sana

Bu sekilde hepsi normal gözüküyor tuba bebek sanırım 6 haftalık yada 7 değil mi yarın yine hastaneden alt üst değerlere bakıp söylerim sana
Ahhhh Rabbim soyletti dicem ama gebe degilim...adetliyim 3.gunu bugun yaptirdim...simdi cikmis...bi de bu durumumla degerlendir nasil?

kızlar bu ay klomen kullanmıştım adetim 3 gün gecikti bugün idrar testi yaptım negatif klomen sizde ne kadar gecikme yaptı kan versem mi

kızlar bu ay klomen kullanmıştım adetim 3 gün gecikti bugün idrar testi yaptım negatif klomen sizde ne kadar gecikme yaptı kan versem mi
mrb ben de bu ay ilk kez klomen kullandım ve adetim de gecikme oldu benim de . testler de olumsuz malesef 5 gündür leke şeklinde kanamam oluyor fakat bir türlü normal adet olmadım ne oluyo anlamadım.. yarın doktor a gidecegim inşallah.. Rabbim hepimize sağlık versin..

Kizlar uyandim.simdi geceleri tuvaleye kalkmaya basladim malum artik..yine.baktim.yok ya gpzukmuyor..sabah yine.bakcam gitcem.hastaneden alcam artik.suan aklima Hersey geliyo yani acaba tupumu mu kirdilar ya.bi sevincim.vardi kursagimdakaldi .sabah test yapcam duramam ben ya koyulasmasini merak ediyom.

Canim ne yaptin ? Ne kadar ayip yaptiklari ya, seni magdur ettiler.

En iyisi sen git bu sabah hallet bu işi kafanda şüphe kalmasın idrar testiylee uğraşma cnm

Hoşgeldin Aramıza adet olamadın mı ?? Korkutmak istemem ama sende kist olabilir yada hormonlarda bozulma olabilir bence. Muhakkak doktora görün ihmal etme. En azından gebelik yoksa söktürücü verir

Hoşgeldin Aramıza adet olamadın mı ?? Korkutmak istemem ama sende kist olabilir yada hormonlarda bozulma olabilir bence. Muhakkak doktora görün ihmal etme. En azından gebelik yoksa söktürücü verir

Kizlar esim aradi soyledi kizdi,internete dusurmek.icin onaylamayi.unutmuslar..insallah.degerim artarak devam eder..kimyasal olmaz insallah saglikli bir gebelik.olarak devam.ederim..Allahim burdaki.tum kardeslerimede tez vakitte sagliklica hayirlica nasip eder bu duyguyu..ilk klomen kullanisimdi bu insallah saglikli devam.ederiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…