Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Insallah canoo,yarinda boyle gorursem okula gitmeden kan veririm insallah.Allahim yaniltmasin insallah.Allahim hepimize nasil etsin,hic dilimden dusmuyor dualar ,rabbim. Bizleri semiu esmasiyla duyandir insallah geri cevirmez muradimizi nasip. Eder
Insallah canim oyle uzuluyorum ki bazen

Mrb kızlar bende varım. Bende klomen kullandım ve ayın 10unda çatlatma iğnesi oldum. daha 10 günüm var zaman geçmek bilmiyo off

Ah ah bilmem miii,etrafimda herkes hamile ve kendileri hemen kaldiklari icin bana da hep laf sokarcasina soruyorlar o kadar agladigim oldu ki..bizi bizden baska anlayan yoktur Canim benim
Canoooo hayirli haberlerle gel insallah...hemen haber ver bekliyoruuuuuuz

Gunaydin kizlarrr,sabahki.testimde cift cizgi ve hemen testi esime yazdigim.mektubun icine koydum simdi kargodan ciktim okula gidiyorum aksama esimle kan testi vermeye giderim sonucumu Yazarim Allahin izniyle guzel bir sonuc ciksin..sonuna kadar guzel. Ve saglikli gecsin..ay cok.heycanliyim esim gorunce ne tepki verir acabaa

Ya dun varya zor tuttum kendimi esime dememek icin Zaten.sormustu testim negatif demistim..sonra hastayim diyip uzandim falan..gece hic uyku tutmadi.beni heycandan midir sevincten mi endiselerden mi bilmiyorum...esimde uzuntuden.uyumadigimi dusundu uzulme hayatim bi dahaki ay olur ins dedi..kendimi zor.tuttum ya hep dua ettim hala daha ediyorum hepimiz icin..

Kizlar Bide dun gece heycandan olsa gerek.asiri tuvalete ciktim dakka basi geldi ya

Ya cano niye kan vermedin yaaaa?nese hadi hayirli olsun gozun aydin darisi basimiza...

Ay kıyamam canım benim... hayırlısı olsun.. kan sonuçlarında gün be gün artsıın..

Selam kizlar benide araniza alinn.7aylik ewliyim 2.ayindan itibaren bebek calsmalari yaptk sora doktra gttm olmaynca bende pko war adetlerm hep duzensiz.bu 4.klomen kullanisim 3.ignem 9martta oldum ignemi bgn 9.gunum cok heycanliym zman gecmio sanki.insllah butun.isteyenlern olsun allahm kmseyi nadim etmesn aylardr hayal kiriklgi yasiyorm.cok uzuluyrm

Hakkında hayırlısı olsun cnm İnş güzel haberler gelir bende 10 martta oldum iğne. Senin şu an ağrım susun varmı

Evet canim birazcik daha belirgindi onu da esimin zarfina koydum
Canim hayirli olsun, benim Klomen sag yumurtaligimda tam 5,5 cm lik kist yapmis, agrilarim ondanmis. Doktor Persembe bi kan testi daha istedi, egger hamilelik yoksa kist sokturucu ilaclar verecek. Cok agladim ama yapacak bi sey yok olmus pislik sey. Bundan sonra klomen benim icin bitmistir. Kendiliginden olacaksa olsun icmem daha da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…