Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Benim testler de kargoda yarin geliyor. Yaun ignenin 9. Gunu bi test daha yapacagim :)) ignedense soluk cizgi de cikmaz ztn

Gunaydın kızlarrrr!
Ateş ölçümü 36.8 şeklinde devam ediyor, sizlerin güzel haberlerini bekliyorum!

Gunaydın kızlarrrr!
Ateş ölçümü 36.8 şeklinde devam ediyor, sizlerin güzel haberlerini bekliyorum!
Gunaydin cano benim de 36.7 1 saat sonra tekrar olctum 36.9...ama supheliyim bogazim agriyo tahismi oldu artik bilmiyorum belkide atesi o yukseltti diyorum???

Ben bu sabah yine test yaptım, yine silik çizgi cıktı Cano, iğnenin 9. günü. İnşallah doğrudur ya ! Adete 5-6 gün kaldı. Bu arada belirti falan yok mu hiç ? Belim agrıyor benim ve tansiyonum düşüyor arada benim.

Canim su an acayip belim kasgim agriyo...adette olabilirim...tekrar atrsimi olctum 36.9

Sabahki idrar olmasa da cikiyo ki ? Brn sabah aksam yaptim hep ayni canim.

Olsun canim, bak tut onu elleme, aksama dek ince bi cizgi belirebilir. Ayrica bugun adet gunun ve igne de kullanmadin sen belli olmamasi cok normal olabilir. Ben senden umutluyumm :)

Olsun canim, bak tut onu elleme, aksama dek ince bi cizgi belirebilir. Ayrica bugun adet gunun ve igne de kullanmadin sen belli olmamasi cok normal olabilir. Ben senden umutluyumm :)
Bilmiyorum cano...ben pek umutlu degilim dur bakalim hem daha once yaptigim test aksam cizgi oldu dur onuda atiiim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…