Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kizlar bakar misiniz yukledimm

Eklentiler

• 20150312_222044.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 81
  • 1426191697818668273678.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 83
Pambix, test 10 dk dan sonra geçersiz, ama yine de bi şüphen zaten vardı, azcık daha dayan. Sanırım senin de test vaktin geliyor.
Canim.benim cok haklisin bende oyle dusunuyorum ama ne bilim.bugune kadae hic boyle olmadi bende cok saskinim.esim diyorki bugunku daha koyu sanki dedi

Özge canım. Her gün sabah aynı saatte dil altından ölç ateşini. Akşam ölçtüklerinin pek anlamı olmaz.
Evet ozge ben bu yontemi 3 aydir kullaniyorum hep de tuttu sicaklik dustugu gibi adet oldum...sabahlari olcuyorum...yine 37...bi de acaba aksam dusuyomu diye de bakim dedim...dusmedi...

Kizlar durup dururken duygusallastim agladim ben ya. Insallah ruh degisimi hamileliktendir :)

Hımm klomenle mi kullanacaksın ama bence kullanma o zaman. Ben kullanmadım çünkü ilaç içerken. Bu ay ilaç kullanmayacağm için bu küre bugün başladım yinede sen bilirsin canım
Günaydın canım.. Hayırlı Cuma'lar...
bu ayda yapmamayım kürü o zamn.
Bugün klomenin son günü, p.tesi de takip için doktora gidicem... Bu sabah sağ yumurtalığım ağrıyor? sizce bu yumurtlama işareti midir kızlar? Çok intiresan olaylar oluyor içerlerde

Aynen canim, yuksek ihtimalle yumurtlama.
Bu arada kizlar ben de atesimi olctum 37 cikti bugun :) biraz usuyorum atestenmis. Insallah boyle gider, igne sonrasi 8. Gunumdeyim.

Sanada hayırlı cumalar olsun canım bol bol dua edelim birbirimize. Evet bana kalırsa kullanma daha iyi .kasık ağrısı varsa yumurtlama oluyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…