Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Iyiyim elhamduillah canim...gecti agrim cok sukur...oturuyorum...sen napiyosun?
Senin durumunu öyle merak ediyorum ki, yumurtanın bu kadar geç çatlaması çok ilginç. Umarım çatlayan yumurta da döllenir ve ikizlerin olur. Çok istiyorum arkadasım ya istediklerimiz olsun. Çünkü çok zor diğer türlüsü. Dün köye gittim herkes aynı anda soruyor nasıl bir baskıdır nasıl bi üzüntüdür

Hayirli saglikli olsunda ben baska bisey istemiyorum ister tek ister ikiz...gece ruyamda defalarca kan aldiriyodum igneyi gordum de kan gormedim...hayirlisi olsun...uzulme canim eger nasip simdi anne olmaksa Rabbim kismet eder...nasip olan ileride olmaksa...vakti gelince olur ins...

Kuzum benim testteki 2.cizgi silik ama goruluyo...

Pazartesi gidin kan testi verin kızlar. Okul olmasa Pazartesi vereceğim ben. Salı günü vermiş olacağım sımdı. 12. güne tekabül ediyor.

Slm kızlar bn zar zor nete giriyorum ben dün regl oldum tam bi gün önce morlim bozuk olmadı bu ay.
inşallah size nasip olur

Mrb bende Size soru sormak istiyorum ben 4 gün klomen kullandım 5 martta pregnyl yaptırdım 10 martta kanda 6.3 çıktı ama 12 martta 2.1 çıktı adet tarihim 22 mart sizce olmamış midir lütfen bir fikir verin

Mrb bende Size soru sormak istiyorum ben 4 gün klomen kullandım 5 martta pregnyl yaptırdım 10 martta kanda 6.3 çıktı ama 12 martta 2.1 çıktı adet tarihim 22 mart sizce olmamış midir lütfen bir fikir verin
Canim degerin dusmus 5in alrtinda negatf oluyo...ama ignenin icinde hcg oldugundan 5gun sonra 6 cikmasi normal ayin 20sinde tekrar kana baktir derim ignenin ustunden 14 15gun gecmesi lazimmis...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…