Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Iyiyim canim, birinin esi vefat etmis duyunca dayanamadim. Atesimi de sen deyince olctum 37 cikti kiz. Insallah dusmez cok. Sen ne yaptin, bugun nasil atesin ?
Oyle mi canim Allah rahmet eylesin...bugunde 36.8 di az once yine olctum...36.7ydi...kasgimda iki tarafa da batma oluyo...hatta kuyruk sokumuma kadar agri oluyo arada...acaba doktora mi gitsem diyorum bazen asiri oluyo

Haber et e mi :) hadi hayirli haberlerle. Soylediklerin hep hamilelik belirtisi kuzum.
Bilmiyorum az once ayaktayken nefesimi kesti batma bi basladi...bi de sol tarafimda azicik oldu...kuyruk sokumum aciyo...belim agriyo...midemde bulaniyo biraz mecbur kalmasam esimi cagrmazdim ama bi anda halden dustum..

Bilmiyorum az once ayaktayken nefesimi kesti batma bi basladi...bi de sol tarafimda azicik oldu...kuyruk sokumum aciyo...belim agriyo...midemde bulaniyo biraz mecbur kalmasam esimi cagrmazdim ama bi anda halden dustum..
Hayirli bi haber ver de cnm insallah.

Sagda 20mm yumurtam varmis o buyurken agri yapmis...gebelik olabilir de olmayabilirde adet gecsin tahlil yapariz dedi...
Tatlim gecmis olsun ,bence ya yumurtan catlamadi yada geriden baska kucuk.yumosun buyudugu icin. Boyle.agri.yapmis.heran catlayabilirrr,degerlendir derim

Pambix, haberini bekliyorum :)
Canimmm bende valla saskinim sabahtan beri.bu konuda arastiriyorum,kimisinde gebelik varmis kimisinde de yaniltmis iste bende insallah yaniltmamistir diye dua ediyorum..test almadim bugun yarin alabilirsem yapcammm insallah hergun 1 dene.yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…