Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Benim testler de kargoda yarin geliyor. Yaun ignenin 9. Gunu bi test daha yapacagim :)) ignedense soluk cizgi de cikmaz ztn :KK43:

Gunaydın kızlarrrr!
Ateş ölçümü 36.8 şeklinde devam ediyor, sizlerin güzel haberlerini bekliyorum!

Gunaydın kızlarrrr!
Ateş ölçümü 36.8 şeklinde devam ediyor, sizlerin güzel haberlerini bekliyorum!
Gunaydin cano benim de 36.7 1 saat sonra tekrar olctum 36.9...ama supheliyim bogazim agriyo tahismi oldu artik bilmiyorum belkide atesi o yukseltti diyorum???

Ben bu sabah yine test yaptım, yine silik çizgi cıktı Cano, iğnenin 9. günü. İnşallah doğrudur ya ! Adete 5-6 gün kaldı. Bu arada belirti falan yok mu hiç ? Belim agrıyor benim ve tansiyonum düşüyor arada benim.

Ben bu sabah yine test yaptım, yine silik çizgi cıktı Cano, iğnenin 9. günü. İnşallah doğrudur ya ! Adete 5-6 gün kaldı. Bu arada belirti falan yok mu hiç ? Belim agrıyor benim ve tansiyonum düşüyor arada benim.
Canim su an acayip belim kasgim agriyo...adette olabilirim...tekrar atrsimi olctum 36.9

Eklentiler

• 20150314_111828.jpg
    20150314_111828.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 63
Olsun canim, bak tut onu elleme, aksama dek ince bi cizgi belirebilir. Ayrica bugun adet gunun ve igne de kullanmadin sen belli olmamasi cok normal olabilir. Ben senden umutluyumm :)

Olsun canim, bak tut onu elleme, aksama dek ince bi cizgi belirebilir. Ayrica bugun adet gunun ve igne de kullanmadin sen belli olmamasi cok normal olabilir. Ben senden umutluyumm :)
Bilmiyorum cano...ben pek umutlu degilim dur bakalim hem daha once yaptigim test aksam cizgi oldu dur onuda atiiim

X