Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Seni.oyle iyi anliyorum kii

evet, boş geçmemek lazım
klomen kullanırken takviye olsun die kullanmak istiodum.. o zaman yarın sabah erkenden aç karnına yapıyorum ve 12.güne kadar devam ediyorum.. :) teşekkür ederim cnaım..

Hımm klomenle mi kullanacaksın ama bence kullanma o zaman. Ben kullanmadım çünkü ilaç içerken. Bu ay ilaç kullanmayacağm için bu küre bugün başladım yinede sen bilirsin canım

Tuba'cım nasıl oldun ? Eşin inşallah yanındadır. Müsait olunca yaz merak ettim.
Evet canim iyiyim...elh.esim yanimda...oturuyoruz...ya ben az onca elimle kontol ettim sag tarafmda bi findik gibi bi sertlik var...korkuyorum kist degildir dimi simdi de batiyo yine...sol tarafima uzaninca...karnimda cok sis...

Selam kızlar. Benimde adet belirtilerin başladı. 6 günüm kaldı. Kırmızı göreceğim ama belli

Ayrica sagol tatlim ilgin icin iyiki varsiniz
Canım şimdi her şey kuruntu bize, ne kistin ne de cocuğun fındık gibi büyümez karnında çok erken daha, kist de elle hissedilmez zaten kuzum. Sen sabırla dua et ve Cumartesi'yi bekle. Hiç idrar testi ile uğraşma git özele kan testi ver sabahtan. Anlaştık mı?

Evet canim iyiyim...elh.esim yanimda...oturuyoruz...ya ben az onca elimle kontol ettim sag tarafmda bi findik gibi bi sertlik var...korkuyorum kist degildir dimi simdi de batiyo yine...sol tarafima uzaninca...karnimda cok sis...
Yüksek ihtimalle üşütmedir canım ya gazın vardır. Havalar tam çarpmalık. Ayakları sıcak tut.

Göğüslerim şişmeye başladı klasik 1 hafta evvel midem kötü olur o da başladı. Kasık ağrım olur o da başladı. Tüm belirtiler mevcut.

Anlastik canim beklicem...2 gun daha...gelmezse tahlil vericem artik...

Test için zor tutuyorum kendimi. Çıkışta ritim almaya geldi yoksa alacaktım. Bilmesini istemiyorum. Daha vakit varken test yaptığımda tuhaf tuhaf bakıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…