Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

evett teyzoşuuu önce tombik tombik olsun onadan sonrraaa şimdiii minanakk yazıkkk :) bakalım belki eşim farklı bir isim isteyebilir hep bana bırakırdı ama şimdi sanki değişti gibi babasının oğlu diye geziniyor

selam canım günaydın bizimkinin cinsiyeti kızmış

ayy ne güzell yaa prensess geliyorrr çok sevindimmm harikaa bir haberrr
2. yılım canımcım. yaşım küçük o sebeple daha zamanım var şükür diyerek motive ediyorum kendimi. elbette Allah sabredenlerle beraberdir diyerek bekliyoruz.

aynen canım sabretcezzzz yapcak birşey yok...Rabbim bizi çok bekleyenlerden eylemesinn inşşş

canım kan testi verme bencede..adetine 5-6 gün varda verebilirsin ama..

değişsin canım sana ve oğluna bağlansın iyice....

bende bir düşük var ondan sonraki 1 yıllık süreçte hamile kalamadım. Klomeni ikinci kullanışım olacak geçen ay ilk kullandığımda günde 1 kere 5 gün olarak kullandım. Yumurta oluşmamış ya da çok erken oluşmuş tam anlamadım. olabilir doktor dedi. ama klomen bittikten 2 gün sonra kahverengi lekeler geldi 10 gün boyunca.. bu ay günde 2 kere olarak kullanacağım. bakalım ne olacak.. Rabbim evlat isteyen herkese sağlıklık sıhhatli nasip etsin inşallah..

canım inş bebişin gelirr sana çörek otu kürünüde tavsiye ederim yuumrta büyütüyor bizzat bu ay yaşadımm klomenle kullandım bu kür 11. gün gittiğimde yumurtam gelişmiş ve çatlamıştı bile :)

kaç saat tutmam gerek canım... bitane var canım elimde
.

amin canımm inşallah

düzelecek canım düzelecek

bencede yapim yaaa bu sözünün bekliyodum inanki aman yaaa doktorum da ne düşünürse düşünsünnnnn sanki ha deyince bebek oluyoda kendide biliyodur evli sonuçt demii

biliyorum canım:))) tamam yap bakalım inşallah sonuç gzel çıkarrr ne zaman yapacan

kaç saat tutmam gerek canım... bitane var canım elimde

düzelecek canım düzelecek

o zaman yarın sabah ilk idrarınla yap canımm.tutabildiğin kadar canımm 4-5 saat..ben kimyasalda gündüz 4 te öğrenmiştim hamiş olduğumu silik hemen cıkmadıı saatler sonra cıktı umut doğdu yinede içime sabahta ilk idrarımla yaptım hemen 5 dk da belirmiştiii :) ahhhh güzel günlerdi....

biliyorum canım:))) tamam yap bakalım inşallah sonuç gzel çıkarrr ne zaman yapacan

kızlar belki yarın kendi ister betada isteyelim diye kararsız kaldım soğuk bi adam yaaa insanı geriyor ((( 21. gün yarın vermem gerekiyoo canımmm bbakalımm hayırlısı

test diyince bile beni telaş heyecn sarıyo bayılacam vallah :)))) canım tekrar olucak üzülme en azından hamiş kalabiliyosun bu bile güzel...
kızlar belki yarın kendi ister betada isteyelim diye kararsız kaldım soğuk bi adam yaaa insanı geriyor ((( 21. gün yarın vermem gerekiyoo canımmm bbakalımm hayırlısı

benki sıcacık ayy doktorumun yanına gidesim geldi nedense ona gidince rahatlıyorum :))))))

inşallah amin canım.. annem kuru inci kürü yap dedi. çörek otu nasıl oluyor.

çınar olabilir ateş olabilir bilmiyorum henüz :) valla bakınca baya bir büyümüş gibi yokk teyzoşuu daha ısırma minnakkk yaaa ağlarsa susturamayız :)

özgemmmcim hayırlı olsun canım bebişin darısı bize olsun inşallahh sende gebeliğin belirtileri nelerdi bize de anlatırmısın belki bir umut olur bize

bendee dünya kadar testi yapa yapa bitrdimm inş canım yaa o da 6 ay sıkı clışma ile olmuştuu nasipp.. bu ay adet olursam gg den tekrar isteticem 20 lik gebelik testini :)) benim kadın doğumcu doktorum iyide bu aile hekimim soğuk
inşallah amin canım.. annem kuru inci kürü yap dedi. çörek otu nasıl oluyor.

bal tarçın ve çörek otunu karıştırıyosun saracoğlunu sitesinde ölçüleri var canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…